Психолог та соціальний педагог

26.Січ.2022

     Коли ми знаходимося в епіцентрі тривоги, флешбеку або панічної атаки, наші лобові частки вперто відмовляються працювати. Ми відчуваємо, ніби це просто неможливо сфокусуватися або ясно міркувати про що б це не було, і наші думки проносяться так швидко і перетворюються в таку кашу, що за ними просто неможливо встежити.      Нам починає … Продовжити читання “Техніки заземлення при тривозі та інтенсивних емоціях”

Детальніше
10.Гру.2021

   Старші дошкільники групи “Зірочка” відвідади тематичне  заняття “Ми всі різні, але водночас рівні”.Під час заняття обговорювали казку “Соловейко з одним крилом” автора Олега   Романчука – зворушлива розповідь про сім”ю, в якій є дитина з особливими потребами.       Дошкільники дізнались про людей з інвалідністю, обговорювали та вирішували проблемні ситуації про людей з обмеженими можливостями. … Продовжити читання “Ми всі різні, але водночас рівні”

Детальніше
07.Гру.2021

    Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу … Продовжити читання “Міжнародний день людей з інвалідністю”

Детальніше
26.Лис.2021

     З 25 листопада по 10 грудня щорічно на території України проводиться акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Подібні заходи широко поширені по всьому світу. Щорічна акція «16 днів проти насильства» була … Продовжити читання “Всеукраїнська акція “16 днів проти насилля””

Детальніше
17.Лис.2021

   4 – го листопада – у світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Адже це своєрідне нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов’язаного з навчальним закладом, порушує право на освіту, здоров’я та добробут дітей.        Чому важливо розуміти дитячу психологію? Як правильно ставити питання … Продовжити читання “Чому важливо розуміти дітячу психологію?”

Детальніше