Група “Сонечко”

25.Січ.2021

Сніжну бабу ми ліпили, На санчата посадили. Повезем її гуляти, А вона від нас – тікати. Ми за нею скоком, скоком, А вона все боком, боком, За щось зачепилася, З гірки покотилася

Детальніше
20.Січ.2021

      А ви на снігу малювали? А дерева льодяними фігурами прикрашали? А ось вихованці молодшої групи “Сонечко” встигли натішитись снігом повною мірою!      Малювання на снігу – це дуже захоплююче заняття на свіжому повітрі. За допомогою невеликої кількості фарб і пляшечок, засніжений майданчик можна зробити яскравішим, а проведення часу – веселішим. 

Детальніше
19.Січ.2021

     Яка зима без Сніговика? Великі та маленькі, добрі та потішні, з морквяним носом та старим відром на голові, народжуються вони, як за велінням чарівної палички на наших подвір’ях, з любов’ю  зліплені дитячими та дорослими долоньками…   На жаль, зима не завжди радує снігом… Але лише біле покривало хоч трішки прикриє землю то, дивуючи  присутніх власною … Продовжити читання “Ось іде Сніговик! В цілім світі чарівник…”

Детальніше
11.Січ.2021

     Культурпо-гігієнічні навики – важлива складова культури поведінки. Охайність, утримання чистими обличчя, рук, тіла зумовлені не тільки вимогами гігієни, але й нормами людських взаємин. Дитина щоденно набуває досвід під час спілкування з дорослим –  наша поведінка має великий вплив і є прикладом для наслідування.      Навчаючи дітей культурно-гігієнічним навичкам памятаємо, що це робота … Продовжити читання ““Наше здоров’я – у наших руках””

Детальніше
21.Гру.2020

     День Святого Миколая – свято милосердя та добра. Це чудовий привід впустити в свій дім казку. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Музичні керівники ДНЗ №73 разом із керівником театрального гуртка показали для дітей молодшої групи №1 “Сонечко” цікаве дійство: “Як Колобок хатинку шував”. Герої казки із Святим … Продовжити читання “День Святого Миколая – свято милосердя та добра.”

Детальніше