Методична служба

10.Лют.2021

     09 лютого 2021 року відбувся І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» (установча організаційна нарада), у якому взяли участь завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М., вихователь-методист Романовська О.О., практичний психолог Чувасова Ю.А.. Під час семінару розглядались питання проведення своєчасної діагностики готовності дітей … Продовжити читання “І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»”

Детальніше
09.Лют.2021

     Сучасні батькі ерудовані та обізнані  про те що відбувається в освіті. Одне із головних завдань педагогів –  спонукати батьків до активної участі в освітньому процесі дошкільного закладу.      Як це зробити? Які є інструменти ефективного спілкування з батьками? Які цікаві та доречні форми співпраці в умовах карантинних обмежень використати? Ці та багато … Продовжити читання “Ділова гра “Місток порозуміння між батьками та закладом дошкільної освіти””

Детальніше
19.Січ.2021

     Доброю традицією є  тісна співпраця ДІРЦ м.Житомира та  ЖДНЗ№73. Так, 19 січня 2020 року завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М., вихователь-методист Романовська О.О., вчитель-логопед          Воїнова О.Л., вчитель-дефектолог Мошківська А.О., практичний психолог Чувасова Ю.А.  взяли участь у вебінарі  “Навчання та виховання дітей зі складними порушеннями розвитку дошкільного віку в сучасному освітньому … Продовжити читання “Співпраця із ДІРЦ м.Житомира”

Детальніше
28.Гру.2020
Детальніше