Група “Зернятко”

02.Вер.2021

     Перший день вересня – яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, адже це особливий день не тільки для школярів, але й для дошкільнят. Для дітей групи «Зернятко» він теж став особливим, сповнений новими знаннями, враженнями та сподіваннями. «Моя країна – Україна», під таким гаслом пройшов день. … Продовжити читання “Відзначаємо День знань!”

Детальніше
21.Сер.2021

З Днем народження, рідна країно! Ми зібрались тебе привітати – У віршах, у піснях, у таночках Про всю вроду твою розказати!        До 30 – річчя з Дня Незалежності України, у групі «Зернятко» відбулися цікаві, яскраві, святкові заходи. Все навколо замайоріло жовто – блакитними кольорами : повітряні кульки, прапорці та стрічки, створювали святкову … Продовжити читання “Ми діти твої, Україно!”

Детальніше
09.Сер.2021

    Історія Дня дружби починається ще у 1920 році. Він був започаткований Американською Національною Асоціацією вітальних листівок. Проте через очевидний комерційний підтекст інтерес до свята швидко вщух, проте у 1958 році виникла ідея Всесвітнього Дня Дружби.      Вихованці молодшої групи «Зернятко» ЖДНЗ №73 з радістю долучилися до свята. Дітлахи поділилися роздумами на тему … Продовжити читання “Міжнародний День Дружби”

Детальніше
11.Лип.2021

       Фізична активність – запорука міцного здоров’я. Вихованці молодшої групи “Зернятко” це розуміють. Саме тому жодна прогулянка не обходиться без рухливих ігор, ігор зі спортивним інвентарем та ігор з елементами спорту. Нашими найулюбленішими є наступні ігри: “Кіт і миші” (біг), “Влуч у коло” (метання), “Сонечко і дощик” (біг, присідання), “Знайди, що я скажу” … Продовжити читання “Головне — здоровим бути! Це потрібно всім збагнути!”

Детальніше
22.Чер.2021

     Літо – чудова можливість відпочити, оздоровитися, розважитися, наситити організм вітамінами і яскравими емоціями. Влітку не слід забувати і про навчання – вся освітня діяльність у ЖДНЗ №73 переноситься на вулицю. Адже ніхто не заперечить користь свіжого повітря та теплих сонячних променів на організм дитини: утворення вітаміну D, покращення роботи кровоносної системи, зміцнення кісток … Продовжити читання “І дорослі, й діти дуже люблять літо!”

Детальніше