Статті

28.Лис.2022

     З початку повномаштабного вторгнення РФ на територію України мільони сімей з дітьми  були вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.      Для надання сімям з дітьми за принципом “єдиного вікна” на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр куди кожен … Продовжити читання “Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»”

Детальніше
09.Лис.2022

     Діти війни: поранені та загиблі, департовані або переміщені. Якщо Вам відома будь-яка інформація про зниклу дитину – повідомте її на державному порталі “Діти війни” за адресою:  childrenofwar.gov.ua  або за телефоном 0-800-500-17-20.

Детальніше
04.Лис.2022

    На ротавірусну інфекцію (далі – РВІ) найчастіше хворіють взимку. Найбільшу небезпеку вона становить для дітей віком до 5 років.  РВІ потрапляє до організму людини переважно з водою і харчовими продуктами. Під час інфікування ротавірус без перешкод долає кисле середовище шлунку та агресивне середовище дванадцятипалої кишки.      Через порушення вуглеводного обміну кишечник не засвоює … Продовжити читання “Як підготуватися до епідемічного сезону ротовірусної інфекції.”

Детальніше
13.Жов.2022

Повертаючись з малюком додому не гайте часу, запитайте: Що з чого складається? Стілець складається зі спинки, сидіння, ніжок. Сорочка складається з рукавів, коміра, кишень, гудзиків. Хто ким був раніше? Курочка була раніше курчам, а ще раніше яйцем. Риба була раніше мальком, а ще раніше ікринкою. Яблуко було раніше квіточкою. Що спільного? Що спільного може бути … Продовжити читання “МОВНІ ІГРИ ПО ДОРОЗІ”

Детальніше
11.Жов.2022

   Дитяча психіка має чудовий формат самовідновлення. Все, що дорослий продукує дитині, вона фіксує як норму. Саме тому війна не має стати для дитиною нормою. Надзвичайно важливо щоб перемагала енергія життя і надзвичайно вдало працює з цим метод арт терапії – яка несе радість, заспокоєння та відновлення.     Під час години психолога ми з дошкільнятами … Продовжити читання “Арт-терапія для дошкільників – зцілюємо творчістю!”

Детальніше