Група “Зірочка”

07.Кві.2020

     Зараз у нашої Землі аутоімунне захворювання і планета вибрала спосіб лікування: зібрати всіх вдома. Кожного жителя – всередині своєї країни, всередині свого будинка, поблище до рідних стін. Щоб усі згадали про своє здоров’я, про чаювання з батьками та дітьми, про чистоту не тільки в своїх кімнатах, а й почали цінувати навколишній світ саме … Продовжити читання “Інформація батькам “Як уберегтися від короновірусу””

Детальніше
07.Кві.2020

    В молодшій групі «Зірочка» з 27.03 по 03.04 2020 року пройшов дистанційно тематичний тиждень «Як звірі весну зустрічають». Вихователь з дітьми та батьками працювали дистанційно через групу «Зірочка» в Viber.        Молодші дошкільнята дистанційно розширили свої знання про життя тварин весною: подивились відео «Тварини і птахи навесні», під час  презентації «Як звірі … Продовжити читання “Дистанційна робота з дітьми. Тематичний тиждень “Хто як весну зустрічає” (тварини навесні).”

Детальніше
05.Бер.2020

           Важливим мотиваційним моментом вихованцям групи «Зірочка» для розвитку творчості в продуктивних видах діяльності є те, що усі пропоновані дітям матеріали емоційно обіграються. Образотворча діяльність  становить інформаційний простір дитини, з якого вони отримують інформацію  і  переробляють її у знання уявлення про світ. Тому це приносить дітям радість і емоційну рівновагу, а … Продовжити читання “Розвиток творчості молодшого дошкільного віку засобами образотворчої діяльності.”

Детальніше
14.Лют.2020
Детальніше
03.Січ.2020

     Шановні батьки! Щиро дякуємо за креативність, творчість, активність, винахідливість у конкурсі “Новорічна іграшка”. Творчих злетів Вам, батьки, і вашим дітям!

Детальніше