Група “Метелик”

30.Сер.2021

“Ой цвіте на Україні красне літо Ой збирають квіти в гаю діти, В’яжуть стрічку й квіточку в стіжок, Щоб до танцю вбратись у вінок”.        Напередодні святкування Дня Незалежності України  традиційно було проведено дійство, до  якого долучилися всі учасники освітнього процесу. Свято відбулося на свіжому повітрі. Колорит барвистого літа доповнив веселий настрій учасників … Продовжити читання ““Ми діти твої, Україно! Нехай у кожної дитини живе любов до України”.”

Детальніше
19.Сер.2021

         Дошкільнята групи “Метелик” щоденно на прогулянці після рухливих ігр переходять до ігрових дій з іграшками та дидактичними іграми. Найпопулярнішим вибором останнім часом стали дидактичні ігри з використанням кришечок від пластикових пляшок.     Ігри з кришками від пластикових пляшок вирішують проблеми сенсорного та мовленнєвого розвитку дітей молодшого дошкільного віку. Вони дають … Продовжити читання “Ігри з кришками для сенсорного та мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку”

Детальніше
19.Сер.2021

     Колектив групи “Метелик” щиро вітає своїх нових маленьких вихованців. Сподіваємось, що процес адаптації пройде швидко та успішно. Хочемо поділитися з Вами, шановні батьки, декількома порадами для полегшення процесу адаптації дитини до умов ДНЗ.        Адаптація дитини до умов ЗДО, тобто пристосування до нового простору, іншого ритму та розпорядку дня, налагодження контакту … Продовжити читання “Як дитина пристосовується до умов ДНЗ.”

Детальніше
11.Чер.2021

     Старші дошкільники групи “Метелик” ЖДНЗ №73 на своєму городі доглядали за грядкою з полуницею, спостерігали за її розвитком від цвітіння до стиглих плодів. В дітей виникла ідея – дослідити як появляється сік із стиглої полуниці, відчути смак та аромат. Адже свіжовидавлений сік найцінніший, так як багатий на вітаміни.      Разом з дітьми … Продовжити читання “Звідки прийшов до нас полуничний сік?”

Детальніше
16.Кві.2021

     12 квітня у старшій групі “Метелик” пройшло тематичне заняття  до Дня космонавтики,  метою якого було формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до світу. Вихователі ознайомили дітей  з моделлю Землі, дали  уявлення про космос і  професію-космонавт, розвивали пізнавальні інтереси дітей.

Детальніше