Вчитель – логопед

12.Січ.2022

    28 грудня 2021 року на інтернет платформі ZOOM відбувся онлайн-семінар «Сучасні підходи щодо організації корекційно-відновлювальної роботи в ЗДО», проведений педагогічним колективом ЖДНЗ №44. До уваги учасників семінару були запропоновані цікаві й новітні форми роботи з сенсорної інтеграції, мозочкової стимуляції, міжпівкульної взаємодії, розвитку вищих психічних функцій і сенсомоторної корекції.     Особливий інтерес викликав … Продовжити читання “«Сучасні підходи щодо організації корекційно-відновлювальної роботи в ЗДО»”

Детальніше
11.Січ.2022

    Ось і пройшло чудове зимове свято, яке так довго чекав кожен з нас з надією на дива! А особливо чекали наші малята, які старанно готувалися до зустрічі з Дідусем Морозом та його внучкою Снігуронькою. Адже саме вони приносять омріяні подарунки та створюють неповторний казковий настрій!     Але ж і підготуватися до такої … Продовжити читання “Новий рік чекали, у ігри різні грали!”

Детальніше
01.Лис.2021

     Малюки логопедичної групи “Бджілка” з цікавістю спостерігають за різноманітними осінніми явищами, вчаться милуватися неповторною красою осені, помічати все нові й нові зміни в природі.       Осінь – це час прощання зі співучим птаством. Цього тижня дошкільнята разом з учителем-логопедом повторили й закріпили знання назв і зовнішніх ознак перелітних птахів. Милуючись тьохканням … Продовжити читання “Із любим птаством до весни прощаємось і говорити правильно навчаємось.”

Детальніше
18.Сер.2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ!          Триває літо, з його теплом, розвагами, пустощами, відпочинком! Саме так його сприймають діти. Проте, нам, дорослим, часто здається, що літо – це час втрачених можливостей, байдикування, безцільно проведеного дозвілля.  Адже багато дітлахів знаходяться вдома «на оздоровленні». А раптом малюк забуде все, що знав і вмів, відвикне від занять тощо. … Продовжити читання “Літо – час втрачених можливостей чи час для відпочинку?”

Детальніше
20.Лип.2021

     Уміння дитини впізнавати графічний образ літери — одне з найважливіших умінь, які готують дитину до читання.     З якого віку починати вчити літери?      Думки фахівців розходяться в даному питанні. Окремі методики пропонують почати навчання навіть уже в 2 роки. Але, які б поради не давали фахівці, ви повинні орієнтуватися на … Продовжити читання “Як допомогти дитині запам’ятати літери.”

Детальніше