Група “Бджілка”

19.Лют.2021

     Cучасне життя потребує від людини не шаблонних дій, а гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння розв’язувати різні проблеми. Інтелектуальний розвиток особистості слід починати з раннього дитинства. Дуже важливо виховати у дошкільників уміння концентрувати увагу, аналізувати ситуації та робити висновки, моделювати певну реальність і способи поведінки у ній. Шахи є одним із тих засобів, що … Продовжити читання “«Шахи як засіб інтелектуального розвитку дошкільнят»”

Детальніше
05.Лют.2021

      Одного зимового ранку на логопедичне  заняття до групи «Бджілка»  завітав дятлик. Лісовий гість радо допоміг нашим вихованцям   познайомитися з його улюбленим звуком [Д].               Дивлячись у дзеркала, діти спостерігали за його вимовою, у вправах «У ворота з рук пропускаєм звук» і «Пропускаємо у двір особливих слів набір» навчалися чути його серед … Продовжити читання “Логопедичне заняття “Доброго дня, дятлику!””

Детальніше
18.Січ.2021

Ой, весела в нас зима, Веселішої нема,— Грає срібними зірками, В’ється синіми димками, Снігом землю обійма.      Прогулянка на повітрі є найкращим засобом зміцнення здоров’я, підвищення імунітету, а значить і профілактикою простудних захворювань у дітей і дорослих. Зимове морозне повітря найкраще насичене киснем, потрапляючи в організм, він стимулює мозкову діяльність. Завдяки зимовим прогулянкам підвищується фізична … Продовжити читання “Ой, весела в нас зима, снігом землю обійма!”

Детальніше
18.Січ.2021

     Кришки від пластикових пляшок, упаковок соку, йогурту, незважаючи на свою простоту, дуже приваблюють дітей. Це хороший матеріал для дитячої й сімейної творчості, а також для цікавих, захоплюючих розвиваючих ігор.      У індивідуальній роботі з малюками вчитель-логопед Воїнова О.Л. активно використовує ігри з кришечками різноманітного змісту. Вони передбачають відкручування й закручування кришечок, на … Продовжити читання “Ігри з кришечками”

Детальніше
28.Гру.2020

     21 грудня відбулось новорічне свято у логопедичній групі “Бджілка”. Вихователі разом з дітьми заздалегідь готувалися до свята: вчилися прикрашати групову кімнату новорічними атрибутами, виготовляли вітальні листівки,  розучували вірші, сценки, а з музичним керівником вивчали пісні, хороводи, музичні ігри до свята. Нарешті розпочалося свято…  Ялинка сяє від прикрас І зал горить вогнями, Радіють діти, … Продовжити читання “Новорічне свято “У пошуках подарунків””

Детальніше