Психолог та соціальний педагог

10.Лют.2021

     09 лютого 2021 року відбувся І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» (установча організаційна нарада), у якому взяли участь завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М., вихователь-методист Романовська О.О., практичний психолог Чувасова Ю.А.. Під час семінару розглядались питання проведення своєчасної діагностики готовності дітей … Продовжити читання “І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»”

Детальніше
10.Лют.2021

     У рамках співпраці Міжнародного благодійного фонду “Місія в Україну” та ЖДНЗ №73 для колектива закладу соціальним педагогом Чувасовою Ю.А. була  організована он-лайн зустріч з психологом фонду, під час якої проведена превентивна інформаційна робота щодо попередження та усунення кризових ситуацій, які повязані із незапланованоми вагіностями неповнолітніх. Фондом, спiльно з обласним вiддiлом охорони здоров’я та … Продовжити читання “Співпраця з Міжнародним благодійним фондом “Місія в Україну””

Детальніше
01.Лют.2021

     Чому дрібна моторика та “пінцетний” захват такі важливі для розвитку дитини? Рухи рук тісно пов’язані з мовленням, вони є одним з факторів його формування. Рухи пальців стимулюють розвиток центральної нервової системи і прискорюють розвиток  дитини. Щоб тримати ручку і гарно писати, складати дрібні деталі конструкторів, вирізати, малювати, потрібен розвиток дрібної моторики рук, особливо … Продовжити читання “Пінцет для розвитку дрібної моторики дошкільників”

Детальніше
23.Гру.2020

     Круглий стіл з проблем впровадження інклюзивної освіти сьогодні об’єднав близько 100 фахівців м.Житомира, зацікавлених у проблемі психолого-педагогічного супроводу дітей із розладами спектру аутизму. Серед учасників круглого столу і педагоги ЖДНЗ №73 – вчитель-дефектолог Мошківська Анна Олександрівна, практичний психолог Чувасова Юлія Анатоліївна, вчитель-логопед Воїнова Олена Леонідівна.      Цінно та важливо отримувати інформацію від … Продовжити читання “Круглий стіл з проблем впровадження інклюзивної освіти”

Детальніше
01.Гру.2020

      У рамках Всеукраїнської акції “Щедрого вівторка” педагоги та вихованці ЖДНЗ№73  активно долучились до міської благодійної акції – продажу шкарпеток для вихованців ГО “Діти Сонця”.  Загалом було придбано 21 пару яскравих кольорових шкарпеток. Особливу подяку висловлюємо батькам та педагогам середньої групи “Зірочка” за активну підтримку благодійної акції. Кошти будуть передані Сніжані Кисишвілі – … Продовжити читання ““Щедрий вівторок”. Робити добро – легко!”

Детальніше