Наші групи

01.Гру.2020

      У рамках Всеукраїнської акції “Щедрого вівторка” педагоги та вихованці ЖДНЗ№73  активно долучились до міської благодійної акції – продажу шкарпеток для вихованців ГО “Діти Сонця”.  Загалом було придбано 21 пару яскравих кольорових шкарпеток. Особливу подяку висловлюємо батькам та педагогам середньої групи “Зірочка” за активну підтримку благодійної акції. Кошти будуть передані Сніжані Кисишвілі – … Продовжити читання ““Щедрий вівторок”. Робити добро – легко!”

Детальніше
04.Лис.2020

     Місячник знань правил пожежної безпеки в молодшій групі No2 «Зернятко» був пронизаний різноманітними формами роботи, спрямованими на вивчення правил пожежної безпеки та виховання у малюків навичок безпечної поведінки з вогнем. Цікавим та повчальним виявилося заняття за мотивами казки С.Маршака «Кицин дім», діти співчували героям, вболівали за них, радісно прийняли звістку, що всі жителі будинку залишились здорові, а пожежа … Продовжити читання “«Щоб не виникло пожежі, з вогнем будьте обережні!»”

Детальніше
03.Лис.2020

     Пізнавально та  змістовно проходить місячник пожежної безпеки у групі  “Ягідка” . Протягом місяця наші дітки вивчали і закріплювали правила поводження з вогнем. А сьогодні тренувалися діяти в екстрених випадках. Оце так справжні рятівники!

Детальніше
02.Лис.2020

      Діти групи раннього віку «Колобок» дуже допитливі. Їм цікаво усе, що їх оточує вдома,  в групі, на вулиці. Тому саме прогулянка допомагає малюкам активно пізнавати світ, отримувати нові враження у процесі спостережень за об’єктами живої та неживої природи. До вподоби нашим вихованцям пішохідні переходи по території дошкільного закладу, під час яких вони мають нагоду знайомитись з осінніми змінами … Продовжити читання “Хвилинки-милування природою у групі раннього віку.”

Детальніше
27.Жов.2020

     З 20 по 23 жовтня 2020 року в середній групі «Зірочка» пройшла короткотривала акція «Птахів проводжаю до теплого краю». Під час акції в ігровій формі дошкільнята розширили свої знання про перелітних птахів: впізнавали птахів за зовнішнім виглядом, поведінкою, співом; провели гру «Інтерв’ю з пташками про їхні уподобання»; ознайомились з причинами зміни місця проживання та способами перельоту птахів. Дошкільнята були … Продовжити читання ““Птахів проводжаю до теплого краю” – короткотривала екологічна акція”

Детальніше