Контроль за організацією харчування в ДНЗ

19.Січ.2022

      Беззаперечно, сіль містить речовини, які не просто вкрай корисні для людського організму, а життєво необхідні. Вона є безцінним джерелом натрію, присутнього в кістковій, м’язової та нервової тканини. У дитячому організмі сіль відповідає за такі найважливіші процеси: запобігання зневоднення дитячого організму за рахунок підтримування водного балансу. Отже, навіть малюку, як рекомендують спеціалісти з … Продовжити читання “Сіль у раціоні дитини дошкільного віку”

Детальніше
11.Січ.2022

      Здорові підходи до харчування слід встановлювати ще в дошкільному віці, з метою формування звичок здорового та корисного харчування в родинах вихованців, підвищення рівня розуміння батьками важливості єдиних підходів у харчуванні дитини дома та в закладі освіти. Тому в питаннях харчування дитини батьки повинні проявити максимум уваги.      Для того, щоб їжа приносила … Продовжити читання “Здорові підходи до харчування дошкільнят”

Детальніше
10.Гру.2021
Детальніше
29.Жов.2021

     На виконання листа департамента освіти Житомирської міської ради від 22.10.2021р. №2531 та з метою вивчення думки батьків вихованців щодо запровадження змін в нормах харчування дітей в закладі освіти, адміністрацією ЖДНЗ №73 було проведено анкетування батьківської громади. В опитуванні взяли участь 120 батьків (або осіб, що їх замінюють) з 170 родин, що складає 70,5%

Детальніше
29.Жов.2021
Детальніше