Статті

10.Лют.2021

     09 лютого 2021 року відбувся І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» (установча організаційна нарада), у якому взяли участь завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М., вихователь-методист Романовська О.О., практичний психолог Чувасова Ю.А.. Під час семінару розглядались питання проведення своєчасної діагностики готовності дітей … Продовжити читання “І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»”

Детальніше
10.Лют.2021

     У рамках співпраці Міжнародного благодійного фонду “Місія в Україну” та ЖДНЗ №73 для колектива закладу соціальним педагогом Чувасовою Ю.А. була  організована он-лайн зустріч з психологом фонду, під час якої проведена превентивна інформаційна робота щодо попередження та усунення кризових ситуацій, які повязані із незапланованоми вагіностями неповнолітніх. Фондом, спiльно з обласним вiддiлом охорони здоров’я та … Продовжити читання “Співпраця з Міжнародним благодійним фондом “Місія в Україну””

Детальніше
05.Лют.2021

      Одного зимового ранку на логопедичне  заняття до групи «Бджілка»  завітав дятлик. Лісовий гість радо допоміг нашим вихованцям   познайомитися з його улюбленим звуком [Д].               Дивлячись у дзеркала, діти спостерігали за його вимовою, у вправах «У ворота з рук пропускаєм звук» і «Пропускаємо у двір особливих слів набір» навчалися чути його серед … Продовжити читання “Логопедичне заняття “Доброго дня, дятлику!””

Детальніше
01.Лют.2021

     Чому дрібна моторика та “пінцетний” захват такі важливі для розвитку дитини? Рухи рук тісно пов’язані з мовленням, вони є одним з факторів його формування. Рухи пальців стимулюють розвиток центральної нервової системи і прискорюють розвиток  дитини. Щоб тримати ручку і гарно писати, складати дрібні деталі конструкторів, вирізати, малювати, потрібен розвиток дрібної моторики рук, особливо … Продовжити читання “Пінцет для розвитку дрібної моторики дошкільників”

Детальніше
01.Лют.2021

     Безліч радості подарувала нам цього тижня зима – кучугуриснігу, іскристий льодок, сани, лижі, ковзани та море веселощів на свіжому морозному повітрі! А ще – багато розумного та повчального. Малята групи «Ягідка» разом з корекційним педагогом Мошківською А.О. складали розповідь за картиною, вчилися складати та рахувати сніжинки, порівнювати їх форму з геометричними фігурами, шикували … Продовжити читання “«Ой, весела в нас зима! Веселіш її нема!»”

Детальніше