Вчитель – логопед

05.Лют.2021

      Одного зимового ранку на логопедичне  заняття до групи «Бджілка»  завітав дятлик. Лісовий гість радо допоміг нашим вихованцям   познайомитися з його улюбленим звуком [Д].               Дивлячись у дзеркала, діти спостерігали за його вимовою, у вправах «У ворота з рук пропускаєм звук» і «Пропускаємо у двір особливих слів набір» навчалися чути його серед … Продовжити читання “Логопедичне заняття “Доброго дня, дятлику!””

Детальніше
01.Лют.2021

     Безліч радості подарувала нам цього тижня зима – кучугуриснігу, іскристий льодок, сани, лижі, ковзани та море веселощів на свіжому морозному повітрі! А ще – багато розумного та повчального. Малята групи «Ягідка» разом з корекційним педагогом Мошківською А.О. складали розповідь за картиною, вчилися складати та рахувати сніжинки, порівнювати їх форму з геометричними фігурами, шикували … Продовжити читання “«Ой, весела в нас зима! Веселіш її нема!»”

Детальніше
19.Січ.2021

     Доброю традицією є  тісна співпраця ДІРЦ м.Житомира та  ЖДНЗ№73. Так, 19 січня 2020 року завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М., вихователь-методист Романовська О.О., вчитель-логопед          Воїнова О.Л., вчитель-дефектолог Мошківська А.О., практичний психолог Чувасова Ю.А.  взяли участь у вебінарі  “Навчання та виховання дітей зі складними порушеннями розвитку дошкільного віку в сучасному освітньому … Продовжити читання “Співпраця із ДІРЦ м.Житомира”

Детальніше
18.Січ.2021

     Кришки від пластикових пляшок, упаковок соку, йогурту, незважаючи на свою простоту, дуже приваблюють дітей. Це хороший матеріал для дитячої й сімейної творчості, а також для цікавих, захоплюючих розвиваючих ігор.      У індивідуальній роботі з малюками вчитель-логопед Воїнова О.Л. активно використовує ігри з кришечками різноманітного змісту. Вони передбачають відкручування й закручування кришечок, на … Продовжити читання “Ігри з кришечками”

Детальніше
15.Січ.2021

     Всі діти люблять грати. Адже різновидів ігор так багато! А особливо, коли на порозі новорічні свята – традиційна пора для всіляких розваг! Корекційний педагог Мошківська А.О. створила для вихованців групи «Ягідка» не лише цікаві, а й розвиваючі пізнавальні процеси настільні дидактичні ігри. Свято пройшло не лише весело, а й з користю! Дуже люблять … Продовжити читання “Новорічні ігри для розвитку психічних процесів дошкільників”

Детальніше