Група “Метелик”

07.Лис.2023

Осінь – це найзагадковіша пора року, на яку чекають всі дітлахи, адже саме осінь багата на щедрі дарунки садів та полів. Ось і до  групи «Метелики» завітала казкова пані Осінь.  Діти приймали активну участь в різних діствах та активностях. До малят на свято завітали казкові герої – Лисичка, та королева Осінь. Вихованці нашої групи з … Продовжити читання “В пошуках Королеви Осені.”

Детальніше
17.Жов.2023

      Осінь – найкрасивіша пора року. А скільки яскравих неповторних фарб дарує нам ця чарівниця. Не можна не захоплюватися осінньою  красою.       Прогулянки на свіжому повітрі необхідні в будь-яку пору року. І осінь — не виняток. Але просто дихати повітрям все ж не так цікаво. І вихованці групи «Метелик» вигадати, як … Продовжити читання “Осінні барви”

Детальніше
27.Вер.2023

     Від народження дітей оточує яскравий світ, сповнений різнобарвними кольорами. Колір – це одна з найважливіших ознак, за якою дитина починає пізнавати довкілля. Саме тому, до дня дошкілля кожна вікова група одягла певний колір одягу . Для групи «Метелик» став червоний колір – колір кохання та турботи. Вихованці групи вирушали у цікаву подорож за … Продовжити читання “Кольоровий світ дитинства”

Детальніше
01.Вер.2023

     Перше вересня – початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Для когось цей навчальний рік буде останнім в садочку, а для когось свято буде першим у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші … Продовжити читання “День знань у групі “Метелик””

Детальніше
07.Сер.2023

   День Державності нашої країни – це величне свято усіх її громадян. Цьогоріч воно проходить у надзвичайних умовах, але вихованці нашої групи не залишились осторонь. Цього дня, як і кожного дня, ми вшанували пам’ять загиблих і заспівали Гімн України. Також діти долучились до творчої діяльності. Вони за допомогою нетрадиційної техніки розфарбували Герб України. Та взяли … Продовжити читання “День Української Державності”

Детальніше