Група “Ягідка”

30.Сер.2021

      Літо – дивна пора тепла, радості, відпочинку, сповнена дзвінким щасливим дитячим сміхом. Саме влітку діти отримують максимум вражень та позитивних емоцій під час тривалого перебування на свіжому повітрі. При гарній погоді малювання, аплікація, ліплення проходять на вулиці. Малюки з дитячою щирістю і неповторністю відтворюють у малюнках своє літо – те, що найбільше … Продовжити читання ” Літо – дивна пора тепла, радості, відпочинку.”

Детальніше
30.Сер.2021

“Ой цвіте на Україні красне літо Ой збирають квіти в гаю діти, В’яжуть стрічку й квіточку в стіжок, Щоб до танцю вбратись у вінок”.        Напередодні святкування Дня Незалежності України  традиційно було проведено дійство, до  якого долучилися всі учасники освітнього процесу. Свято відбулося на свіжому повітрі. Колорит барвистого літа доповнив веселий настрій учасників … Продовжити читання ““Ми діти твої, Україно! Нехай у кожної дитини живе любов до України”.”

Детальніше
26.Кві.2021

     22 квітня група “Ягідка” долучилась до святкування Всесвітнього дня Землі. Протягом дня діти активізували  свої знання про те, що Земля – це спільний дім для всього живого, що існує на нашій планеті. І тому дуже важливо дбати про неї, берегти довкілля, економити природні ресурси.      А ще дошкільнята із задоволенням зробили колективну … Продовжити читання “Тематичний день “Земля – наш сільний дім””

Детальніше
09.Кві.2021

    Одним із головних завдань сучасного педагога дошкільного закладу, є виховання здорової дитини, охорона її життя та здоров’я. 07.04.2021 року у групі “Ягідка” пройшов Всесвітній День здоров’я. Всі завдання, матеріали, бесіди, дидактичні ігри а також музичне заняття були спрямовані на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, … Продовжити читання ““Здоров’я в наших руках.””

Детальніше
25.Січ.2021

     Зимонька-зима!… Порадувала цими днями малят групи “Ягідка” білосніжна красуня. А скільки радості принесла вона дітворі! Тішаться малюки з пухнастого снігу, що так смачно рипить під ногами, який так весело підкидати вгору та милуватися яскравими блискітками-сніжинками. А ось чиїсь сліди на снігу. Цікаво дітлахам, чиї ж?.. Зимонька допомагає грати в хованки. Дякуємо тобі, чарівна, … Продовжити читання “Зимонька-зима радощі нам принесла!”

Детальніше