Методична служба

12.Січ.2022

    28 грудня 2021 року на інтернет платформі ZOOM відбувся онлайн-семінар «Сучасні підходи щодо організації корекційно-відновлювальної роботи в ЗДО», проведений педагогічним колективом ЖДНЗ №44. До уваги учасників семінару були запропоновані цікаві й новітні форми роботи з сенсорної інтеграції, мозочкової стимуляції, міжпівкульної взаємодії, розвитку вищих психічних функцій і сенсомоторної корекції.     Особливий інтерес викликав … Продовжити читання “«Сучасні підходи щодо організації корекційно-відновлювальної роботи в ЗДО»”

Детальніше
12.Січ.2022

        17 грудня 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами», що організована Міністерством освіти і науки та Інститутом спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.       Представники МОН, науковці, методисти та фахівці-практики розповіли про організацію інклюзивного навчання у … Продовжити читання “ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РІВНІ СЕРЕД РІВНИХ: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»”

Детальніше
12.Січ.2022

     17 грудня 2021 року педагоги ЖДНЗ №73 взяли участь у  он-лайн засіданні методичного об’єднання представленого педагогами ЖДНЗ№27 теми: “Родинне виховання як один із засобів становлення особистості патріота”.         Спікери детально зупинились на принципах патріотичного  виховання: природовідповідність,гуманізм,етнізація,культуровідповідність,демократизм,інтегративність, безперервність.  Цікавим стала детальна презентація методів і форм патріотичного виховання в ЗДО: -підбір навчального матеріалу … Продовжити читання ““Родинне виховання як один із засобів становлення особистості патріота””

Детальніше
12.Січ.2022

    Педагоги старших та середніх груп ЖДНЗ №73 16 грудня 2021 року були активними слухачами он-лайн семінару на тему “Використання кубиків М. Зайцева на заняттях з розвитку мовлення. Практичний показ заняття в середній групі”, спікерів ЗДО 1.     Технології М. Зайцева кардинально відрізняються від традиційних методик розвитку мовлення дошкільників. Однак використання кубиків під … Продовжити читання “Використання кубиків М. Зайцева на заняттях з розвитку мовлення у дошкільників”

Детальніше
11.Січ.2022

     25 листопада 2021 року  вихователі-початківці ЖДНЗ №73 взяли участь у он-лайн семінарі: «STREM – освіта, як інноваційний підхід до формування базових компетенцій дітей дошкільного віку». Педагоги нашого закладу були активними слухачами та доєднувались до всіх запропонованих завдань.     Спікери семінару – педагоги ДНЗ №49, підготувати цікаве, креативне заняття «У пошуках краплинки» та … Продовжити читання “Он-лайн семінарі: «STREM – освіта, як інноваційний підхід до формування базових компетенцій дітей дошкільного віку»”

Детальніше