Група раннього віку “Колобок”

17.Лют.2020

Ми цибульку доглядали- Поливать – не забували І – погляньте, диво з див – Наш город зазеленів! Подарують цибулинки Віітаміни для дитинки!

Детальніше
13.Лют.2020

Це цікаво для дитинки- посадити цибулинки, Доглядати, поливати, як росте спостерігати. Зеленіє наш салатик – будем разом смакувати.

Детальніше
05.Лют.2020

  Головне місце в житті виховаців нашої групи займає ігрова діяльність. Серед усіх ігор особливе місце посідають ігри які дозволяють малятам знайомитись з різними видами діяльності дорослих та вчать розуміти почуття, настрій інших. А саме: “Водії”, “Будівельники”, “Сім’я”, “Магазин”, “Дитячий садок”.      Сюжетно-ігрова діяльність надає малюкам неабияке задоволення, підтримує гарний настрій та емоційний комфорт … Продовжити читання “Ігрова діяльність в групі раннього віку.”

Детальніше
08.Січ.2020

       Неможливо уявити Новий рік без веселощів, чарів, подарунків та сюрпризів. І дорослі, а надто діти, чекають цього казкового періоду, який пахне хвоєю та мандаринами, світиться різнокольоровими вогниками гірлянд та блискітками традиційного «дощику». А як же інакше, адже саме на Новий рік можна побачити справжні дива, потрапити в казку та стати яким завгодно … Продовжити читання “Новорічна казка у наймолодших.”

Детальніше
23.Гру.2019

      Дуже важливо ще з раннього дитинства виховувати у дітей любов та турботливе ставлення до тварин, птахів, викликати бажання допомагати тим, хто цього потребує.       Тому, батькам групи “Колобок” було запропоновано до лучитися до акції  “Допоможемо птахам взимку” і виготовити годівнички  для пернатих друзів та розвісити їх.        Татусі … Продовжити читання ““Пташина їдальня””

Детальніше