Наші досягнення

30.Сер.2021

      І знову золото!!! Вже вдруге колектив ЖДНЗ №73 нагороджений золотою медаллю, яку отримали під час партнерського форуму “ОСВІТА ЖИТОМИРА 2020-2022: підсумки, стратегічні цілі та пріорітетні напрямки”.       26-28 травня 2021 року у м.Києв  відбулась  ХІІ Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти-2021”, на якій був представлений інноваційний досвід педагогічної роботи ЖДНЗ №73: … Продовжити читання “Золота відзнака ХІІ Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти-2021”.”

Детальніше
31.Тра.2021

      Вітаємо з відзнакою за сумлінну та результативну роботу по навчанню та вихованню підростаючого покоління, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та  за наслідками атестації у 2020- 2021 році: Рубан Ларису Олександрівну, вихователя групи раннього віку; Волинець Валентину Володимирівну, вихователя; Малецьку Світлану Миколаївну, вчителя – логопеда; Бірковську Галину Ігорівну, музичного керівника.

Детальніше
28.Тра.2021

     Вітаємо, з перемогою (диплом ІІ ступеня департаменту освіти Житомирської міської ради) практичного психолога ЖДНЗ №73 Чувасову Юлію Анатоліївну, лауреата міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів, соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми”.

Детальніше
28.Тра.2021

       Вітаємо вихователя групи раннього віку Рубан Ларису Олександрівну та музичного керівника Бірковську Галину Ігорівну з перемогою  (диплом І ступеня депертаменту освіти Житомирської міської ради та диплом І ступеня Житомирського обласного інституту післядипломної освіти Житомирської міської ради), у міській  та обласній виставці  перспективного педагогічного досвіду “Сучасна освіта Житомирщини – 2021”        … Продовжити читання “Вітаємо переможців обласної виставці  перспективного педагогічного досвіду “Сучасна освіта Житомирщини – 2021” “

Детальніше
28.Тра.2021

     11 лютого 2021 року ЖДНЗ №73 заключив договір про співробітництво з Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України для проведення діагностичних кроків, апробації та впровадження наукових результатів у практику за темою «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» у практику. Керівник в науково-експерементальній діяльності  – Піроженко Тамара Олександрівна, … Продовжити читання “ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»”

Детальніше