Музичний керівник

22.Вер.2021

     В рамках Кольорового Тижня Дошкілля, в середу, 22 вересня 2021 року, пройшов День Синьої Фарби «Маленькі віртуози». Музичні керівники Бірковська Галина та Сень Катерина підготували для дітей багато цікавинок та провели цей день разом із дітьми.        На вихованців дошкільного навчального закладу № 73 чекала зустріч із Синьою Фарбою, яка запросила … Продовжити читання “День Синьої Фарби «Маленькі віртуози»”

Детальніше
30.Кві.2021

     28 квітня на базі Житомирського дошкільного навчального закладу № 73 відбувся презентаційний онлайн семінар на тему: «Використання технологій дистанційного навчання для організації музичної діяльності в закладі дошкільної освіти», який підготували та провели вихователь-методист Романовська О.А. та музичний керівник Бірковська Г. І. На семінарі був представлений досвід роботи на заявлену тему, висвітлено мету та … Продовжити читання “«Використання технологій дистанційного навчання для організації музичної діяльності в закладі дошкільної освіти» досвід музичного керівника ЖДНЗ №73 Бірковської Г.І.”

Детальніше
14.Бер.2021

    Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято – Вас дозвольте привітати!      Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим … Продовжити читання “Масляна до нас прийшла, радість людям принесла!”

Детальніше
14.Січ.2021

       З давніх давен 13 та 14 січня відзначаються народними гуляннями. У ці дні люди ходять в гості вітати один одного, носять частування. День 14 січня в Україні також називають днем Святого Василя, або Старим Новим роком. Найважливішими традиціями Старого Нового року є посівання та щедрування. Одним з найвеселіших обрядів у цей день … Продовжити читання ““Україна колядує””

Детальніше
13.Січ.2021

     Новорічно-різдвяні свята в Україні багаті на традиції та обряди. Це і пісні, і певні страви на столі, й ігри, й атрибутика. Українська пісенна традиція дуже давня й сягає дохристиянських часів.  Разом із різдвяними піснями колядники ходили з зорею, вони перевдягалися й розігрували сцени християнських сюжетів.       У нашому дитячому садку діти також … Продовжити читання “Співаймо різдвяні пісні разом!”

Детальніше