Група “Сонечко”

20.Січ.2022

      Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас своїм білим сніжком, та варто лише докласти трішки зусиль і ви зможете створити цих водночас кумедних та милих героїв своїми руками. Вирішили так і вихованці середньої групи “Сонечко”. Разом із вихователем, виготовили листівки на … Продовжити читання “От красуня так красуня – наша баба снігова”

Детальніше
20.Січ.2022

   Ми щедруєм і співаєм під вікном. Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом. Хай квітують ваші ниви золоті, Щоб життя було щасливе в майбутті.      13 січня в дошкільному закладі №73  пройшла театралізована  розвага «Щедрий вечір, добрий вечір». В цей день на значній частині України зустрічають свято Маланки і Василя. Дошкільнята отримали змогу закріпити … Продовжити читання “Ми щедруєм і співаєм під вікном.”

Детальніше
24.Гру.2021

     Новий рік іде землею, У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями, Скрізь ялинки по хатах.        Новий рік – одне з найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжній Діда Мороз, а головне – особлива , неповторна атмосфера чарівної казки. Цікаво та весело пройшло … Продовжити читання “Новий рік іде землею!”

Детальніше
21.Гру.2021

     17.12.2021 року в середній групі №1″Сонечко” пройшов святковий квест до дня Святого Миколая. Діти робили добрі справи: допомагали лісовим звіряткам та виготовляли годівнички для птахів. За кожну добру справу малята отримували зірочки, якими вони освітили дорогу Святому Миколаю, щоб він міг потрапити до садочка. Діти були активними, веселими, отримали яскраві враження від свята.

Детальніше
04.Лис.2021

     З 01 жовтня 2021 року по 29 жовтня 2021 року вихованці середньої групи №1 «Сонечко» взяли учать в місячнику протипожежної безпеки, в ході якого вихователями групи були проведені бесіди з дітьми про те, що вогонь та електрика потрібні людям.      Свої дії діти закріпили в сюжетно – рольових іграх «Виклик пожежників», «Їдемо … Продовжити читання ““Сірничок маленький, а біда велика!””

Детальніше