Театральний гурток “Дивоглядія

08.Гру.2021

     Цікавою спортивною розвагою завершився Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності в ЖДНЗ №73. Разом з інструктором з фізичної культури Артемом ТИМЧЕНКО та керівником театрального гуртка Ніною МАРЦУН діти старшої групи «Зірочка» відвідали школу рятувальників, де зустрілися із мудрою Тітонькою Совою. Малята пригадали, які існують служби порятунку та повторили правила безпеки в різних надзвичайних  … Продовжити читання “Фізкультурна розвага “Безпека понад усе””

Детальніше
25.Лис.2021

      В ході Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності в ЖДНЗ №73 керівником театральної студії Ніною МАРЦУН  спільно з вихователями старшої групи «Зірочка» Валентиною ВОЛИНЕЦЬ, Іриною ТКАЧУК, за участі дітей, успішно пройшла прем’єра вистави «Пригоди неслухняного Їжачка».      За допомогою музично-театралізованої діяльності у вихованців формувався досвід безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях. Виконання … Продовжити читання “Прем’єра вистави “Пригоди неслухняного Їжачка” за участі старших дошкільників”

Детальніше
23.Лис.2021

     В рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який змістовно та цікаво проходив в ЖДНЗ №73, відбулась інтерактивна розвага з елементами лялькової вистави «В гості до Тітоньки Сови». Учасниками дійства були вихованці середньої групи №1 «Сонечко» та середньої групи №2 «Зернятко».      Повчальні епізоди, які траплялися з лісовими порушайками сприяли розширенню знань дітей … Продовжити читання “Інтерактивна розвага з елементами лялькової вистави «В гості до Тітоньки Сови»”

Детальніше
24.Вер.2021

      Дошкільнята кожної вікової групи одягнуті в фіолетово бузковий одяг радісно і захопливо занурились у світ фарби: малювали, аплікували, навіть в «ігри фіолетові» грали. А ще в гості до дітей завітала Королева дорожніх знаків з фіолетового володіння, яка повідала їм цікаву історію «Пригоди казкових порушайків».       Лялькова інтерактивна вистава стала для малят … Продовжити читання “День фіолетово бузковий, театральний і казковий!”

Детальніше
20.Сер.2021

Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике свято!      Такими зворушливими і водночас піднесеними словами ознаменувався в ЖДНЗ №73 пізнавально-мистецький фестиваль «З Україною в серці» до 30-річчя незалежності України. Ранок переповнювала весела музика, діти з батьками, та працівники закладу створили панно … Продовжити читання “Пізнавально-мистецький фестиваль “З Україною в серці””

Детальніше