Група “Метелик”

25.Січ.2021

      Зима — найвеселіша і радісна пора року.  Це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових забав і не мріяла б взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку.  А як радіє приходу зими дітвора групи “Метелик”!!! Це купа неймовірно позитивних емоцій. Заняття спортом і прогулянки … Продовжити читання “Сніговик, морквяний ніс – вгору віника підніс!”

Детальніше
14.Січ.2021

  Всім вітання із Різдвом, Із роком новим – І дорослим і малим. Коляда несе нам щастя, Відчиняє двері в дім. Хай Вам все в житті удасться, У щасливім році цім! Новорічні засівання

Детальніше
21.Гру.2020

     Вивчаючи  з дітьми старшої групи «Метелик»  тему: «Порядок-значить діє закон послідовності», ми знайомились з різними країнами  світу.  На завершення теми, завданням було –  приготувати смачну піцу. З метою формування вміння планувати свої дії, та розширення уявлень дітей про  особливості різних народів світу, їх культуру, кухню, зокрема італійську, дошкільнята на чарівному потязі вирушили до … Продовжити читання “До Італії вирушали, смачну піцу готували.”

Детальніше
21.Гру.2020

     Впродовж вивчення та ознайомлення дітей з темою «Порядок: все і всі на своїх місцях» (за новою програмою «Впевнений старт») в груповому осередку старшої групи «Метелик»  створено музей «Іграшки моїх батьків». До оформлення музею залучили батьків та дітей. Дошкільнята розширити уявлення  про суть і призначення музею, закріплювали правила  відвідування суспільних місць зокрема музеїв. Пригадали, … Продовжити читання “Музей : “Іграшки моїх батьків” у груповому осередку.”

Детальніше
23.Тра.2020

         Протягом тижня  що минув,  з 18.05 по 22.05 діти середньої групи “Метелик” отримали знання по безпеці життєдіяльності , які допоможуть їм відповідальніше ставитися до свого життя та життя оточуючих. Малюкам було запропоновано переглянути пізнавальні, розвивальні відео, казки, розповіді. Свої враження від отриманої інформації дошкільнята відобразили у малюнках та аплікаціях .

Детальніше