Театральний гурток “Дивоглядія

20.Сер.2021

Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике свято!      Такими зворушливими і водночас піднесеними словами ознаменувався в ЖДНЗ №73 пізнавально-мистецький фестиваль «З Україною в серці» до 30-річчя незалежності України. Ранок переповнювала весела музика, діти з батьками, та працівники закладу створили панно … Продовжити читання “Пізнавально-мистецький фестиваль “З Україною в серці””

Детальніше
05.Тра.2021

Свято Пасхи недалечко,  Люди звичай бережуть, –  Розмальовують яєчка,  Пишні пасочки печуть.  Святкування йде віками, –  Це такі чудові дні:  В гості йти, під рушниками  Страви нести запашні.      Такими словами розпочався весняний фестиваль дитячої творчості з українськими піснями, театральними виставами, обрядовими іграми, цікавими враженнями і чудовою назвою «Великодні родзинки в ЖДНЗ №73». До … Продовжити читання “Свято Пасхи недалечко –  люди звичай бережуть!”

Детальніше
09.Лют.2021

      Ось і закінчився січень  з цікавими святами, розвагами, іграми, музичними казками, ляльковими виставами.  Найдивовижнішими миттєвостями на завершення різдвяно-новорічних свят став мистецький фестиваль «Різдвяна рукавичка». Цікавою була сама підготовка до вистави (з виготовленням декорацій, квитків, афіш) в яку з головою поринули всі учасники освітнього процесу ЖДНЗ N73: діти, працівники закладу, батьки. Найактивнішими учасниками … Продовжити читання “«Спогади про «Різдвяну рукавичку»”

Детальніше
15.Жов.2020

      В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» яскравим та повчальним видовищем стала прем’єра інтерактивної лялькової вистави під назвою «Пригоди лісових мешканців в місті» за участю дітей театрального гуртка «Дивоглядія», який діє в ЖДНЗ №73. Ідея вистави- профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму.       Кожна дія це окрема пригода, яка навчає, збагачує та розширює знання дітей про дорожній рух. А … Продовжити читання “Театральна вистава “Пригоди лісових мешканців в місті””

Детальніше
09.Лип.2020

    Цікаво і змістовно проходить літнє оздоровлення в ЖДНЗ №73. Ігри, забави, змагання, квести, досліди, експерименти, свята, а сьогодні в гості завітала казка. Кожна група за своїм часом потрапила до літнього ляькового театру під відкритим небом. Діти охоче зустрічали героїв лялькової вистави «Пих», яку влаштували маленькі акторики гуртка «Дивоглядія», що діє в закладі під … Продовжити читання “Театральний гурток “Дивоглядія” влітку.”

Детальніше