Статті

26.Січ.2022

     Коли ми знаходимося в епіцентрі тривоги, флешбеку або панічної атаки, наші лобові частки вперто відмовляються працювати. Ми відчуваємо, ніби це просто неможливо сфокусуватися або ясно міркувати про що б це не було, і наші думки проносяться так швидко і перетворюються в таку кашу, що за ними просто неможливо встежити.      Нам починає … Продовжити читання “Техніки заземлення при тривозі та інтенсивних емоціях”

Детальніше
14.Січ.2022

     «На щастя, на здоров′я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком! З Василем!» – такі слова лунали сьогодні зранку, в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 73. Вже традиційно діти старшої та середніх груп вітали із Святом Василя всіх працівників дошкільного закладу, дітей: колядували, щедрували, засівали на щастя та … Продовжити читання “«На щастя, на здоров′я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком! З Василем!»”

Детальніше
12.Січ.2022

    28 грудня 2021 року на інтернет платформі ZOOM відбувся онлайн-семінар «Сучасні підходи щодо організації корекційно-відновлювальної роботи в ЗДО», проведений педагогічним колективом ЖДНЗ №44. До уваги учасників семінару були запропоновані цікаві й новітні форми роботи з сенсорної інтеграції, мозочкової стимуляції, міжпівкульної взаємодії, розвитку вищих психічних функцій і сенсомоторної корекції.     Особливий інтерес викликав … Продовжити читання “«Сучасні підходи щодо організації корекційно-відновлювальної роботи в ЗДО»”

Детальніше
11.Січ.2022

    Ось і пройшло чудове зимове свято, яке так довго чекав кожен з нас з надією на дива! А особливо чекали наші малята, які старанно готувалися до зустрічі з Дідусем Морозом та його внучкою Снігуронькою. Адже саме вони приносять омріяні подарунки та створюють неповторний казковий настрій!     Але ж і підготуватися до такої … Продовжити читання “Новий рік чекали, у ігри різні грали!”

Детальніше
04.Січ.2022

     Новий рік– чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти та дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Це час подарунків, сюрпризів та веселощів, час, коли довкола панує добра магія та казка.      З 21 по 24 грудня 2021 року в Житомирському дошкільному … Продовжити читання “Новий рік – чарівне свято!”

Детальніше