Група “Зернятко”

28.Вер.2020

      Малята молодшої групи «Зернятко» з вихователями та батьками активно долучилися до проведення місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» Упродовж місячника  дошкільники вчилися класифікувати транспорт – тематичне заняття  «Ми їдемо, їдемо, їдемо», «Пішохід, пішохід, пам’ятай про перехід!», закріплювали правила дорожнього руху за допомогою настільної гри «Світлофорчик». Разом з малюками обговорювали ситуації за ілюстраціями: «Наземний транспорт», розглядали ілюстрації … Продовжити читання “На переході біля світлофору правил дотримуйся дуже суворо!”

Детальніше
10.Вер.2020

     Цікавим, емоційним та творчим виявилося заняття з малювання в молодшій групі «Зернятко» на тему «Заглядає сонечко до нас у дитсадок та збирає всіх діток» з використанням нетрадиційних технік малювання (паролоном, штампиком, пальчиком та долонькою). Малювання сонечка поролоном та штампиком, а промінчиків долонькою зацікавило дітей, викликало у них безліч позитивних емоцій, згуртувало дошкільнят та допомогло невпевненим дітям подолати свою … Продовжити читання “Заглядає сонечко до нас у віконечко! Діток зігріває, у садочок всіх скликає!”

Детальніше
10.Вер.2020

      У теплі, погожі, осінні дні в умовах адаптивного карантину, перед вихователями постає питання, як організувати ігрову діяльність дітей на свіжому повітрі, дотримуючись дистанції. Однією з форм організації активності дітей на повітрі є – ігри – розвивалки на асфальті. Такі ігри створюють атмосферу радості і тому допомагають найбільш ефективно в комплексі вирішувати оздоровчі, навчальні та виховні завдання. Вони не … Продовжити читання “На майданчику граємось – залюбки розвиваємось!”

Детальніше
23.Тра.2020

     Цікавим та пізнавальним виявився тиждень безпеки життєдіяльності в старшій групі №2 «Зернятко» під назвою: «Сам вдома». Основною метою, яку поставили перед собою вихователі групи було сформувати у кожної дитини активну життєву позицію по відношенню до власного життя і своєї безпеки, накопичення навичок безпечної поведінки в домашніх умовах, на вулиці та в природному довкіллі. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності в старшій групі №2 «Зернятко» під назвою: «Сам вдома»”

Детальніше
22.Тра.2020

З Днем Вишиванки!      Карантин – не привід змінювати свої традиції. Ми полишаємо всі свої турботи, тривоги та справи, хоч карантин ненадовго нас роз’єднав, та в цей день – ми разом, ми єдині!     Наша українська вишиванка – це оберіг, це наша сила, це наша гордість, це символіка, яка різнить український народ у … Продовжити читання “Одягни вишиванку. Зроби цей світ яскравим!”

Детальніше