Театральний гурток “Дивоглядія

15.Жов.2020

      В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» яскравим та повчальним видовищем стала прем’єра інтерактивної лялькової вистави під назвою «Пригоди лісових мешканців в місті» за участю дітей театрального гуртка «Дивоглядія», який діє в ЖДНЗ №73. Ідея вистави- профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму.       Кожна дія це окрема пригода, яка навчає, збагачує та розширює знання дітей про дорожній рух. А … Продовжити читання “Театральна вистава “Пригоди лісових мешканців в місті””

Детальніше
09.Лип.2020

    Цікаво і змістовно проходить літнє оздоровлення в ЖДНЗ №73. Ігри, забави, змагання, квести, досліди, експерименти, свята, а сьогодні в гості завітала казка. Кожна група за своїм часом потрапила до літнього ляькового театру під відкритим небом. Діти охоче зустрічали героїв лялькової вистави «Пих», яку влаштували маленькі акторики гуртка «Дивоглядія», що діє в закладі під … Продовжити читання “Театральний гурток “Дивоглядія” влітку.”

Детальніше
16.Тра.2020
Детальніше
25.Лис.2019

        Підходить до завершення місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності і ЖДНЗ №73 до проведення якого активно долучились всі учаники освітнього процесу. Родзинкою місячника стала музично-драматична вистава “Муха Цокотуха” за участю дітей старшої групи  “Зернятко” (керівник театрального гуртка Марцун Н.П., музкерівник Бірковська Г.І. вихователь Чуєва  О.С.) в ході якої діти не тільки … Продовжити читання ““Муха Цокотуха” на новий лад”

Детальніше
03.Тра.2019

Ось і завершився театральний фестиваль “Весна -2019″”. У рамках якого кожна вікова група представляла виставу драматичного гуртка та лялькового театру. Репертуар фестивалю був різноманітний. Драматизація українськї народної казки “Зайчикова хатка” (середня група “Зернятко”), інсценізація казки “Як Кошенятко маму шукало” (група “Бджілка”), мюзкл за мотивами казки Г.Х.Андерсона “Дюймовочка” (старша група “Зірочка”). Маленькі “актори” мали змогу проявити … Продовжити читання “Театральний фестиваль “Весна 2019” у ДНЗ №73″

Детальніше