Група “Метелик”

14.Січ.2022

Ми зробили годівнички Для горобчика й синички Для малого снігурця, Хліб насипали й пшонця Прилітайте друзі милі Не лякайтесь заметілі     Ну й бо снігу намело, стало біле все навколо і малята молодшої групи «Метелик» відразу відгукнулися допомагати пернатим друзям пережити важкий період засніженої і холодної зими. Хто приніс в садочок гілочки калини, хто … Продовжити читання “Ми зробили годівнички для горобчика й синички”

Детальніше
14.Січ.2022

    Протягом січня вихованці молодшої групи «Метелик», продовжили знайомство  зі святами зимового циклу.    Вихователі під час бесід розповідали про традиції святкування в різних регіонах України, особливу увагу зробили на традиціях нашої місцевості.     Діти охоче сприйняли цікаві інформації, розширили такі поняття, як гостинність, товариськість, і всі разом зробили висновок – що робити … Продовжити читання “Щедрівочка щебетала під віконце підбігала”

Детальніше
11.Січ.2022

Новий рік настає, Дід Мороз у гості йде! Нумо, швидше, діти , У танку кружляти! Новорічне свято будем зустрічати!     Так радісне свято Нового року пройшло у молодшій групі «Метелик». “Новорічні пригоди лисенят та зайченят” закружляли дошкільнят у веселих таночках, хороводах піснях та іграх. Ось і Дідусь Мороз з’явився, привітав усіх: і діток, і … Продовжити читання “Новорічні пригоди зайченят та лисенят”

Детальніше
25.Лис.2021

Осінь,осінь! В гості тебе просим Листопад несе в ковші Сірі хмари і дощі Листя все пооблітало І пташок в садах не стало.      Ще сонечко дарує останні теплі дні, але осінь вже торкнулася жовтими та червоними фарбами всіх дерев, кущів. Ясне та прозоре небо вже затягує осіння димка.  І вже зрозуміло , що осінь … Продовжити читання “Осінь,осінь! В гості тебе просим”

Детальніше
15.Лис.2021

Золотава королева До нас гості завітала, Все навкруг позолотила, Все навкруг розфарбувала.      Так, у молодшій групі «Метелик» відбулося осіннє свято «Пригоди з Опудалом». Де малята разом з вихователями та казковими героями вирушили в цікаву подорож, допомагали Опудалу знайти загублений город. Під час пригоди, діти розважалися, співали пісні про «Осінь; танцювали таночки ,водили цікаві … Продовжити читання “Осіннє свято “Пригоди з Опудалом””

Детальніше