Новини

16.Жов.2020

 15 жовтня у нашому садочку відбулося свято осені «Як малята борщ варили». Дійство пройшло на свіжому повітрі.   На кожній локації на дітей чекав яскравий герой з цікавими завданнями. Наші малюки співали, танцювали, розповідали вірші. А під кінець свята разом із Леді Осінню варили смачний та вітамінний борщ. Свято пройшло весело, цікаво, всі отримали неймовірне … Продовжити читання ““В полив’янім горщику ми наварим борщику.””

Детальніше
15.Жов.2020

      В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» яскравим та повчальним видовищем стала прем’єра інтерактивної лялькової вистави під назвою «Пригоди лісових мешканців в місті» за участю дітей театрального гуртка «Дивоглядія», який діє в ЖДНЗ №73. Ідея вистави- профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму.       Кожна дія це окрема пригода, яка навчає, збагачує та розширює знання дітей про дорожній рух. А … Продовжити читання “Театральна вистава “Пригоди лісових мешканців в місті””

Детальніше
09.Жов.2020

      Тематичний цикл “Іграшки”, який тривав з 05.10.2020р по 09.10.2020р., особливо сподобався малятам групи “Колобок”. Діти з захопленням знайомили ляльку Катрусю з іграшками своєї групи, вчили її складати пірамідку, крутити дзигу, ловити м’ячик, грати на музичних іграшках. Малюки з захопленням аплікували пірамідку та прикрашали м’ячик для друзів ляльки Катрусі. Ось які чудові роботи … Продовжити читання “Люблять іграшки малята”

Детальніше
01.Жов.2020

                    Під час проведення місячника «Увага! Діти на дорозі», який протягом вересня в групі раннього віку цікаво пройшло заняття      «Ми – маленькі пішоходи», на якому найменших дошкільнят ознайомили з основними правилами дорожнього руху та поведінки біля дороги. Малюки в ігровій формі дізналися, що таке дорога, … Продовжити читання “Руху правила єдині – знати їх усі повинні!”

Детальніше
01.Жов.2020

     «Безпека на дорозі – безпека в житті» – під таким гаслом промайнув тиждень у наших малят. Протягом тижня діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху, облаштування дороги, роботу світлофора, дорожні знаки, правила поведінки на вулиці та у транспорті. Бесіди, розгляд та опис ілюстрацій, читання художніх творів  робили вивчення матеріалу цікавим, … Продовжити читання “Безпека на дорозі – безпека в житті!”

Детальніше