Група “Зернятко”

14.Лис.2023

   31 жовтня  2023 року в молодшій групі «Зернятко» відбулося тематичне свято на тему: «Подорож  до осіннього лісу».  Яскраві осінні барви об`єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі.  По дорозі дітки зустрічали різноманітних звірят, яким дошкільнята  допомагали.  Усі діти із задоволенням декламували вірші, співали пісні, танцювали, виконували цікаві завдання.  Завітала … Продовжити читання “«Подорож  до осіннього лісу»”

Детальніше
31.Жов.2023

     Під такою назвою в групі Зернятко пройшов тематичний день який був присвячений королю овочів – гарбузу. Здавна у всьому світі вшановують велич цього овоча. Україну також не можливо уявити без гарбузів. Його можна сміливо назвати одним з атрибутів осені.      Гарбуз – це джерело вітамінів та мінералів, корисних для нашого організму. Він … Продовжити читання “«Ой яке чудове, диво гарбузове!”

Детальніше
10.Вер.2023

      23 серпня в молодшій групі Зернятко пройшов тематичний день присвячений Дню Державного прапора України. Дошкільнята з ляльками українцем – Васильком та українкою – Катеринкою, які завітали до діток у гості та принесли прапор України дізналися, що означають його кольори, чому його називають державним символом. Переглянули презентацію «День Державного прапора України». Слухали вірш … Продовжити читання “«Український прапор – наша гордість!»”

Детальніше
25.Тра.2023

      23 травня 2023 року у старшій і групі №2 “Зернятко” відбувся  випускний бал “Прощання із країною Дитинства, в якій завжди панує радість, дитячий сміх та любов .     На святі діти веселилися, грали в пізнавальні ігри, співали дуже чуттєвих пісень та затанцювали свій перший у житті вальс. Друга частина цього неймовірного … Продовжити читання “Прощання з країною Дитинства.”

Детальніше
22.Бер.2023

      22 березня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день води під гаслом: «Вода для всіх». З метою привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання, в старшій групі «Зернятко» пройшло тематичне заняття “Вода – чарівниця”. Вихователь в ігровій формі поділилася з малюками знаннями про місцезнаходження води … Продовжити читання “Всесвітній день води: «Вода для всіх»”

Детальніше