Група раннього віку “Колобок”

02.Лис.2020

      Діти групи раннього віку «Колобок» дуже допитливі. Їм цікаво усе, що їх оточує вдома,  в групі, на вулиці. Тому саме прогулянка допомагає малюкам активно пізнавати світ, отримувати нові враження у процесі спостережень за об’єктами живої та неживої природи. До вподоби нашим вихованцям пішохідні переходи по території дошкільного закладу, під час яких вони мають нагоду знайомитись з осінніми змінами … Продовжити читання “Хвилинки-милування природою у групі раннього віку.”

Детальніше
09.Жов.2020

      Тематичний цикл “Іграшки”, який тривав з 05.10.2020р по 09.10.2020р., особливо сподобався малятам групи “Колобок”. Діти з захопленням знайомили ляльку Катрусю з іграшками своєї групи, вчили її складати пірамідку, крутити дзигу, ловити м’ячик, грати на музичних іграшках. Малюки з захопленням аплікували пірамідку та прикрашали м’ячик для друзів ляльки Катрусі. Ось які чудові роботи … Продовжити читання “Люблять іграшки малята”

Детальніше
01.Жов.2020

                    Під час проведення місячника «Увага! Діти на дорозі», який протягом вересня в групі раннього віку цікаво пройшло заняття      «Ми – маленькі пішоходи», на якому найменших дошкільнят ознайомили з основними правилами дорожнього руху та поведінки біля дороги. Малюки в ігровій формі дізналися, що таке дорога, … Продовжити читання “Руху правила єдині – знати їх усі повинні!”

Детальніше
05.Сер.2020

      Влітку наші діти багато грають і займаються на свіжому повітрі. Розваги з водою – це ще одна можливість зробити спілкування з малятами продуктивним, корисним і розвивальним. Наші малюки групи раннього віку «Колобок» дуже люблять гратися з водою.  Адже вона і освіжить, і зацікавить,, і здивує – подарує безліч радісних, чудових і яскравих моментів.

Детальніше
30.Чер.2020

     Літо – найулюбленіша пора усіх дітлахів, чудова пора для ігор на свіжому повітрі, оздоровлення, нових вражень, цікавих спостережень, веселощів та розваг.  Наші наймолодші дошкільнята з дитячою допливістю спостерігають за природним довкіллям, літніми змінами в природі, охоче конструюють, грають у спортивні та сюжетні ігри.     Тривале перебування на свіжому повітрі за будь-якої погоди, … Продовжити читання “Літо, літечко прийшло, дітям радість принесло!”

Детальніше