Група “Зернятко”

03.Лис.2022

   В рамках реалізації екологічного проекту “Ластівка щебетала до віконця припадала” вихователем Чуєвою Оленою Станіславівною був створений лепбук «Ластівка– щебетушка». Метою створення такого посібника є поглиблення та розширення знань  дітей  про птахів нашої місцевості, зокрема і про ластівку міську, яка в 2022 році оголошена птахом року в Україні.      У лепбуці представлені такі дидактичні … Продовжити читання “Лепбук «Ластівка – щебетушка».”

Детальніше
19.Жов.2022

Осінь фарби готувала, У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!       Восени дерева святкують свій останній бал. Осінь називають «золотою»,«чарівною». Дерева одягають свій красивий і багатобарвний осінній наряд. В квітнику різнобарв’ям квітнуть останні осінні квіти: пишні жоржини, мрійливі чорнобривці, яскраві та неповторні айстри. Саме у жовтні осінь … Продовжити читання “На гостини до осінніх дерев та квітів”

Детальніше
04.Жов.2022

     З 01 по 30 вересня 2022 року у ЖДНЗ №73 тривав  місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»     Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищепити розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, виробити навички спостережливості, уміння … Продовжити читання “Правила дорожнього руху вивчаємо – у біду не потрапляємо!”

Детальніше
13.Вер.2022
Детальніше
12.Вер.2022

    Любі дошкільнята, сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань. І нехай ви ще не ходите в школу, але знань у вас вже багато. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове, вивчати природу і навколишній світ. Нехай всі накопичені знання допоможуть вам надалі, нехай кожен з вас знайде в житті своє захоплення, нехай … Продовжити читання “З днем знань!”

Детальніше