Група “Ягідка”

25.Січ.2021

     Зимонька-зима!… Порадувала цими днями малят групи “Ягідка” білосніжна красуня. А скільки радості принесла вона дітворі! Тішаться малюки з пухнастого снігу, що так смачно рипить під ногами, який так весело підкидати вгору та милуватися яскравими блискітками-сніжинками. А ось чиїсь сліди на снігу. Цікаво дітлахам, чиї ж?.. Зимонька допомагає грати в хованки. Дякуємо тобі, чарівна, … Продовжити читання “Зимонька-зима радощі нам принесла!”

Детальніше
21.Січ.2021

       Ось і закінчився тематичний тиждень “Новорічна красуня”, але наші дошкільнята не сумують, бо нам є що згадати. Протягом дня разом з дітьми пригадували традиції святкування новорічного свята, і звичайно ж малювали новорічну красуню-ялинку в нетрадиційній техніці малювання – монотипія. Ця техніка неймовірно проста, цікава і захоплююча для дітей,  дозволяє дошкільнятам проявити уяву,  … Продовжити читання “Красуня-ялинка у техніці монотипія”

Детальніше
15.Січ.2021

     Всі діти люблять грати. Адже різновидів ігор так багато! А особливо, коли на порозі новорічні свята – традиційна пора для всіляких розваг! Корекційний педагог Мошківська А.О. створила для вихованців групи «Ягідка» не лише цікаві, а й розвиваючі пізнавальні процеси настільні дидактичні ігри. Свято пройшло не лише весело, а й з користю! Дуже люблять … Продовжити читання “Новорічні ігри для розвитку психічних процесів дошкільників”

Детальніше
28.Гру.2020

     Поступово крок за кроком діти корекційної групи “Ягідка” з підтримкою вчителя-логопеда Малецької С.М. вчаться правильно і чітко вимовляти звуки. А макет артикуляційного апарату допомагає детально розглянути його будову і вибрати правильне положення язика для вимови звука. Ігор на автоматизацію звуків багато не буває. А наші діти мотивують створювати нові ігри з улюбленими героями … Продовжити читання ““Я навчаюсь говорити, слово хочу повторити””

Детальніше
28.Гру.2020

     “Святий Миколаю, прийди до нас з раю!..” Так сьогодні закликали святого Чудотворця вихованці групи “Ягідка”. Малята розповідали святому Миколаю про  те, якими вони були чемними дітками, гарними друзями і помічниками увесь рік. А ще потішили гостя віршиками та піснями, грою на музичних інструментах. До малят завітали також Казкарка та Пінгвін, які запросили дітлахів … Продовжити читання “Святий Миколаю, прийди до нас, ми чекаєм!”

Детальніше