Група “Ромашка”

20.Січ.2022

    13 січня, у святковий день, дошкільнята старшої групи «Зірочка» та середньої групи «Сонечко» в національних костюмах, з зірками в руках завітали до нашої молодшої групи «Ромашка», щоб подарувати святкову атмосферу та надати гарний приклад святкування для молодших дітей.     Вихованці співали щедрівок та віршами бажали дошкільнятам здоров’я, достатку й усіляких гараздів. І … Продовжити читання “До нас щедрівочка в гості завітала – малятам радість дарувала…..”

Детальніше
05.Січ.2022

     Новий рік – час веселощів, сюрпризів, карнавальних костюмів, зустрічі з Дідом Морозом, Снігуркою, казковими героями. Діти молодшої групи “Ромашка” з великою турботою, піклуванням поринули в чарівний світ Новорічного дива – допомагаючи вилікувати головню гостю – Новорічну ялинку. Чудодійними ліками стали – пісні, танці, конкурси, ігри. Від такої захоплюючої пригоди діти отримали масу приємних … Продовжити читання “Новорічна пригода “Вередлива Ялиночка””

Детальніше
21.Гру.2021

     Педагоги молодшої групи №1 «Ромашка» цікаво, творчо, креативно проводять освітню роботу, за допомогою сучасної програми «Впевнений старт». Кожне заняття різноманітне та захоплююче, але на цьому діти не зупиняються і протягом дня грають у цікаві ігри, проводять дослідницьку діяльність, слухають сучасні, пригодницькі літературні твори, а також грають в  улюблені сюжетно-рольові ігра, де дошкільнята перетворюються … Продовжити читання “Впевний старт для молодших дошкільнят!”

Детальніше
08.Лис.2021

     Тихенько, немов  таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий аромат непомітно розпливається вулицями, садами, полями…..     Завітала  осінь-чарівниця й до малят молодшої групи №1 «Ромашка» на  свято, яке традиційно, щорічно відбуваєтся в нашому дошкільному закладі в осінню пору.    Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, … Продовжити читання “Красуня осінь до нас на свято золотих листочків принесла багато, а ще намистинки для червоної калинки…”

Детальніше
02.Лис.2021

     Ось і промайнув місячник правил пожежної безпеки, який проходив в дошкільному закладі з 01 жовтня по 29 жовтня. Правила пожежної безпеки надзвичайно важливі в житті кожної дитини, тому протягом місяця  дошкільнята молодшої групи №1 «Ромашка» уважно слухали розповіді вихователів про безпечну поведінку біля вогню, закріпили знання номеру служби пожежного порятунку, розглядали сюжетні картини … Продовжити читання “Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!”

Детальніше