Група “Ромашка”

25.Січ.2021

     Зимові прогулянки – не тільки прекрасний час для розваг, а й чудовий спосіб оздоровлення. Щоденне перебування на свіжому повітрі, позитивно впливає на здоров’я дитини. Зимові прогулянки надзвичайно корисні для дитячого організму. Коли наші вихованці проводять час на вулиці, вони отримують заряд бадьорості і гарного настрою на весь день, до того ж спільна діяльність … Продовжити читання “Зимонько, голубонько в білім кожушку, любимо ми бігати по твоїм сніжку.”

Детальніше
13.Січ.2021

     Виготовлення виробів з паперу неодмінно присутнє в списку розвиваючих занять для дошкільників. Прикладна творчість дозволяє швидше сформувати дрібну моторику руки, виявити креативні задатки малюків, вчить посидючості і акуратності. Напередодні зимових свят діти старшої групи «Ромашка» за традицією отримали завдання зробити подаруночки для рідних та прикрасити груповий осередок святковою атмосферою. Цікаву творчу ідею підхопили … Продовжити читання “Ой, дідусю, наш Морозе, ти прийди до нас з морозом, рукавички в нас вже є не боїмося ми тебе!”

Детальніше
27.Жов.2020

        Осінь – приваблива пора року. Щедро дарує своїдарунки – їх у неї безліч! Вона завжди викликає подив та захоплення, зачаровує своєю дивоказкою і дорослих і малюків. Осінь-це не тільки багато ідей для занять із дітьми, а також гарний привід пригадати з дошкільнятами  зміни, які відбуваються в природі. Чарівниця-осінь надихає творити щось цікаве та дивовижне. Осінні прогулянки приносять … Продовжити читання “Осінь у садку гуляла, всі листки розмалювала. Ми листочкі ті зібрали, їжачка і сонечко викладали.”

Детальніше
01.Жов.2020

     «Безпека на дорозі – безпека в житті» – під таким гаслом промайнув тиждень у наших малят. Протягом тижня діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху, облаштування дороги, роботу світлофора, дорожні знаки, правила поведінки на вулиці та у транспорті. Бесіди, розгляд та опис ілюстрацій, читання художніх творів  робили вивчення матеріалу цікавим, … Продовжити читання “Безпека на дорозі – безпека в житті!”

Детальніше
12.Сер.2020

Прогулянка для дiтей – не просто відпочинок, а й щоденні відкриття і нові враження. Свої перші, найяскравіші, незабутні враження дитина отримує від чарівного світу природи: синьо-голубого неба, яскравого сонця, співу птахів, ніжного запаху квітів…     Квiтами та рослинами влiтку можна не тiльки милуватися, а це ще й гарний матерiал для творчої дiяльностi. Сьогоднi дiти спостерiгали за квiтами, використовуючи паперовi … Продовжити читання “Рости, виростай – про природу дбай!”

Детальніше