Статті

22.Вер.2021

     В рамках Кольорового Тижня Дошкілля, в середу, 22 вересня 2021 року, пройшов День Синьої Фарби «Маленькі віртуози». Музичні керівники Бірковська Галина та Сень Катерина підготували для дітей багато цікавинок та провели цей день разом із дітьми.        На вихованців дошкільного навчального закладу № 73 чекала зустріч із Синьою Фарбою, яка запросила … Продовжити читання “День Синьої Фарби «Маленькі віртуози»”

Детальніше
22.Вер.2021

    На виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження, у ЖДНЗ №73  запроваджено обов’язкове інформування працівників, які контактують з дітьми про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації. Працівники закладу  ознайомлені з алгоритмом реагування на такі факти та надання дітям необхідної … Продовжити читання “Інформування колективу ЖДНЗ №73 про захист дітей від усіх форм насилля”

Детальніше
22.Вер.2021

     На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.     Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.     У разі введення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки … Продовжити читання “ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ З 20 ВЕРЕСНЯ – УРЯД ВСТАНОВИВ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ”

Детальніше
09.Вер.2021

        Благодійна міжнародна організація “Місія в Україну” висловлює щиро подяку батькам та колективу ЖДНЗ №73 за участь в благодійній акції до 1 вересня “Діти замість квітів”. Кожна пожертва – це можливість навчання та дозвілля для дітей з комплексними порушеннями розвитку.        Протягом тижня було зібрано 1130 грн., які були перераховані благодійній … Продовжити читання “Участь у благодійній акції “Діти замість квітів””

Детальніше
06.Вер.2021
Детальніше