Група раннього віку “Колобок”

23.Лис.2022

Перший сніг – це так красиво, Перший сніг – це справжнє диво. Годі в групі нудьгувати! Нумо зимоньку стрічати! Ми розчистимо доріжки, Весело пограєм в сніжки. В групі гамір, в групі гра – З снігу ліпить дітвора. Працювали всі щосили, Тісто сніжне замісили. Для ведмедика й ляльок Випікали пиріжок. Раз – сніжок, і два – … Продовжити читання “Перший сніг – це справжнє диво!”

Детальніше
17.Жов.2022

     Цікаво та пізнавально пройшло заняття з сенсорно-пізнавального розвитку  «В гості до Їжачка Тимка». Під час заняття малята з неабияким старанням допомагали Тимкові готуватися до холодної осені – збирали на галявині велике та мале листя, прикрашали ковдру кольоровими листочками, а також пригостили  їжачка смачними грибочками. Виконуючи ігрові розвивальні завдання,  діти не лише закріпили поняття … Продовжити читання “«В гості до Їжачка Тимка»”

Детальніше
16.Вер.2022

Колектив групи “Колобок” щиро вітає новоприбулих малюків та їх батьків. Бажаємо вам легкої адаптації!

Детальніше
08.Сер.2022

      Літо у розпалі, сонечко зігріває своїм теплом і тому малята групи раннього віку «Колобок» не нудьгують. Під час прогулянок, на свіжому повітрі, активно – креативно проводять час: грають у рухливі ігри, спостерігають за навколишнім середовищем, доглядають за квітами на майданчику, створюють малюнки на асфальті тощо.    Особливо піднімає настрій цікава дихальна гімнастика, … Продовжити читання “Коли сонце всміхається з неба – нам більшого щастя не треба…..”

Детальніше
15.Лип.2022

Ми сьогодні в гай ходили, там метеликів зустріли. Крильця їм поприкрашали. Ось які барвисті стали!ї

Детальніше