Група “Ягідка”

05.Лип.2020

Обручі дівчата взяли. Ми – гімнастки! Ви не знали?.. Тренування починаєм — м’ячем в обручі влучаєм! Бадмінтон – для спритних дуже. Грай із нами, любий друже! Руки вгору, потягнись – за поставою дивись! Цілий день кипіла гра. Відпочити вже пора!

Детальніше
23.Тра.2020

     З 18.05 по 22.05 2020 року в групі «Ягідка» пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності  «Сам вдома», головною метою якого було формувати свідоме розуміння дітьми цінності власного здоров’я. Малята пригадали  правила безпечної поведінки вдома та на природі, на вулиці та серед незнайомих людей, у разі виникнення стихійного лиха та як уберегтиcя від хвороб, як правильно … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини «Сам вдома»”

Детальніше
23.Тра.2020

        21 травня  вихованці разом із своїми батьками долучилися до святкування Всесвітнього дня  вишиванки, адже українська вишиванка знана в усьому світі.        Протягом дня малята збагачували свої знання про українську вишивку та вишиванку, про символіку кольорів та візерунків на вишиванці. Діти та батьки мали змогу переглянути відео та презентації про вишиванку, про її значення для … Продовжити читання “Всесвітній день вишиванки. Група “Ягідка””

Детальніше
22.Тра.2020

     Після святкових вихідних з  12.05 по 15.05 у групі «Ягідка» розпочався та весело і цікаво пройшов тематичний тиждень «Дивовижний світ комах», а саме, захоплююча подорож у світ цікавинок.      Протягом тижня дітям та їх батькам були запропоновані цікаві завдання, перегляд відеороликів та мультфільмів про наших сусідів – комах, про особливості їх життя, … Продовжити читання “Тематичний тиждень «Дивовижний світ комах»”

Детальніше
10.Тра.2020
Детальніше