Група “Ягідка”

14.Лют.2020
Детальніше
13.Лют.2020

    Тема тижня: « Зимуючі птахи». На цьому тижні ми з малятами вчилися відгадувати загадки про зимуючих птахів. Поставили перед собою такі завдання: Закріпити уявлення дітей про птахів; про сезонні явища природи. Сприймати нескладну розповідь про птахів в зимовому лісі; Формувати активний і пасивний словник дітей; Збагачувати словник дітей іменниками, удосконалювати пояснювальне мовлення. Використовувати … Продовжити читання “На дерева у дворі налетіли снігурі…”

Детальніше
12.Бер.2019

Згідно з листом МОН України та спільно з Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» 1 березня 2019 року ЖДНЗ №73 долучилися дошкільники старшого дошкільного віку до Всеукраїнського заняття доброти в рамках просвітницько – виховного проекту «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Такі тематичні заняття допомагають нагадати дітям про особливості догляду за котами та собаками, … Продовжити читання “Всеукраїнське заняття доброти в рамках просвітницько – виховного проекту «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».”

Детальніше
01.Лют.2019
Детальніше
15.Лис.2018

Завжди дуже цікаво спостерігати за тим, як дитина малює. Адже малюнок відображає процес  розвитку малюка. До речі, не тільки відображає, але й сприяє цьому. Коли маленький художник, віддавшись всією душею творчого процесу, пробує передати свої зорові образи,  малювання сприяє розвитку моторики руки (а значить і інтелекту), уяви, фантазії, а також посидючості.          Ось так у творчій атмосфері … Продовжити читання “Ми малюємо…”

Детальніше