Група “Бджілка”

07.Кві.2020
Детальніше
05.Бер.2020

       Щоб язик малюка став слухняним, вправним, точно виконував усі рухи, необхідні для вимовляння проблемних звуків, ми з дітьми виконуємо артикуляційні вправи.  Але для чіткої вимови та гарної дикції треба ще й уміти правильно дихати.             Науковці довели, що артикуляційний, дихальний та голосовий апарати постійно координуються у процесі мовлення, працюють синхронно. Дихання, яке … Продовжити читання “Дихаємо правильно — легко розмовляємо.”

Детальніше
05.Бер.2020

     Важливою складовою роботи логопеда з дошкільниками є підготовка дітей до навчання грамоти.                 З цією метою проводяться спеціальні заняття, на яких наші діти ознайомлюються з поняттям «слово», «речення», навчаються  розчленовувати речення на слова, складати речення з двох-трьох слів за сюжетними та предметними малюнками. Також у дошкільнят формуються поняття про звуки голосні та приголосні … Продовжити читання “Підготовка дітей старшого дошкільного віку з загальним недорозвиненням мовлення до навчання грамоти”

Детальніше
07.Лют.2020

Я  повісив  годівнички Для горобчика й синички, Для малого снігурця Крихт насиплю і пшонця. Прилітайте, друзі милі, Не лякайтесь заметілі!

Детальніше
08.Січ.2020
Детальніше