Наші досягнення

21.Жов.2020

      Щорічно колектив та вихованці ЖДНЗ №73 беруть участь у міському конкурсі музично-хореографічних композицій “Мати.Родина.Україна.”, метою якого є утвердження цінності сім’ї, родинних стосунків, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.      За результатами міського конкурсу “Мати.Родина.Україна.” та відповідно до протоколу журі, колектив ЖДНЗ №73 нагороджений дипломом І ступеня департаменту освіти Житомирської міської ради!   Вітаємо з … Продовжити читання “Вітаємо з перемогою у міському конкурсі “Мати. Родина. Україна.””

Детальніше
21.Жов.2020

     Вітаємо соціального педагога ЖДНЗ №73 Чувасову Юлію Анатоліївну, (випускницю магістратури ЖДУ імені Івана Франка 2020р.), за перемогу у VIII Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи (2020), у номінації “Соціальні проекти (реалізовані чи спроектовані)”!

Детальніше
21.Жов.2020

     Гарною традицією є участь педагогів ЖДНЗ №73 у щорічній міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”, про що свідчать щорічні нагороди. У 2020 навчальному році педагогічний колектив нагороджений дипломом за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти.

Детальніше
21.Жов.2020

    Вітаємо вчителя-дефектолога ЖДНЗ №73 Мошківську Анну Олександрівну з дипломом ІІ ступеня Житомирського обласного інституту післядипломної освіти Житомирської міської ради,  за перемогу у обласній виставці  перспективного педагогічного досвіду “Сучасна освіта Житомирщини – 2020”.

Детальніше
10.Гру.2019

         Вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір” у розділі “Українська народна іграшка” та нагородою дипломом управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації  вихованців Житомирського дошкільного навчального закладу №73 ( керівники: Кімкіна В.І., Коляда Т.І., Волинець В,В., Рубан Л.О., Ставська Е.М.) !!!!

Детальніше