Група “Зірочка”

14.Лют.2020
Детальніше
03.Січ.2020

     Шановні батьки! Щиро дякуємо за креативність, творчість, активність, винахідливість у конкурсі “Новорічна іграшка”. Творчих злетів Вам, батьки, і вашим дітям!

Детальніше
23.Гру.2019

      Новорічні свята стартували в ЖДНЗ 73!!!! Молодша група “Зірочка” – чудові лисички і зайчики, веселі ігри, пісні, спів, таночки – як результат щасливі діти, неймовірні емоції, радість від подарунків!! Щиро дякуємо депутату Житомирської міської ради Янушевичу М.В. за подарунки дітям!!!

Детальніше
25.Лис.2019

         Гра – провідна  діяльність  для  молодших дошкільнят. В нашій молодшій групі «Зірочка» створено  різноманітне та змістовне  ігрове середовище для всебічного розвитку дитини. Малята залюбки конструюють, грають у настільні ігри – лото, мозаїку. Це спонукає  дітей  комуні кувати один з одним та розвивати сенсорні здібності,  дрібну моторику рук. Хлопчики особливо полюбляють  ігри … Продовжити читання “Ігрова діяльність молодших дошкільнят”

Детальніше
25.Лис.2019

       Для успішного впровадження ЛЕГО –  конструювання в освітній процес в групі «Зірочка»  створено предметно  – розвивальне середовище. В куточку підібрані сучасні, зручні за розміром та формою деталі конструктора.        Завдяки ЛЕГО-конструктору у дітей  молодшого дошкільного віку формуються уявлення про сенсорні еталони, технічні навички конструктивної діяльності, навички орієнтації у просторі та … Продовжити читання “Лего-конструювання”

Детальніше