Група “Зірочка”

16.Вер.2021

     Дошкільнята групи “Зірочка” підросли і стали найстаршими в нашому дошкільному закладі .Вони впевнено, старанно готуються до шкільного життя за сучасною освітньою програмою “Впевнений старт”, побудованою на тісній співпраці вихователя, дитини та батьків. Дана програма робить акцент на формуванні у старших дошкільників життєвих компетенцій, вміння реалізувати себе в різних формах і видах активності. Для … Продовжити читання “Впевненно крокуємо до школи.”

Детальніше
20.Сер.2021

      Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ – це здавна було мрією людства. Після урочистої частини святкування присвяченого  З0-річчю Незалежності України вихованці  групи «Зірочка» відправилися  у подорож по космічній Україні. Неймовірним відкриттям для  дошкільників було дізнатись, що Україна зарекомендувала себе як космічна держава на самих витоках … Продовжити читання “Космічна Україна – моя ти Батьківщина!”

Детальніше
20.Сер.2021

      В рамках свята до дня Незалежності України вихованці закладу стали активними учасниками спортивно – патріотичної розваги «Українці – я і ти, будем дужими рости”. Дошкільнята мали змогу під час змагань  команд “Котигорошки” та “Барвінки” проявити спритність, витривалість, дисциплінованість, кмітливість.        Саме в українських патріотичних іграх – змаганнях «Передай грамоту Гетьману», … Продовжити читання “Українці – я і ти, будем дужими рости!”

Детальніше
18.Сер.2021

     Колектив групи “Зірочка” висловлює слова подяки батькам вихованцям середньої групи за надану благодійну підтримку на придбання ліноліуму в спальну кімнату, шпалери в роздягальню та фарби для спортвних споруд нашого майданчика. Ваша благодійна допомога – це неоціненний внесок покращення умов перебування дошкільнят в дошкільному закладі. Дякуємо за співпрацю!

Детальніше
16.Сер.2021

     Фізичне виховання – одне з основних завдань дитячого садка. Літній період справедливо розглядається як найбільш важливий для зміцнення здоров’я і фізичного розвитку дітей. В літні дні діти особливо рухливі і життєрадісні. Весь день вони проводять на повітрі. Краса природи, тепло, чисте, свіже повітря, наповнене ароматом рослин, збагачена вітамінами їжа – все це здійснює … Продовжити читання “Здоров’я та фізичний розвиток дошкільників влітку”

Детальніше