Група “Бджілка”

25.Лис.2022

     Ось і завершується четвертий сезон «Театральна осінь 2022» в ЖДНЗ №73.  Це такий, так би мовити, творчий звіт вихованців, які відвідують театральну студію «Дивоглядія» в закладі.     Впродовж тижня дітей чекають цікаві зустрічі з улюбленими казковими персонажами, героями мультфільмів. До уваги глядачів драматизації, інсценізації, мюзикли, за мотивами українських народних та авторських казок, … Продовжити читання “Увага! Запрошуємо всіх на закриття четвертого сезону ….”

Детальніше
10.Лис.2022

Любить осінь дітвора, бо весела це пора. З листочками діти граються, листям забавляються

Детальніше
01.Лис.2022

     У логопедичній групі “Бджілка”, в святковій, радісній атмосфері пройшло осіннє свято “Диво осінь”. Дошкільнята поринули у яскраві враження від зустрічі з Осінню та добрим другом Їжачком. Діти із задоволенням виконували пісні, танцювали та читали вірші на осінню тематику. А Пані Осінь пригостила малят цілим кошиком осінніх гостинців.

Детальніше
20.Жов.2022

         В логопедичній групі « Бджілка» діти  із задоволенням вміють і люблять грати в ігри. Під час різних видів ігор у дітей формується бажання бути учасником дитячого колективу, виховується толерантність,  доброта, чуйність, справедливість, дружба, чесність, товариськість.      На основі ігрового задуму діти налагоджують партнерські взаємини, намагаються творчо розвинути сюжет, придумувати нові … Продовжити читання “Гра як провідна діяльність дитини”

Детальніше
03.Жов.2022

      В рамках проведення місячника “Увага! Діти на дорозі!”, вихованці логопедичної групи «Бджілка»  удосконалювали знання про різні види транспорту, дорожні знаки,  закріплювали знання  про користування світлофором на вулиці та перехресті; продовжували формувати вміння  орієнтуватися у колірних сигналах світлофора; виховувати почуття відповідальності за свої дії.      Діти розігрували ситуації спрямовані на вироблення готовності  … Продовжити читання “Пішоходом будь уважним!”

Детальніше