Група раннього віку “Колобок”

21.Січ.2021

     Діти групи раннього віку «Колобок» дуже допитливі, емоційні, відкриті до всього нового, нашим малюкам цікаво усе, що вони бачать, чують, відчувають. Відтак, діти накопичують уявлення про навколишній світ, явища, активно обстежують та досліджують предметне та природне довкілля, з цікавістю виконують ігрові вправи та завдання, направлені на формування сенсорних еталонів – форму, колір, величину. … Продовжити читання “Авторські посібники для сенсорного розвитку дошкільнят”

Детальніше
21.Гру.2020

      Під час тематичного тижня «Сніг, сніжок, білі всі доріжки» діти групи раннього віку за запрошенням Зайчика Куцохвоста побували у зимовому лісі та дізналися,  як змінився ліс з приходом зими, чому і куди поховалися звірята. Малята з цікавістю слухали розповідь Куцохвостика, відгадували загадки про зимові явища, шукали де живуть сніжинки. Діти охоче дарували … Продовжити читання ““Сніг, сніжок, білі всі доріжки””

Детальніше
02.Лис.2020

      Діти групи раннього віку «Колобок» дуже допитливі. Їм цікаво усе, що їх оточує вдома,  в групі, на вулиці. Тому саме прогулянка допомагає малюкам активно пізнавати світ, отримувати нові враження у процесі спостережень за об’єктами живої та неживої природи. До вподоби нашим вихованцям пішохідні переходи по території дошкільного закладу, під час яких вони мають нагоду знайомитись з осінніми змінами … Продовжити читання “Хвилинки-милування природою у групі раннього віку.”

Детальніше
09.Жов.2020

      Тематичний цикл “Іграшки”, який тривав з 05.10.2020р по 09.10.2020р., особливо сподобався малятам групи “Колобок”. Діти з захопленням знайомили ляльку Катрусю з іграшками своєї групи, вчили її складати пірамідку, крутити дзигу, ловити м’ячик, грати на музичних іграшках. Малюки з захопленням аплікували пірамідку та прикрашали м’ячик для друзів ляльки Катрусі. Ось які чудові роботи … Продовжити читання “Люблять іграшки малята”

Детальніше
01.Жов.2020

                    Під час проведення місячника «Увага! Діти на дорозі», який протягом вересня в групі раннього віку цікаво пройшло заняття      «Ми – маленькі пішоходи», на якому найменших дошкільнят ознайомили з основними правилами дорожнього руху та поведінки біля дороги. Малюки в ігровій формі дізналися, що таке дорога, … Продовжити читання “Руху правила єдині – знати їх усі повинні!”

Детальніше