Група “Метелик”

11.Лис.2022

Ходить осінь по садках, Ходить усміхається. Ніби в казці швидко так кольори міняються!      У молодшій групі №2 «Метелик»  відбулося осіннє свято  «Як Зайчатко діток веселило». Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі.  Дошкільнята із задоволенням співали пісні, танцювали, розповідали вірші, прославляючи осінь за її красу … Продовжити читання “Як малята осінь зустрічали”

Детальніше
03.Лис.2022

     У розвитку дітей молодшої групи «Метелик» велике значення має чуттєвий досвід. На четвертому році життя, дитина вже готова засвоювати сенсорні еталони, тобто вчитися правильно розрізняти й називати властивості предметів.      Діти групи «Метелик» починають накопичувати уявлення про величину, форму, колір та інші властивості предметів. Це відбувається під час ігрових вправ та ситуацій. … Продовжити читання “ЇЇ величність сенсорика”

Детальніше
31.Жов.2022

     17-21 жовтня 2022 року у молодшій інклюзивній групі 2 “Метелик» були проведені різноманітні заняття з пожежної безпеки “Вогонь добрий, вогонь злий!”. Діти закріпили знання про поведінку під час пожежі та від чого може статися загоряння. Також були проведені бесіди та консультації з батьками «Як поводитись з електроприладами?». Дошкільнята з цікавість ознайомились з художнім … Продовжити читання “Про небезпечні речі потрібно знати малечі!”

Детальніше
07.Жов.2022

      Діти групи «Метелик» дуже допитливі. Їм цікаво усе, що їх оточує. Тому саме прогулянка допомагає малюкам активно пізнавати світ, отримувати нові враження у процесі спостережень за об’єктами  живої і неживої природи.  Довподоби нашим вихованцям прогулянки по території дошкільного закладу, під час яких вони мають змогу знайомитися з осінніми змінами в природі, вчаться … Продовжити читання “Тема «Осінні прогулянки»”

Детальніше
23.Вер.2022

   Готуючись до нового навчального року колектив  групи «Метелик» спільно з батьками поповнили ігрове середовище для дошкільнят: куточок сюжетно- рольових ігор, конструктивної діяльності та дрібної моторики, спортивний інвентар тощо. Всі осередки відрізняються один від одного сучасним естетичним оформленням,  є доступними для дітей та відповідають  віковим особливостям молодших дошкільнят. Адже всім дітям з перших днів перебування … Продовжити читання “Сучасне розвивальне предметно -ігрове середовище для вихованців молодшої інклюзивної групи №2 «Метелик»”

Детальніше