Психолог та соціальний педагог

25.Сер.2020

     Булінґ (від англ. bully – хуліган, задирака, грубіян, «to bully» – задиратися, знущатися) – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресив-ної поведінки з метою заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини. 

Детальніше
11.Сер.2020

   Якщо ваша дитина погано їсть чи не спить, то це може бути ознакою стресу – реакцією організму на якусь ситуацію. Зазначимо, що більшість малюків у сучасному світі переживають стрес. У невеликій кількості стрес може бути позитивним (як емоційний струс), але надмірний стрес впливає не тільки на поведінку, а й на здоров’я дитини. Стрес у дітей … Продовжити читання “Як зрозуміти, що у вашої дитини стрес: що робити батькам”

Детальніше
06.Лип.2020

Тепер з питань захисту дитячих прав та інших питань діти та дорослі можуть звертатися  з 12.00 до 20.00 по буднях.      Субота і неділя – вихідні. Номери телефону Національної дитячої гарячої лінії:  0-800-500-225 – безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних  телефонів;  116111 – безкоштовно з мобільних Київстар, Лайф і Водафон.      Нагадуємо, що … Продовжити читання “УВАГА! Національна дитяча гаряча лінія ГО “Ла Страда-Україна” змінила свій час роботи”

Детальніше
22.Тра.2020

     Карантин поступово послаблюється, на часі відкриття дошкільних закладів і для багатьох малюків розпочнеться новий період адаптації. Особливо це стосується дітей, які тільки розпочали відвідувати дошкільний заклад, малюків, які безперервно, під час карантину перебували з мамою та татом і зовсім не бажають розлучатися з ними на цілий день.  Дитячий та сімейний психолог Світлана Ройз … Продовжити читання “Як безпечно повернути дітей у дитячий садок після карантину. Поради дитячого психолога Світлани Ройз”

Детальніше
14.Тра.2020

   Коронавірус  коректує  наше життя, змінює плани. Зараз, кожен з нас як ніколи має уважніше ставитись до себе, друзів, колег, родичів і, звичайно, дітей. Тривога, страхи дорослих безпосередньо впливають на поведінку малюків: одні стають більш тривожними, інші більш агресивними. Дошкільнятам не зрозуміло, що це за коронавірус, від якого потрібно берегтись. Щоб допомогти впоратись малюкові з … Продовжити читання “Добровірус перемагає!!!”

Детальніше