Група “Ягідка”

23.Лис.2022

      Як добре, що настала справжня зима! Чистий сніжок, морозець,  крижані гірки поліпшують настрій! Сніг – це найулюбленіша забава всіх дітей!  Діти групи Ягідка полюбляють зимові прогулянки. Активно приймають участь у розчищенні доріжок від снігу, ліплять з мокрого снігу.     Сніг – відмінний матеріал для експериментів та спостережень. Що буде, якщо покласти … Продовжити читання ““Люблять зиму малюки””

Детальніше
28.Жов.2022

   В жовтні 2022 року в ЖДНЗ 73 був проведений перший етап  виставки “Український сувенір”. Вихованці групи “Ягідка” разом з батьками, вихователями виготовили поробки на тему “Тваринний світ Житомирщини”.      Учасники конкурсу доклали багато зусиль та фантазій задля створення чудових виробів! Шедеври були виконані в різних техніках. Поробки викликають захоплення та натхнення для виготовлення … Продовжити читання “Творчими зростаємо!”

Детальніше
20.Жов.2022

“Хто спостерігав дітей, той знає, що дитина щаслива тоді , коли вона цілком займається ділом, яке її захопило”. К.Д. Ушинський      САМОСТІЙНА ХУДОЖНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ДІТЕЙ (СХД) – це один з видів самореалізації дитини. Саме під час самостійної художньої діяльності дитина стає більш самостійною, спостережливою, виявляє інтерес до оточуючого, бережливе ставлення до природи, вміє себе … Продовжити читання ” Самостійна художня діяльність дітей (СХД) у корекційній групі “Ягідка””

Детальніше
16.Вер.2022
Детальніше
16.Вер.2022

     День знань – не лише свято для діток які йдуть в перший клас, а й свято для вихованців дошкільного закладу №73. Саме в корекційній групі “Ягідка”, відбулося для малят, справжнє свято знань.      Розпочався урочистий захід величальною піснею, руханками, віршами. На свято до малят завітала почесна гостя: Карамелька, яка привітала малечу та … Продовжити читання “День знань у групі “Ягідка””

Детальніше