Медична сестра радить

04.Лис.2022

    На ротавірусну інфекцію (далі – РВІ) найчастіше хворіють взимку. Найбільшу небезпеку вона становить для дітей віком до 5 років.  РВІ потрапляє до організму людини переважно з водою і харчовими продуктами. Під час інфікування ротавірус без перешкод долає кисле середовище шлунку та агресивне середовище дванадцятипалої кишки.      Через порушення вуглеводного обміну кишечник не засвоює … Продовжити читання “Як підготуватися до епідемічного сезону ротовірусної інфекції.”

Детальніше
16.Вер.2022

     Вітряна віспа, або вітрянка, є однією з найпоширеніших інфекцій у світі. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом та є надзвичайно заразним. Захворювання може призвести до таких ускладнень, як пневмонія, ураження нервової системи та сепсис.         Від вітрянки можна захиститися, зробивши щеплення. Для цього достатньо двох доз вакцини. Це щеплення входить до календаря … Продовжити читання “Вітряна віспа, як захиститися?”

Детальніше
31.Лип.2022

     Перший рік в дитячому саду – справжнє випробування, як для дитини, так і для батьків. Постійні лікарняні і капризи зводять з розуму, і здається, що всі зусилля даремні – дитина хворітиме.       Хвороб не буде, якщо правильно підготувати малюка. Дитина в саду «повинна» хворіти за умовчанням! Абсолютно нове середовище, нове оточення і … Продовжити читання “Як не хворіти в дитячому садку”

Детальніше
31.Лип.2022

В умовах воєнних дій доступ до вакцин може ускладнитися в будь-який момент. Тому ми не радимо відкладати вакцинацію без поважних причин. Якщо у закладі, де народилась дитина, немає вакцин, дізнайтеся, чи є вони в амбулаторіях чи поліклініках, куди ви можете безпечно дістатися, і зробіть щеплення від гепатиту В та туберкульозу (БЦЖ) якомога скоріше. Якщо ви … Продовжити читання “Календар профілактичних щеплень для дітей”

Детальніше
01.Лис.2021
Детальніше