Група раннього віку “Колобок”

27.Вер.2023

        Особливістю дітей дошкільного віку, зокрема, і раннього віку є їхня потреба у різноманітних рухах. Саме тому перебуванні на свіжому повітрі, прогулянка має велике значення для фізичного розвитку дошкільнят. Під час перебування на свіжому повітрі у дошкільнят формуються рухові уміння та навички. Важливе значення прогулянки і для розумового розвитку, так як діти … Продовжити читання “Активні прогулянки в групі раннього віку “Колобок””

Детальніше
27.Вер.2023

В їжачка сьогодні свято –  Яблучок знайшов багато Переносить до комори, Адже осінь вже надворі.  

Детальніше
08.Чер.2023

Встало вранці ясне сонце, Заглянуло у віконце, Весело всміхається, З дітками вітається.

Детальніше
16.Кві.2023

     В  кожній дитині живе велика таємниця таланту. «Кожна дитина – художник» – запевняють педагоги. І це справді так. Практично не володіючи засобами образотворчої грамоти, діти створюють роботи, які розчулюють, радують та вражають нас, дорослих. Очі дітей світяться неймовірним бажанням малювати. Малювання – це та продуктивна діяльність, яка дає малюкам змогу відтворити на аркуші … Продовжити читання “Творчі досягнення маленьких вихованців”

Детальніше
16.Бер.2023

     Шпаки завжди асоціюються з весною. Вони першими прилітають додому з теплих країн. А для цих вісників весни прийнято будувати шпаківні.      Ось і малюки групи раннього віку з нетерпінням чекають на пташечок і приготували для них затишні домівки. Маленькі паперові шпаки  залюбки оселяться в цих будиночках і радо вітатимуть весну і діток … Продовжити читання “Домівки для шпаків.”

Детальніше