Музичний керівник

14.Січ.2021

       З давніх давен 13 та 14 січня відзначаються народними гуляннями. У ці дні люди ходять в гості вітати один одного, носять частування. День 14 січня в Україні також називають днем Святого Василя, або Старим Новим роком. Найважливішими традиціями Старого Нового року є посівання та щедрування. Одним з найвеселіших обрядів у цей день … Продовжити читання ““Україна колядує””

Детальніше
13.Січ.2021

     Новорічно-різдвяні свята в Україні багаті на традиції та обряди. Це і пісні, і певні страви на столі, й ігри, й атрибутика. Українська пісенна традиція дуже давня й сягає дохристиянських часів.  Разом із різдвяними піснями колядники ходили з зорею, вони перевдягалися й розігрували сцени християнських сюжетів.       У нашому дитячому садку діти також … Продовжити читання “Співаймо різдвяні пісні разом!”

Детальніше
21.Гру.2020

     Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для  всіх нас це  свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.   Діти та вихователі ЖДНЗ №73   не тільки чекали казкові подарунки, а й самі старанно готувалися, аби показати, які  вони  слухняні, чемні і талановиті.      До цього свята діти  заздалегідь вчили вірші, співаночки, рухливі ігри. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, … Продовжити читання “На Святого Миколая цілий рік чекали.”

Детальніше
15.Гру.2020

     Знову до нас завітав зимовий цикл обрядових українських свят. Одним з улюблених, яке традиційно відзначається в нашому закладі є Свято Калити (Андрія). Імпровізована оселя радо зустріла хлопчиків та дівчат на веселі посиденьки, що здавна називались вечорницями. У зворушливій, гостинній, дружній атмосфері діти поринули в цікавий світ народних традицій та звичаїв. Весело лунали пісні, … Продовжити читання “Свято Калити або Андріївські вечорниці у ДНЗ”

Детальніше
21.Жов.2020

      Щорічно колектив та вихованці ЖДНЗ №73 беруть участь у міському конкурсі музично-хореографічних композицій “Мати.Родина.Україна.”, метою якого є утвердження цінності сім’ї, родинних стосунків, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.      За результатами міського конкурсу “Мати.Родина.Україна.” та відповідно до протоколу журі, колектив ЖДНЗ №73 нагороджений дипломом І ступеня департаменту освіти Житомирської міської ради!   Вітаємо з … Продовжити читання “Вітаємо з перемогою у міському конкурсі “Мати. Родина. Україна.””

Детальніше