Цікавий світ комах

22.Тра.2020
Цікавий світ комах

     Запропоновані протягом тематичного тижня вчителем дефектологом  Мошківською Анною Олександрівною  посібники, завдання, ігри допомогли малятам  привідкрити віконечко в неповторний світ комах.

  Який словниковий запас з теми необхідно засвоїти, як розвивати граматику та зв’язне мовлення було рекомендовано батькам у добірці «Цей дивовижний світ комах». Картинний алгоритм описової розповіді допоміг дітям не тільки розповісти про комашку, яка подобається, а й скласти загадку. Вірш Я. Жарка «Бджілка», до якого вчитель-дефектолог запропонувала мнемотаблицю, не лише дав додаткові уявлення про життя бджіл, а й сприяв розвитку словесно-логічної пам’яті.

  Чим відрізняються комашки, в яку сторону вони дивляться, хто серед них зайвий – все це в серії завдань з сенсорики та мислення. Ще – можна було допомогти павучку зробити павутинку з рахувальних паличок, а разом з веселими чоловічками-геометричними фігурами пригадати й форму, й колір.

  Багато дидактичних, в тому числі й мультимедійних, ігор не тільки допомогли закріпити та розвинути знання та уявлення з теми, а й надали можливість погратися й цікаво провести час.

Галерея зображень