Група “Сонечко”

10.Лис.2022

     Осінь можна з повним правом назвати найбільш щедрою порою року. В цю прекрасну і дивовижну пору людина збирає врожай з полів, городів, лісів. Крім усіляких смаколиків осінь щедро дарує різноманітний матеріал для дитячої творчості – ялинові і соснові шишечки, плоди каштанів, жолудів, яскраве листя.      Крім того,восени ми більше часу проводимо вдома і ця … Продовжити читання “Різноманітні ігри з природним матеріалом”

Детальніше
03.Лис.2022

     2 листопада 2022 року вихованці старшої інклюзивної групи №1 “СОНЕЧКО ” відсвяткували свято осені. Свято сприяло патріотичному вихованню. Адже дошкільнята допомагали “прибульцям” познайомитися з безмежною красою України та її багатствами. Разом грали в рухливі ігри , смакували фруктами, танцювали веселі таночки, не залишила нікого байдужим пісня “Осінь плакала” -діти заспівали її ніжно та … Продовжити читання ““Одного разу за селом, приземлилось НЛО “”

Детальніше
11.Жов.2022

     Ось і настала золота пора року- осінь. Вона замиловує дошкільників різнобарв’ям кольорів, щедра на гостинці з саду та городу. Вихованці старшої інклюзивної групи “СОНЕЧКО ” під час прогулянки спостерігали за деревами, забарвленням листочків та порівнювали їх за формою. Грали в ігри “З якого дерева листочок”, “Підкидай-падати не давай”. Удосконалювали свої знання про види … Продовжити читання “Осінь фарбами малює”

Детальніше
26.Вер.2022

     21 вересня діти старшої інклюзивної групи №1 “Сонечко” взяли участь у флешмобі,який присвячений дню миру.      Сьогодні вихованці створили колективну аплікацію “Хай буде мир в Україні “,яка сприяла вихованню патріотичних почуттів,гордості за свою Батьківщину, розвиток почуття милосердя,доброти та людяності. Діти спільно з батьками виготовили яскраві поробки,аплікації та малюнки,які були висвітлені на виставці … Продовжити читання “Голуб миру летить в Україну”

Детальніше
12.Вер.2022
Детальніше