Група “Ромашка”

07.Лис.2022

Традиційно, восени у гості до малят групи «Ромашка» приходить осінь чарівниця. Вона приносить радість, одягає дерева в різнокольорові листочки та дарує свої смачні дари з городу та саду. У відповідь, за красу та дари осені, дошкільнята подарували красуні чудове, веселе свято, на якому розповідали емоційно вірші, танцювали запальні таночки, водили хороводи та грали в ігри. … Продовжити читання “Осінь тихо ходить гаєм, ми усі її стрічаєм.”

Детальніше
01.Лис.2022

      З таким гаслом промайнуй місячник знань правил протипожежної безпеки, який тривав у дошкільному закладі з 01 жовтня по 31 жовтня. Протягом місячника вихованці середньої групи «Ромашка» удосконалювали свої знання з правил пожежної безпеки та поводженням з вогнем у різних ситуаціях та місцях.      Метою проведення місячника було продовжувати навчати дітей правилам … Продовжити читання “Вогонь, діти, не для гри! Пам’ятайте це завжди!”

Детальніше
06.Жов.2022

     Вихованці середньої групи Ромашка активно вивчали та закріплювали знання з безпеки  дорожнього руху, протягом тематичного місячника «Увага! Діти на дорозі!», який проходив у дошкільному закладі з 01 по 30 вересня 2022 року    Вивчаючи правила дорожнього руху, використовували різні форми роботи: рухливі і сюжетно- рольові ігри, дидактичні вправи, бесіди тощо. За допомогою сюжетних … Продовжити читання “Про безпеку дбай- правила дорожнього руху вивчай!”

Детальніше
13.Вер.2022
Детальніше
02.Вер.2022

     Новий навчальний рік 2022-2023 у групі Ромашка розпочався успішно!!!!! В цей день було проведено тематичне заняття на тему «Ми діти твої, Україно!», на якому закріпили знання про державні символи України, українські звичаї та пограли в дидактичну гру «Одягни ляльку в український одяг». Далі освітню діяльності продовжили на свіжому повітрі, де грали в різноманітні, … Продовжити читання “Весело, завзято рік навчальний зустрічаєм!”

Детальніше