Статті

25.Сер.2020

     Булінґ (від англ. bully – хуліган, задирака, грубіян, «to bully» – задиратися, знущатися) – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресив-ної поведінки з метою заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини. 

Детальніше
11.Сер.2020

   Якщо ваша дитина погано їсть чи не спить, то це може бути ознакою стресу – реакцією організму на якусь ситуацію. Зазначимо, що більшість малюків у сучасному світі переживають стрес. У невеликій кількості стрес може бути позитивним (як емоційний струс), але надмірний стрес впливає не тільки на поведінку, а й на здоров’я дитини. Стрес у дітей … Продовжити читання “Як зрозуміти, що у вашої дитини стрес: що робити батькам”

Детальніше
13.Лип.2020

     Літо — улюблена пора року дорослих і дітей. Багато батьків мають можливість більше часу проводити зі своєю дитиною. Використовуйте цей час для спілкування й ігор зі своїм малюком. Хоча літо — це відпочинок від занять, але дитина продовжує розвиватися, й можна допомогти їй у цьому. Улюблене заняття дитини — це гра. Грайте з … Продовжити читання “ПОГРАЙТЕ З ДІТЬМИ: ЛІТНІ МОВЛЕННЄВІ ІГРИ”

Детальніше
13.Лип.2020

                                                          Навчайте дитину яким-небудь невідомим їй п’яти словам —  вона буде довго й марно мучитися,                         … Продовжити читання “Як учити вірші з дошкільнятами”

Детальніше
06.Лип.2020

Тепер з питань захисту дитячих прав та інших питань діти та дорослі можуть звертатися  з 12.00 до 20.00 по буднях.      Субота і неділя – вихідні. Номери телефону Національної дитячої гарячої лінії:  0-800-500-225 – безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних  телефонів;  116111 – безкоштовно з мобільних Київстар, Лайф і Водафон.      Нагадуємо, що … Продовжити читання “УВАГА! Національна дитяча гаряча лінія ГО “Ла Страда-Україна” змінила свій час роботи”

Детальніше