Група “Зернятко”

23.Тра.2020

     Цікавим та пізнавальним виявився тиждень безпеки життєдіяльності в старшій групі №2 «Зернятко» під назвою: «Сам вдома». Основною метою, яку поставили перед собою вихователі групи було сформувати у кожної дитини активну життєву позицію по відношенню до власного життя і своєї безпеки, накопичення навичок безпечної поведінки в домашніх умовах, на вулиці та в природному довкіллі. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності в старшій групі №2 «Зернятко» під назвою: «Сам вдома»”

Детальніше
22.Тра.2020

З Днем Вишиванки!      Карантин – не привід змінювати свої традиції. Ми полишаємо всі свої турботи, тривоги та справи, хоч карантин ненадовго нас роз’єднав, та в цей день – ми разом, ми єдині!     Наша українська вишиванка – це оберіг, це наша сила, це наша гордість, це символіка, яка різнить український народ у … Продовжити читання “Одягни вишиванку. Зроби цей світ яскравим!”

Детальніше
15.Тра.2020

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою, частиною життя та успішності кожної людини! До Міжнародного дня сім’ї, 15 травня, вихователі групи «Зернятко» запросили усіх вихованців та батьків долучитися до участі у творчому онлайн марафоні: «ЩАСЛИВА РОДИНА – ЩАСЛИВА ДИТИНА! Батькам та діткам … Продовжити читання “ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ: «НАЙБІЛЬШЕ ЩАСТЯ ДЛЯ ДИТИНИ – ЩАСЛИВА, ДРУЖНЯЯ РОДИНА»”

Детальніше
14.Тра.2020
Детальніше
03.Тра.2020
Детальніше