Група “Зірочка”

10.Лис.2022

      У молодшій інклюзивній групі №2 «Зірочка» 2 листопада весело й цікаво пройшло осіннє свято «Капітошка – дощик веселить малят».      Молодші дошкільнята з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали пісні про дощик та осінь, танцювали, декламували вірші. Жваво та емоційно пройшла гра «Сонечко та дощик» дітей з Капітошкою, а … Продовжити читання “Осіннє свято “Капітошка дощик веселить малят””

Детальніше
01.Лис.2022

Знає хай дитина кожна: Жартувать з вогнем не можна. До дорослих прислухайтесь: «Із вогнем, малі, не грайтесь! Сірники – то не забава! Гратись з ними – марна справа!» Вивчіть правила пожежні, Будьте завжди обережні.     З 17 по 21 жовтня 2022 року в молодшій інклюзівній групі «Зірочка» пройшов тиждень «Вогонь – ворог, вогонь – … Продовжити читання “Знає хай дитина кожна: жартувать з вогнем не можна.”

Детальніше
17.Жов.2022

     Прогулянка з молодшими дошкільнятами це щоденні нові враження і дослідження навколишнього світу.  Осінь, яскрава пора року, яка дивує, стимулює дитячу допитливість, а лагідна і тепла погода лише сприяє отримуванню насолоди від милувань в природному довкіллі.              Спостерігаючи за осінньою красою дошкільнята розширюють знання, розвивають мовлення, вчаться знаходити й … Продовжити читання “Пані Осінь до нас завітала і свої прикраси подарувала”

Детальніше
26.Вер.2022

     Гра – провідна  діяльність  для  молодших дошкільнят. В нашій молодшій групі №1 «Зірочка» для всебічного розвитку дитини створено різноманітне та змістовне  ігрове середовище на вулиці та в груповому приміщенні.     Особливого значення в цьому році ми надали сенсорному осередку, в якому молодші дошкільнята закріплюють кольори, форму, величину. Малята залюбки конструюють, грають у … Продовжити читання “Граючись розвиваємось!”

Детальніше
12.Вер.2022

Колектив молодшої  групи “Зірочка” вітає маленьких вихованців та їх батьків з початком навчального року.

Детальніше