Вчитель – логопед

13.Лип.2020

     Літо — улюблена пора року дорослих і дітей. Багато батьків мають можливість більше часу проводити зі своєю дитиною. Використовуйте цей час для спілкування й ігор зі своїм малюком. Хоча літо — це відпочинок від занять, але дитина продовжує розвиватися, й можна допомогти їй у цьому. Улюблене заняття дитини — це гра. Грайте з … Продовжити читання “ПОГРАЙТЕ З ДІТЬМИ: ЛІТНІ МОВЛЕННЄВІ ІГРИ”

Детальніше
13.Лип.2020

                                                          Навчайте дитину яким-небудь невідомим їй п’яти словам —  вона буде довго й марно мучитися,                         … Продовжити читання “Як учити вірші з дошкільнятами”

Детальніше
22.Тра.2020

     Запропоновані протягом тематичного тижня вчителем дефектологом  Мошківською Анною Олександрівною  посібники, завдання, ігри допомогли малятам  привідкрити віконечко в неповторний світ комах.   Який словниковий запас з теми необхідно засвоїти, як розвивати граматику та зв’язне мовлення було рекомендовано батькам у добірці «Цей дивовижний світ комах». Картинний алгоритм описової розповіді допоміг дітям не тільки розповісти про … Продовжити читання “Цікавий світ комах”

Детальніше
05.Бер.2020

       Щоб язик малюка став слухняним, вправним, точно виконував усі рухи, необхідні для вимовляння проблемних звуків, ми з дітьми виконуємо артикуляційні вправи.  Але для чіткої вимови та гарної дикції треба ще й уміти правильно дихати.             Науковці довели, що артикуляційний, дихальний та голосовий апарати постійно координуються у процесі мовлення, працюють синхронно. Дихання, яке … Продовжити читання “Дихаємо правильно — легко розмовляємо.”

Детальніше
05.Бер.2020

      В сучасному технологічному світі великого значення набувають інженерні професії. Інженери не тільки розробляють та удосконалюють технічні пристрої, а й використовують їх у своїй діяльності, інженери зараз потрібні майже в усіх сферах діяльності людини. Як виховати інженерів? На що потрібно звертати увагу, щоб помітити таку обдарованість? Коли можна говорити, що росте майбутній інженер? … Продовжити читання “Розвиток інженерного мислення у дошкільників”

Детальніше