Театральний гурток “Дивоглядія

09.Лют.2021

      Ось і закінчився січень  з цікавими святами, розвагами, іграми, музичними казками, ляльковими виставами.  Найдивовижнішими миттєвостями на завершення різдвяно-новорічних свят став мистецький фестиваль «Різдвяна рукавичка». Цікавою була сама підготовка до вистави (з виготовленням декорацій, квитків, афіш) в яку з головою поринули всі учасники освітнього процесу ЖДНЗ N73: діти, працівники закладу, батьки. Найактивнішими учасниками … Продовжити читання “«Спогади про «Різдвяну рукавичку»”

Детальніше
15.Жов.2020

      В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» яскравим та повчальним видовищем стала прем’єра інтерактивної лялькової вистави під назвою «Пригоди лісових мешканців в місті» за участю дітей театрального гуртка «Дивоглядія», який діє в ЖДНЗ №73. Ідея вистави- профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму.       Кожна дія це окрема пригода, яка навчає, збагачує та розширює знання дітей про дорожній рух. А … Продовжити читання “Театральна вистава “Пригоди лісових мешканців в місті””

Детальніше
09.Лип.2020

    Цікаво і змістовно проходить літнє оздоровлення в ЖДНЗ №73. Ігри, забави, змагання, квести, досліди, експерименти, свята, а сьогодні в гості завітала казка. Кожна група за своїм часом потрапила до літнього ляькового театру під відкритим небом. Діти охоче зустрічали героїв лялькової вистави «Пих», яку влаштували маленькі акторики гуртка «Дивоглядія», що діє в закладі під … Продовжити читання “Театральний гурток “Дивоглядія” влітку.”

Детальніше
16.Тра.2020
Детальніше
25.Лис.2019

        Підходить до завершення місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності і ЖДНЗ №73 до проведення якого активно долучились всі учаники освітнього процесу. Родзинкою місячника стала музично-драматична вистава “Муха Цокотуха” за участю дітей старшої групи  “Зернятко” (керівник театрального гуртка Марцун Н.П., музкерівник Бірковська Г.І. вихователь Чуєва  О.С.) в ході якої діти не тільки … Продовжити читання ““Муха Цокотуха” на новий лад”

Детальніше