Психолог та соціальний педагог

28.Лис.2022

     З початку повномаштабного вторгнення РФ на територію України мільони сімей з дітьми  були вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.      Для надання сімям з дітьми за принципом “єдиного вікна” на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр куди кожен … Продовжити читання “Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»”

Детальніше
09.Лис.2022

     Діти війни: поранені та загиблі, департовані або переміщені. Якщо Вам відома будь-яка інформація про зниклу дитину – повідомте її на державному порталі “Діти війни” за адресою:  childrenofwar.gov.ua  або за телефоном 0-800-500-17-20.

Детальніше
11.Жов.2022

   Дитяча психіка має чудовий формат самовідновлення. Все, що дорослий продукує дитині, вона фіксує як норму. Саме тому війна не має стати для дитиною нормою. Надзвичайно важливо щоб перемагала енергія життя і надзвичайно вдало працює з цим метод арт терапії – яка несе радість, заспокоєння та відновлення.     Під час години психолога ми з дошкільнятами … Продовжити читання “Арт-терапія для дошкільників – зцілюємо творчістю!”

Детальніше
03.Жов.2022

     Якщо дитина сумує – це не обов’язково депресія. Однак коли смуток стає постійним або заважає нормальній діяльності, хобі, навчанню чи стосункам у родині – це може бути сигналом, що дитині потрібна підтримка і консультація спеціаліста.      Що таке депресія?     Для дітей нормально перебувати в поганому настрої, бути дратівливими або мислити … Продовжити читання “Депресія в дітей: симптоми й допомога”

Детальніше
15.Лип.2022

  Ситуація 1. Дитина безпорадна      Дитина дошкільного віку не може захистити себе в мирний час, а у стресогенній ситуації під час війни почувається ще більш безпо­радною. Тому вона повинна розуміти, що батьки подбають про її без­пеку. Для того щоб сигналізувати батькам про свою потребу, дитина може стати незвично тихою або, навпаки, збудженою. Завдання … Продовжити читання “Дитина й війна: підтримуємо та заспокоюємо.”

Детальніше