Група раннього віку “Колобок”

26.Січ.2022

Знову ялиночка-красуня До садочку завітата. Гарне свято новорічне Нам усім подарувала.       Новий рік – це свято, на яке діти чекають з найбільшим нетерпінням, адже це час подарунків, сюрпризів, веселощів, адже в життя дітей приходить казка. Ось і до наших маленьких вихованців напередодні Нового року завітав веселий Сніговичок та лісові звірята. Вони розважали … Продовжити читання “Знову ялиночка-красуня до садочку завітата.”

Детальніше
10.Січ.2022

     Під час проведення місячника «Увага! Діти на дорозі», який тривав з 01 по 30 жовтня 2021 р. в групі раннього віку цікаво пройшло заняття «Ми – маленькі пішоходи», на якому найменших дошкільнят ознайомили з основними правилами дорожнього руху та поведінки біля дороги. Малюки в ігровій формі дізналися, що таке дорога, пішохідний перехід, тротуар. … Продовжити читання “Ми маленькі пішоходи!”

Детальніше
10.Січ.2022

Свій майданчик прибирали,  Листя все позагрібали. Потрудилися на славу –  І зробили гарну справу. Як дорослим не радіти –  Працьовиті у нас діти! 

Детальніше
10.Січ.2022

        Діти групи раннього віку «Колобок» дуже допитливі. Їм цікаво усе, що їх оточує вдома, групі, на вулиці. Тому саме прогулянка допомагає малюкам активно пізнавати світ, отримувати нові враження у процесі спостережень за об’єктами живої та неживої природи.       До вподоби нашим вихованцям пішохідні переходи по території дошкільного закладу, під … Продовжити читання “Осінні спостереження малюків”

Детальніше
01.Лис.2021
Детальніше