Група “Сонечко”

13.Лют.2020

     Кожна дитина під час вивчення навколишнього світу намагається відтворити його в своїй діяльності. Чудові можливості для цього надає художня діяльність. Малювання нетрадиційними техніками відкриває широкий простір для дитячої уяви. У другу половину дня під час самостійної художньої діяльності ми  с дітьми спробували малювати на харчовій плівці. Моїм дошкільнятам ця ідея стала до вподоби.Використовуючи … Продовжити читання “Ми в садочку не сумуєм, зиму білу ми малюєм.”

Детальніше
20.Січ.2020

     Відбулися щедрування під час старого Нового року за участю педагогів та вихованців старшої групи “Сонечко”. Дошкільнята одягнувши народне вбрання колядували, щедрували, славили господарів, бажали здоров’я та добра. Справді святковий настрій вирував у закладі під час усього дійства. 

Детальніше
20.Січ.2020
Детальніше
03.Січ.2020

     Чудове, казкове дійство відбулось за участю дітей старшої групи “Сонечко”. Кожен з малюків перетворився на персонажа з казки. Яскраві емоції переповнювали батьків та дітей!

Детальніше
17.Гру.2019

          Фундамент формування особистості, яка чітко усвідомлює свої права та обов’язки й дотримується їх у щоденному житті, слід закладати ще в ранньому дитинстві. А отже, правове виховання розпочинається в сім’ї з усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традицій та цінностей.         Дошкільний заклад є … Продовжити читання ““Хоч дитина я мала – знаю всі свої права!””

Детальніше