Театральний гурток “Дивоглядія

25.Лис.2022

     Ось і завершується четвертий сезон «Театральна осінь 2022» в ЖДНЗ №73.  Це такий, так би мовити, творчий звіт вихованців, які відвідують театральну студію «Дивоглядія» в закладі.     Впродовж тижня дітей чекають цікаві зустрічі з улюбленими казковими персонажами, героями мультфільмів. До уваги глядачів драматизації, інсценізації, мюзикли, за мотивами українських народних та авторських казок, … Продовжити читання “Увага! Запрошуємо всіх на закриття четвертого сезону ….”

Детальніше
09.Лис.2022

Мова — державна перлина,  Нею завжди дорожіть:  Без мови немає країни — Мову, як матір, любіть!     Сьогодні, 9 листопада, в ЖДНЗ №73 панувала святкова, піднесена атмосфера. В День української писемності та мови, учасниками освітнього процесу були створені сприятливі умови для забезпечення мовленнєвого середовища. Різноманітні форми роботи, які проводились в кожній віковій групі були … Продовжити читання “Мова — державна перлина, нею завжди дорожіть! З Днем української писемності!”

Детальніше
01.Чер.2022

    В рамках Тижня безпеки, до дітей завітав аматорський ляльковий театр. Вихованці старшого дошкільного віку, які відвідують театральну студію ЖДНЗ №73 «Дивоглядія» разом з керівником гуртка Ніною МАРЦУН продемонстрували цікаву виставу «Мандрівка неслухняного Вуханчика».      Дійство пройшло в форматі інтерактивного спілкування акторів з глядачами через гру, міні-бесіду, музичну руханку, вікторину. Такі ілюстровані інтерактивні … Продовжити читання “БЕЗПЕЧНА КАЗКА В ГОСТЯХ У ДІТЕЙ”

Детальніше
21.Лют.2022

    Сьогодні, у Міжнародний день рідної мови, який відзначався в ЖДНЗ №73 панувала атмосфера урочистості та чуттєвості.     Педагоги закладу творчо підійшли до популяризації української мови, прищеплення дітям та їх батькам любові до України, поваги до державної мови, бажання оволодіти нею та спілкуватись в повсякденному житті.    Так, вихованці середньої групи №1 «Сонечко», спільно … Продовжити читання “21 лютого – Міжнародний день рідної мови”

Детальніше
21.Лют.2022

     В логопедичній групі “Бджілка” відбулася театралізована вистава “Під грибком” під керівництвом Ніни Марцун – керівником театрального гуртка. Виставі передувала попередня робота під час якої діти вчилися самостійно обирати ролі,  інтонувати слова. Малюки продовжували знайомитися з назвами професій людей у театрі. Діти з задоволенням виявляли фантазію та креативність, передаючи образ персонажа. Маленькі актори отримали … Продовжити читання “Театралізована вистава “Під грибом””

Детальніше