Група “Ягідка”

11.Січ.2022

    Ось і пройшло чудове зимове свято, яке так довго чекав кожен з нас з надією на дива! А особливо чекали наші малята, які старанно готувалися до зустрічі з Дідусем Морозом та його внучкою Снігуронькою. Адже саме вони приносять омріяні подарунки та створюють неповторний казковий настрій!     Але ж і підготуватися до такої … Продовжити читання “Новий рік чекали, у ігри різні грали!”

Детальніше
11.Січ.2022

     Новорічний ранок у дитячому садку – це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку.      Святковий новорічний ранок відбувся і в групі “Ягідка” 24 грудня. В цей день малята перетворилися на казкових героїв: тигренят, зайченят та ялинок. Посеред залу стояла лісова красуня ялинка, … Продовжити читання “Новорічне шоу у лісі”

Детальніше
11.Січ.2022

     Настав чарівний і довгоочікуваний день – святого Миколая. Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! Сьогодні він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання … Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято – прекрасний шанс … Продовжити читання “Святий Миколай, до нас в гості завітай!”

Детальніше
08.Лис.2021

     3 листопада в корекційній групі “Ягідка” було по осінньому святково та цікаво. Діти допомагали Сонечку швидко одужати, долаючи безліч перешкод.  Дошкільнята познайомилися і подружилися з лісовими мешканцями. Збирали багатий врожай, співали, танцювали та гралися. Педагогічним колективом групи була створена святкова та доброзичлива атмосфера.

Детальніше
01.Лис.2021
Детальніше