Вчитель – логопед

13.Жов.2022

Повертаючись з малюком додому не гайте часу, запитайте: Що з чого складається? Стілець складається зі спинки, сидіння, ніжок. Сорочка складається з рукавів, коміра, кишень, гудзиків. Хто ким був раніше? Курочка була раніше курчам, а ще раніше яйцем. Риба була раніше мальком, а ще раніше ікринкою. Яблуко було раніше квіточкою. Що спільного? Що спільного може бути … Продовжити читання “МОВНІ ІГРИ ПО ДОРОЗІ”

Детальніше
03.Жов.2022

    Ось і стартував новий навчальний рік! Рік нових сподівань, планів, цікавих ігор, занять і безлічі задумів! Кожен з малят групи “Ягідка” теж приступів до опанування новими знаннями та уміннями. А отримати задоволення і результат нашим вихованцям допомагають досвідчені педагоги, які вміло перетворюють навчання у захопюючу гру.      Корекційний педагог Анна Мошківська у … Продовжити читання “Вдалий початок – успішний навчальний рік!”

Детальніше
31.Лип.2022

… Є в світі найуніверсальніша, найскладніша й найблагородніша робота, єдина для всіх і водночас своєрідна і неповторна в кожній сім’ї – творення людини… В.О.Сухомлинський          Якщо ми хочемо, щоб наші діти росли розумними, допитливими, кмітливими, важливо виховувати, пробуджувати, одухотворювати їхній розум засобами літературної творчості, красою думки.          Твори Василя … Продовжити читання “Твори Василя Сухомлинського для розвитку зв’язного мовлення”

Детальніше
23.Чер.2022

        Після кількох  місяців важкої, тривожної перерви наш дошкільний навчальний заклад  відновив освітній процес  на радість малюкам, їхнім батькам і педагогам.  Дітлахи з задоволенням повертаються до знайомих  і таких  необхідних  для них справ: веселих прогулянок на свіжому повітрі, захоплюючих розваг і театральних вистав, опанування навичок малювання, ліплення, конструювання, вивчення пісеньок і таночків. … Продовжити читання “Корекція порушень розвитку мовлення дітей в умовах військового стану.”

Детальніше
21.Чер.2022
Детальніше