Статті

22.Тра.2020

     Карантин поступово послаблюється, на часі відкриття дошкільних закладів і для багатьох малюків розпочнеться новий період адаптації. Особливо це стосується дітей, які тільки розпочали відвідувати дошкільний заклад, малюків, які безперервно, під час карантину перебували з мамою та татом і зовсім не бажають розлучатися з ними на цілий день.  Дитячий та сімейний психолог Світлана Ройз … Продовжити читання “Як безпечно повернути дітей у дитячий садок після карантину. Поради дитячого психолога Світлани Ройз”

Детальніше
22.Тра.2020

     Запропоновані протягом тематичного тижня вчителем дефектологом  Мошківською Анною Олександрівною  посібники, завдання, ігри допомогли малятам  привідкрити віконечко в неповторний світ комах.   Який словниковий запас з теми необхідно засвоїти, як розвивати граматику та зв’язне мовлення було рекомендовано батькам у добірці «Цей дивовижний світ комах». Картинний алгоритм описової розповіді допоміг дітям не тільки розповісти про … Продовжити читання “Цікавий світ комах”

Детальніше
14.Тра.2020

   Коронавірус  коректує  наше життя, змінює плани. Зараз, кожен з нас як ніколи має уважніше ставитись до себе, друзів, колег, родичів і, звичайно, дітей. Тривога, страхи дорослих безпосередньо впливають на поведінку малюків: одні стають більш тривожними, інші більш агресивними. Дошкільнятам не зрозуміло, що це за коронавірус, від якого потрібно берегтись. Щоб допомогти впоратись малюкові з … Продовжити читання “Добровірус перемагає!!!”

Детальніше
26.Кві.2020
Детальніше
25.Кві.2020

Посилання на відео “Квіти” Музичний керівник Бірковська Галина Ігорівна Рекомендовано до перегляду 1. Муз. пальчикова гра “Ромашка ” https://www.youtube.com/watch?v=5-F5X… 2. Оркестр Кукарача https://www.youtube.com/watch?v=1UIPb… 3.Малюєм квіточку https://www.youtube.com/watch?v=ke71r…

Детальніше