Психолог та соціальний педагог

22.Тра.2020

     Карантин поступово послаблюється, на часі відкриття дошкільних закладів і для багатьох малюків розпочнеться новий період адаптації. Особливо це стосується дітей, які тільки розпочали відвідувати дошкільний заклад, малюків, які безперервно, під час карантину перебували з мамою та татом і зовсім не бажають розлучатися з ними на цілий день.  Дитячий та сімейний психолог Світлана Ройз … Продовжити читання “Як безпечно повернути дітей у дитячий садок після карантину. Поради дитячого психолога Світлани Ройз”

Детальніше
14.Тра.2020

   Коронавірус  коректує  наше життя, змінює плани. Зараз, кожен з нас як ніколи має уважніше ставитись до себе, друзів, колег, родичів і, звичайно, дітей. Тривога, страхи дорослих безпосередньо впливають на поведінку малюків: одні стають більш тривожними, інші більш агресивними. Дошкільнятам не зрозуміло, що це за коронавірус, від якого потрібно берегтись. Щоб допомогти впоратись малюкові з … Продовжити читання “Добровірус перемагає!!!”

Детальніше
26.Кві.2020
Детальніше
13.Кві.2020
Детальніше
10.Кві.2020

     Самооцінка – що це і навіщо нам, людям? В самому слові самооцінка закладено його значення – оцінка самого себе. Це психологічне явище формується з самого раннього дитинства, і залежить першочергово від стилю виховання дитини батьками      Невже оцінка самого себе якось впливає на якість життя людини?  Незаперечно самооцінка визначає рівень успішності людини … Продовжити читання “Формування адекватної самооцінки у дошкільному віці”

Детальніше