Група “Бджілка”

20.Жов.2020

         В продовж місячника « Зелений вогник», діти логопедичної групи «Бджілка» розширювали свої знання  про правила дорожнього руху та вміння діяти в критичних ситуаціях. Малята із задоволенням  грали в ігри, де перевтілювались в учасників дорожнього руху      (пішоходів, водіїв,     поліцейських.).  Розглядали лекбуки, картини, вчили вірші про дорожні  знаки  та правила поведінки … Продовжити читання ““Зелений вогник” у групі “Бджілка””

Детальніше
30.Лип.2020

     Чарівна зарядка для розвитку мовного дихання дуже корисна, і не тільки для того, щоб малюк швидше заговорив. Такі вправи необхідні для профілактики різних мовних відхилень, дозволяють збільшити захисні сили організму, поліпшити розумову працездатність. Виконувати дихальну гімнастику зовсім нескладно, до того ж, якщо проводити дихальну гімнастику у формі гри, ще й під час прогулянки … Продовжити читання “Дихальна гімнастика на свіжому повітрі”

Детальніше
23.Тра.2020

       З 18 по 22 травня в групі «Бджілка» проходив тематичний тиждень «Безпека дитини». Протягом тижня діти розширили свої знання про безпечну поведінку, про те , як розв’язувати проблеми у незвичних умовах, формування здатності діяти адекватно, конструктивно в різних життєвих ситуаціях. Дошкільнята виконували завдання, які їм надавали вихователі: переглядали відео-ролики, розвиваючі мультики, вивчали … Продовжити читання “Тиждень безпеки дитини у групі “Бджілка””

Детальніше
23.Тра.2020
Детальніше
22.Тра.2020

 Прилетів малий метелик, а у нього друг є джмелик. І удвох вони літають та на діток поглядають.                 А у діток  групи «Бджілка» з 12.05 по 15.05 2020року проходив тематичний тиждень «Комахи».  І малята дізналися багато нового про життя  і метелика, і джмелика, і про усіх комах.    Дошкільнята  … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Комахи””

Детальніше