Музичний керівник

14.Січ.2022

     «На щастя, на здоров′я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком! З Василем!» – такі слова лунали сьогодні зранку, в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 73. Вже традиційно діти старшої та середніх груп вітали із Святом Василя всіх працівників дошкільного закладу, дітей: колядували, щедрували, засівали на щастя та … Продовжити читання “«На щастя, на здоров′я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком! З Василем!»”

Детальніше
04.Січ.2022

     Новий рік– чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти та дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Це час подарунків, сюрпризів та веселощів, час, коли довкола панує добра магія та казка.      З 21 по 24 грудня 2021 року в Житомирському дошкільному … Продовжити читання “Новий рік – чарівне свято!”

Детальніше
17.Гру.2021

     День Святого Миколая ― улюблене свято усіх дітей. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.      17 … Продовжити читання “Зіркова подорож до Святого Миколая”

Детальніше
13.Гру.2021

      13 грудня в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 73 відбулися Андріївські вечорниці, якими розпочався зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят.      Діти старшої групи «Зірочка» разом вихователями Валентиною ВОЛИНЕЦЬ та Іриною ТКАЧУК, а також із музичним керівником Галиною БІРКОВСЬКОЮ поринули в народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
23.Лис.2021

     В рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який змістовно та цікаво проходив в ЖДНЗ №73, відбулась інтерактивна розвага з елементами лялькової вистави «В гості до Тітоньки Сови». Учасниками дійства були вихованці середньої групи №1 «Сонечко» та середньої групи №2 «Зернятко».      Повчальні епізоди, які траплялися з лісовими порушайками сприяли розширенню знань дітей … Продовжити читання “Інтерактивна розвага з елементами лялькової вистави «В гості до Тітоньки Сови»”

Детальніше