Група “Ромашка”

01.Жов.2020

     «Безпека на дорозі – безпека в житті» – під таким гаслом промайнув тиждень у наших малят. Протягом тижня діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху, облаштування дороги, роботу світлофора, дорожні знаки, правила поведінки на вулиці та у транспорті. Бесіди, розгляд та опис ілюстрацій, читання художніх творів  робили вивчення матеріалу цікавим, … Продовжити читання “Безпека на дорозі – безпека в житті!”

Детальніше
12.Сер.2020

Прогулянка для дiтей – не просто відпочинок, а й щоденні відкриття і нові враження. Свої перші, найяскравіші, незабутні враження дитина отримує від чарівного світу природи: синьо-голубого неба, яскравого сонця, співу птахів, ніжного запаху квітів…     Квiтами та рослинами влiтку можна не тiльки милуватися, а це ще й гарний матерiал для творчої дiяльностi. Сьогоднi дiти спостерiгали за квiтами, використовуючи паперовi … Продовжити читання “Рости, виростай – про природу дбай!”

Детальніше
30.Чер.2020
Детальніше
22.Тра.2020

 Цього року ми запропонували нашим батькам та малятам  долучитися до фото – челенджу  “Вишиванка – це стильно!”присвяченому Дню вишиванки.      Чарівні фото не залишили нікого байдужими.   Адже вишиванка – це не просто одяг, а частина душі.   Сьогодні модно носити вишиванку  не тільки на національні свята, а й повсякденно. Бо кожен з нас – частина нації!    … Продовжити читання ““Вишиванка – це стильно”!”

Детальніше
15.Тра.2020
Детальніше