Наші групи

30.Чер.2020

     Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, початку загартування дитячого організму. Ми всесторонньо використовуємо сприятливі для зміцнення здоров”я дітей умови літнього часу і сприяємо тому, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Це все організується в комплексі: щоденна ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри на свіжому повітрі, повітряні та сонячні ванни.

Детальніше
30.Чер.2020

     Літо – найулюбленіша пора усіх дітлахів, чудова пора для ігор на свіжому повітрі, оздоровлення, нових вражень, цікавих спостережень, веселощів та розваг.  Наші наймолодші дошкільнята з дитячою допливістю спостерігають за природним довкіллям, літніми змінами в природі, охоче конструюють, грають у спортивні та сюжетні ігри.     Тривале перебування на свіжому повітрі за будь-якої погоди, … Продовжити читання “Літо, літечко прийшло, дітям радість принесло!”

Детальніше
30.Чер.2020
Детальніше
21.Чер.2020

       Літо – дивна пора тепла, радості, відпочинку, сповнена дзвінким щасливим дитячим сміхом. Саме влітку діти отримують максимум вражень та позитивних емоцій під час тривалого перебування на свіжому повітрі. При любій погоді освітня діяльність проходять в цікавій індивідуальній формі на вулиці. Малюки з дитячою щирістю і неповторністю спостерігають в оточуючому середовищі, експерементують з … Продовжити читання “Маленькі дослідники влітку”

Детальніше
23.Тра.2020

     Цікавим та пізнавальним виявився тиждень безпеки життєдіяльності в старшій групі №2 «Зернятко» під назвою: «Сам вдома». Основною метою, яку поставили перед собою вихователі групи було сформувати у кожної дитини активну життєву позицію по відношенню до власного життя і своєї безпеки, накопичення навичок безпечної поведінки в домашніх умовах, на вулиці та в природному довкіллі. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності в старшій групі №2 «Зернятко» під назвою: «Сам вдома»”

Детальніше