Психолог та соціальний педагог

22.Вер.2021

    На виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження, у ЖДНЗ №73  запроваджено обов’язкове інформування працівників, які контактують з дітьми про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації. Працівники закладу  ознайомлені з алгоритмом реагування на такі факти та надання дітям необхідної … Продовжити читання “Інформування колективу ЖДНЗ №73 про захист дітей від усіх форм насилля”

Детальніше
09.Вер.2021

        Благодійна міжнародна організація “Місія в Україну” висловлює щиро подяку батькам та колективу ЖДНЗ №73 за участь в благодійній акції до 1 вересня “Діти замість квітів”. Кожна пожертва – це можливість навчання та дозвілля для дітей з комплексними порушеннями розвитку.        Протягом тижня було зібрано 1130 грн., які були перераховані благодійній … Продовжити читання “Участь у благодійній акції “Діти замість квітів””

Детальніше
28.Тра.2021

     Вітаємо, з перемогою (диплом ІІ ступеня департаменту освіти Житомирської міської ради) практичного психолога ЖДНЗ №73 Чувасову Юлію Анатоліївну, лауреата міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів, соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми”.

Детальніше
24.Тра.2021

ПРОСТІ ПРАВИЛА 1. “Ні” має вимовлятися не часто Якщо дитина буде чути від вас “ні” з інтервалом в 5 хвилин, то дуже швидко перестане на нього реагувати. Якщо ж вживати слово “ні” рідко і на тлі багатьох “так”, воно буде сприйматися як стоп-сигнал, як щось дуже важливе. 2. Заборон не має бути надто багато Надмірна … Продовжити читання “КОНСТРУКТИВНО ВІДМОВИТИ ДИТИНІ? НІЧОГО СКЛАДНОГО.”

Детальніше
21.Кві.2021

     На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управлiння освiти i науки Житомирської облдержадмiнiстрацiї вiд 14.04.2021р. та з метою якiсного реагування на порушення прав та свобод дитини,  поширюємо для ознайомлення iнформацiю з контактами уповноважених органiв. 

Детальніше