Група “Зірочка”

30.Чер.2020

     Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, початку загартування дитячого організму. Ми всесторонньо використовуємо сприятливі для зміцнення здоров”я дітей умови літнього часу і сприяємо тому, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Це все організується в комплексі: щоденна ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри на свіжому повітрі, повітряні та сонячні ванни.

Детальніше
21.Чер.2020

       Літо – дивна пора тепла, радості, відпочинку, сповнена дзвінким щасливим дитячим сміхом. Саме влітку діти отримують максимум вражень та позитивних емоцій під час тривалого перебування на свіжому повітрі. При любій погоді освітня діяльність проходять в цікавій індивідуальній формі на вулиці. Малюки з дитячою щирістю і неповторністю спостерігають в оточуючому середовищі, експерементують з … Продовжити читання “Маленькі дослідники влітку”

Детальніше
23.Тра.2020

     В молодшій групі «Зірочка»  з 18 по 22 травня 2020 року   дистанційно було проведено  «Тиждень безпеки дитини».      Під час «Тижня безпеки дитини» були запропоновані  різні цікаві та ефективні форми роботи з дітьми молодшого дошкільного віку для того, щоб виробити в їхній свідомості стереотипи щодо безпеки в життєвому середовищі.      Реалізували … Продовжити читання “Маленьким дошкільнятам про безпеку треба дбати».”

Детальніше
15.Тра.2020

  За пропозицією вихователів молодші дошкільники групи «Зірочка» здійснили подорож у світ комах, щоб дослідити маленьких друзів природи які нас оточують.   Доречні пропозиції, поради вихователів, цікавий наочний та дидактичний матеріал про комах спрямував батьків разом з дітьми досліджувати навколишній світ.   Спостереження за комахами в природі  та перегляд розвиваючого відео – допомогли  закріпили знання … Продовжити читання “Маленьким дослідникам – цікавинки про комах”

Детальніше
15.Тра.2020

   15 травня пройшов тематичний день у групі «Зірочка» присвячений МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ  СІМ’Ї.   Сім’я була і залишається головним осередком, в якій розвивається дитина. Взаємини між членами сім’ї, турботливе ставлення один до одного назавжди залишаться в пам’яті дитини.     За пропозицією вихователів цей день дошкільники і батькам провели  в родинному колі у вигляді квесту. … Продовжити читання “«Cім’я міцно об’єднує рідних людей»”

Детальніше