Група “Сонечко”

28.Вер.2020

     В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» у дошкільному навчальному закладі №73 пройшли цікаві та корисні заходи, метою яких є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Дошкільнята молодшої групи «Сонечко» познайомились з дорожніми знаками, розміткою на дорогах, з різними видами транспорту, призначенням сигналів світлофора, збагатили свої знання на заняттях «Транспорт на вулиці нашого міста», «Подорож на машині», «Прогулянка містом», … Продовжити читання “Місячник безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі!” у молодшій групі “Сонечко””

Детальніше
29.Лип.2020

     А мої фантазії дивні, не прості      У моїх фантазій крильця золоті!        Творчих ідей забагато не буває! А коли йдеться про заняття з дітьми, то звичайне малювання з легкістю можна перетворити на дослідницьку діяльність. Тут у пригоді стануть харчова плівка й пластиковий файл або поліетиленовий пакет. .      Під час літньо-оздоровчого … Продовжити читання “Літо-літечко малюю, я в садочку не сумую!”

Детальніше
15.Тра.2020
Детальніше
03.Тра.2020
Детальніше
24.Кві.2020

                        22 квітня відзначається Всесвітній день Землі,  найбільше міжнародне екологічне свято. День Землі – це особисте свято нашої планети, тому щасливою у цей день має бути саме вона, а зробити її щасливою можемо тільки ми – люди.        Мета : –закріплення  знань … Продовжити читання “Бережіть планету!”

Детальніше