Група “Зернятко”

08.Лют.2021

Я ладнаю годівнички Для горобчика й синички, Для малого снігурця Крихт насиплю і пшонця. Прилітайте, друзі милі, Не лякайтесь заметілі.      Малята молодшої групи «Зернятко», спільно з батьками долучилися до екологічної акції «Турбота про пташок взимку». Протягом акції малюки в ігровій формі розширили свої знання з теми: «Зимуючі птахи». В творчій грі «Інтерв’ю з … Продовжити читання “За птахами не лише спостерігаємо, ми їх любимо, про них завжди подбаємо.”

Детальніше
01.Лют.2021

Як тільки випав сніг узимку Всі діти мчать скоріш на гірку. Ви вдома також не сидіть, Санчата в руки всі беріть. З сім’єю взимку добре гратись, Веселим сміхом заливатись.       Як відомо, активний спосіб життя – гарна можливість зміцнювати своє здоров’я. А прогулянки взимку сприяють ще й загартовуванню. Останнім часом зима рідко тішить … Продовжити читання “З сім’єю взимку добре гратись, веселим сміхом заливатись.”

Детальніше
20.Січ.2021

Конструктор яскравий до рук ми взяли, Та будувати разом почали. Доріжку, будинок, басейн та літак, З друзями весело граємо так!      Дошкільне дитинство – це вік гри. Малюк, в грі, не тільки пізнає світ, а й висловлює до нього своє ставлення. Одним з найулюбленіших видів ігор у дітей дошкільного віку є будівельно- конструктивні ігри. … Продовжити читання “З конструкторами граємось – з ними розвиваємось.”

Детальніше
28.Гру.2020

     Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення  найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки,  Діда Мороза, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Готуючись до свята малята разом з педагогом прикрашали групову кімнату, милувалися ошатною ялинкою, вивчали віршики, пісні, хороводи.      Діти взяли участь … Продовжити читання “«У Новорічну ніч чудову, відбуваються дива. Під ялиночкою знову, добра казка ожива»”

Детальніше
21.Гру.2020

     Напередодні дня Святого Миколая у молодшій групі “Зернятко” відбулася весела розвага “Як Колобок хатинку шукав”. Разом з героями казки та Святим Миколаєм дітлахи занурилися в атмосферу доброти, казковості та любові.       Радісний та святковий настрій подарували малятам музичні керівники, керівник театрального гуртка та вихователь, а головним персонажем цього дійства був Святий Миколай!

Детальніше