Група “Зернятко”

14.Лют.2020
Детальніше
07.Лют.2020

Зимуючих пташок Ми з дітьми вивчали. Зернятами в годівниці Всіх їх пригощали І ліпили, й малювали. Про пташок ми взимку дбали

Детальніше
02.Січ.2020

       Новорічне свято – старша група “Зернятко” – це була незвичайна і цікава подорож, яку допомогла здійснити ” машина часу”. Цікаві персонажі, веселі діти і дорослі, запальні танці та ігри!!!

Детальніше
02.Січ.2020

     12 – 13 грудня 2019 року вихователь старшої групи №2 «Зернятко» ЖДНЗ №73 Чуєва Олена Станіславівна, презентувала авторський досвід роботи для вихователів дошкільних закладів Богунського та Корольовського районів м. Житомира. Олена Станіславівна провела майстер – клас на тему: «Дослідницько – експериментальна діяльність дошкільників як основа формування екологічної свідомості в контексті Освіти для сталого … Продовжити читання “Презентація авторського досвіду педагога Чуєвої О.С.”

Детальніше
16.Гру.2019

     І знову свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят в дошкільному навчальному закладі №73.  В цей незвичайний день згадується святого Андрія Первозванного, який є покровителем України.  Тож, вихованці старших груп пригадали всі народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх часів.  Дівчатка, вмілі господині, наварили … Продовжити читання “Андріївські вечорниці в ЖДНЗ №73”

Детальніше