Група “Зірочка”

11.Січ.2022

     Зима дивовижна пора, яка зачаровує усіх своєю казковою красою, дарує дітям  задоволення ігор зі снігом, досліджувати, визначаючи його властивості. Під час прогулянки вихованці старшої групи “Зірочка” розширили уявлення про сніг, його властивості, вдосконалювали вміння аналізувати, робити висновки в процесі дослідження.      Досліджуючи снігові крижинки – дошкільнята розглядали їх чудернацьки форми, які створила … Продовжити читання “З неба зірочки летять. Це сніговий зорепад!”

Детальніше
28.Гру.2021

     22 грудня старші дошкільники групи “Зірочка” здійснили неймовірну новорічну подорож “машиною часу”, яку змайстрував знатний професор. Подорож розширила світогляд дітей, шукаючи Діда Мороза.      Подорожувати виявляється і цікаво і небезпечно! Адже дошкільнята зустрілися з морськими піратами, відвідали королівський бал, захоплювалися танцями східних красунь. Повернувшись до залу запросили Діда Мороза та Снігуроньку перевіреним … Продовжити читання “Новорічна подорож машиною часу”

Детальніше
13.Гру.2021

      13 грудня в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 73 відбулися Андріївські вечорниці, якими розпочався зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят.      Діти старшої групи «Зірочка» разом вихователями Валентиною ВОЛИНЕЦЬ та Іриною ТКАЧУК, а також із музичним керівником Галиною БІРКОВСЬКОЮ поринули в народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
10.Гру.2021

   Старші дошкільники групи “Зірочка” відвідади тематичне  заняття “Ми всі різні, але водночас рівні”.Під час заняття обговорювали казку “Соловейко з одним крилом” автора Олега   Романчука – зворушлива розповідь про сім”ю, в якій є дитина з особливими потребами.       Дошкільники дізнались про людей з інвалідністю, обговорювали та вирішували проблемні ситуації про людей з обмеженими можливостями. … Продовжити читання “Ми всі різні, але водночас рівні”

Детальніше
16.Лис.2021

       У рамках проведення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху з 15.11 по 21.11 в ЖДНЗ No73 був проведений флешмоб з виготовлення флікерів.         Небезпека для пішоходів наступає особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках.      Як зробити … Продовжити читання “Подбайте про безпеку! Флікер своїми руками.”

Детальніше