Ми з пісочком граємо – настрій підіймаємо!

17.Лют.2020
Ми з пісочком граємо – настрій підіймаємо!

      Пісочна терапія – це ключ до внутрішнього світу дитини, один з засобів виразити переживання, досліджувати світ, збудувати стосунки.

     Пісок – ідеальне розвиваюче середовище, де можна творити без страху, що-небудь зламати або зіпсувати. Основоположна ідея пісочної терапії Sand Play полягає в тому, що дитина, переносячи на площину пісочниці свої фантазії і переживання, може контролювати самостійно свої спонукання, виражаючи їх в символічній формі.

      Мета пісочної терапії – не міняти і не переробляти дитину, не учити її спеціальним поведінковим навичкам, а дати їй можливість бути такою, якою вона є.

      Пісочниця – це маленька модель навколишнього світу. Під час гри з піском дитина може виразити свої відчуття і переживання. За допомогою гри її легко почути і зрозуміти дорослим. Розігруючи різні життєві сюжети в пісочниці, дитина символічно вирішує свої проблеми, позбавляється комплексів, страхів і переживань.

     Наші дошкільнята з захопленням поринають у пісочний світ. Особливо подобається їм ставати архитекторами. Залюбки  створюють чарівні споруди, казкові вежі, сучасні будівлі. Свої творіння обігрують складаючі “пісочні історії”, що прияє розвитку зв’язного мовлення та уяви. Розігрування різних ситуацій у пісочниці допомагає нашим вихованцям набути  досвід поведінки в різних життєвих ситуаціях

Галерея зображень