Група “Ромашка”

17.Лют.2020
Детальніше
17.Лют.2020

      Зимовий час – це не тільки веселі свята, але і холод. Тяжко пташкам взимку. У мороз та холодну погоду  птахи замовкають.  Важко  стає  птахам здобувати поживу, але найбільше пташок гине не від холоду, а від голоду, адже корм взимку  знайти не так вже й просто. Зимуючі птахи дуже потребують допомоги. Горобці, синички, … Продовжити читання “Не будемо байдужі до пташок!”

Детальніше
24.Гру.2019

З Новим роком всіх вітаєм І дорослих, і малих! Щастя, злагоди бажаєм, Днів погожих та ясних!  Від душі прийміть вітання І найкращі побажання, У здоров’ї  жити всім- І дорослим і малим.  Новорічне свято нині Всі святкують в Україні, Завітав вже на поріг Новий день і Новий рік. І ялинка в добрий час Прийшла знов вона  … Продовжити читання “З Новим роком!”

Детальніше
24.Гру.2019

     Із задоволенням малята долучились до ідеї прикрашання столиків групи відповідно до пори року. Ось які яскраві та креативниі вийшли у нас прикраси.

Детальніше
24.Гру.2019

      Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Ось і до нас завітало дивовижне свято Осені, на яке  з нетерпінням чекала малеча.   У  святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали, грали у чудові та веселі ігри..

Детальніше