Група “Ягідка”

05.Бер.2020

      В сучасному технологічному світі великого значення набувають інженерні професії. Інженери не тільки розробляють та удосконалюють технічні пристрої, а й використовують їх у своїй діяльності, інженери зараз потрібні майже в усіх сферах діяльності людини. Як виховати інженерів? На що потрібно звертати увагу, щоб помітити таку обдарованість? Коли можна говорити, що росте майбутній інженер? … Продовжити читання “Розвиток інженерного мислення у дошкільників”

Детальніше
14.Лют.2020
Детальніше
13.Лют.2020

    Тема тижня: « Зимуючі птахи». На цьому тижні ми з малятами вчилися відгадувати загадки про зимуючих птахів. Поставили перед собою такі завдання: Закріпити уявлення дітей про птахів; про сезонні явища природи. Сприймати нескладну розповідь про птахів в зимовому лісі; Формувати активний і пасивний словник дітей; Збагачувати словник дітей іменниками, удосконалювати пояснювальне мовлення. Використовувати … Продовжити читання “На дерева у дворі налетіли снігурі…”

Детальніше
12.Бер.2019

Згідно з листом МОН України та спільно з Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» 1 березня 2019 року ЖДНЗ №73 долучилися дошкільники старшого дошкільного віку до Всеукраїнського заняття доброти в рамках просвітницько – виховного проекту «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Такі тематичні заняття допомагають нагадати дітям про особливості догляду за котами та собаками, … Продовжити читання “Всеукраїнське заняття доброти в рамках просвітницько – виховного проекту «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».”

Детальніше
01.Лют.2019
Детальніше