Група “Сонечко”

16.Вер.2021

     Ось і закінчився тематичний тиждень під назвою “Ходить осінь полем, садом і городом”. Вихованці групи “Сонечко” поповнили свої знання про вітаміни та дізналися як здоров’я залежить від продуктів харчування. Кожен дошкільник розповів, який овоч та фрукт його улюблений та чому. Дітям сподобалось “збирати” у кошик овочі та фрукти, “варити” суп та компот, “готувати” … Продовжити читання ““Осінь прийшла, свої дари нам принесла””

Детальніше
03.Вер.2021

     Вихованці молодшої групи №1 «Сонечко» максимально перебувають на свіжому повітрі, мають достатню рухову активність: щодня ранкова гімнастика під веселу та ритмічну музику, під час прогулянок діти грають в рухливі ігри: «Знайди пару», «Кіт та миші», «Знайди свій колір», і обов’язково відпочивають відповідно віку. Завдяки сонячним ваннам у дітей виробляється найважливіший вітамін «Д», що … Продовжити читання “Оздоровлення дітей влітку.”

Детальніше
20.Сер.2021

«Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас солов’їна, Квітне в садочках червона калина, Рідна земля для нас всіх – Україна!»      20 серпня 2021 року в ЖДНЗ №73 відбулося урочисте свято для дошкільнят з нагоди 30 річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора.     Розпочали свято з виконання … Продовжити читання “Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для нас всіх – Україна!»”

Детальніше
18.Сер.2021

     Вихованці групи «Сонечко» з великим задоволенням поспішають на заняття з фізичної культури, оскільки є чудова можливість виконати вправи під веселу та драйвову музику. Завдяки заняттям з фізкультури у дошкільнят зміцнюється м’язова та кісткова системи, поліпшується обмін речовин. Під час вправ ритмічні та глибокі дихальні рухи сприяють покращенню кровообігу, що дуже важливо для серцевої … Продовжити читання “Ми спортивні дошкільнята!”

Детальніше
16.Сер.2021

     Екологічна культура дошкільників може бути сформована, якщо вони тісно взаємодіють з природою. Тому протягом тижня вихованці групи «Сонечко» розширювали свої знання про світ  комах. Граючи в дид/ігри «Літає – не літає», «Впізнай комаху», «З ким асоціюється» – дізналися про  спосіб життя комах,  вчилися розпізнавати корисних та шкідливих комах. Під час прогулянок  діти спостерігали … Продовжити читання “«У світі комах»”

Детальніше