Група “Ромашка”

16.Вер.2021

       Готуючись до нового навчального року колектив  групи Ромашка спільно з батьками поповнили ігрове середовище для дошкільнят: куточок сюжетно-рольових ігор, конструктивної діяльності та дрібної моторики, безпеки життєдіяльності,природи, спортивний інвентар тощо. Всі осередки відрізняються один від одного сучасним естетичним оформленням,  є доступними для дітей та відповідають  віковим особливостям молодших дошкільнят. Адже всім дітям з … Продовжити читання “Сучасне предметно-розвивальне середовище – для сучасних вихованців групи «Ромашка»”

Детальніше
10.Вер.2021

Колектив групи “Ромашка” щиро вітає своїх вихованців та їх батьків із початком навчального року!  

Детальніше
20.Сер.2021

З Днем народження, рідна країно! Ми зібрались тебе привітати – У віршах, у піснях, у таночках Про всю вроду твою розказати!          Дошкільнята групи «Ромашка»  долучилися до святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України.      Із задоволенням дошкільнята взяли участь у тематичному занятті «Жовто-блакитні долоньки» – під час якого  нетрадиційними методами малювали … Продовжити читання “Нехай у серці кожної дитини живе любов до України.”

Детальніше
16.Сер.2021

Наш улюблений садочок, Наш привітніший куточок, Радо діток зустрічає, Завжди усміхнено вітає Розвиває малюків Наших юних «знатоків».       Непомітно підкрався останні місяць сонячного літечка, але маленькі вихованці ні секунди не сумують. Радісно та з посмішками поспішають на прогулянки, адже це час для цікавих рухливих ігор, корисних вправ, пізнавальних бесід, спостережень за навколишнім середовищем. … Продовжити читання “У наших дошкільнят кожна справа і корисна і цікава…..”

Детальніше
11.Лип.2021

     Старші дошкільнята групи «Ромашка» ЖДНЗ №73 цікаво проводять літній оздоровчий період.     Літо – чудова можливість відпочити, оздоровитися, розважитися, отримати яскраві емоції.      Експериментування є найбільш цікавим шляхом ознайомлення дітей із навколишнім середовищем . У системі різноманітних знань про навколишній світ, особливе місце займають знання про явища живої та неживої природи. У … Продовжити читання “Вода – чарівниця!”

Детальніше