Група “Бджілка”

20.Січ.2022

      Цікаво і змістовно пройшла прогулянка в логопедичній групі “Бджілка”. Діти з цікавістю спостерігали за ялинкою, весело грали в рухливі ігри, старанно підгодовували птахів, розчищали доріжки від снігу. А найбільше задоволення отримали від ігор зі снігом.

Детальніше
14.Січ.2022

     З давніх давен 13 та 14 січня відзначаються народними гуляннями. У ці дні люди ходять в гості вітати один одного, носять частування. День 14 січня в Україні також називають днем Святого Василя, або Старим Новим роком. Найважливішими традиціями Старого Нового року є посівання та щедрування. Одним з найвеселіших обрядів у цей день є щедрування … Продовжити читання “Щедрий вечір, добрий вечір!”

Детальніше
17.Гру.2021

     Діти логопедичної групи “Бджілка” взяли активну участь у квесті до дня святого Миколая. Малята виконували добрі справи: майстрували годівнички, підгодовували птахів, вертали неслухняних ведмежат до барлоги, відновили шлях Святому Миколаю до дітей.        Святий Миколай побажав їм бути  здоровими, добрими, чемними та чекати його на наступний рік.

Детальніше
26.Лис.2021

     В рамках проведення Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності в логопедичній групі        « Бджілка» особливу увагу вихователі приділили формуванню в кожної дитини активної соціальної позиції стосовно особистої безпеки, власного життя та здоров’я; вихованню в дітей таких здібностей і навичок які б допомагали їм запобігти нещасним випадкам та протистояти небезпеці в … Продовжити читання “Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності в логопедичній групі « Бджілка»”

Детальніше
08.Лис.2021

     У логопедичній групі “Бджілка”, в святковій, радісній атмосфері пройшло осіннє свято “Садово-городні пригоди”. Дошкільнята поринули у яскраві враження від зустрічі з Осінню, Городнім опудалом та вередливими Воронами. Діти із задоволенням виконували пісні, таночки та читали вірші на осінню тематику.

Детальніше