Група “Зернятко”

05.Січ.2022

Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.     У ЖДНЗ №73 почалися новорічні свята. Одними з перших новорічний марафон веселощів починали вихованці середньої групи «Зернятко». 21 грудня до садочка прийшли не дітлахи, а прекрасні лисички, білочки, жабенятка, вовчики, зайчики, ведмежата, мишенята. Свої творчі здібності, артистизм, акторську майстерність … Продовжити читання “Новий рік іде горами”

Детальніше
22.Гру.2021

     День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей д ень він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання …    17 грудня відбувся квест, присвячений Дню Святого Миколая. Дітлахів середньої групи … Продовжити читання “Через поле, через гай  йде до діток Миколай!”

Детальніше
09.Гру.2021

     Правило «Всі ми різні, але водночас рівні» закріпили вихованці середньої групи «Зернятко». Діти залюбки грали у дидактичні ігри : «Допоможи та розвесели», роздумували, хто ж такий справжній друг під час щирої бесіди на тему: «Вчимося товаришувати», переглядали та обговорювали мультфільми, відеоролики: Їжачок, Подарунок, Про Діму, в групі та з батьками вдома, а великий … Продовжити читання “Якщо друг у тебе є, життя радісним стає”

Детальніше
08.Лис.2021

Королева Осінь Всіх до столу просить. Всіх без винятку частує Й для Зими запас готує.      За вікном на повну силу вже панує осінь. Та не варто сумувати, саме час влаштувати свято. Так, у середній групі «Зернятко» відбулося свято «Кулінарні шедеври для звірят». До малят завітали гості – Зайченя та Вовчик і діти вирішили … Продовжити читання “Королева Осінь всіх до столу просить.”

Детальніше
01.Лис.2021

     Таке правило, дошкільнята середньої групи «Зернятко», запам’ятали назавжди, адже впродовж  місячника знань правил пожежної безпеки, у різноманітних формах роботи, діти удосконалювали свої знання з правил пожежної безпеки та навичок безпечної поведінки з вогнем та побутовими приладами.     Цікаві та повчальні заняття пронизані змістовною сюжетною лінією, проблемними ситуаціями, спонукали малят до роздумів, як … Продовжити читання “«Сірничок маленький, а біда – велика»”

Детальніше