Новини

28.Лис.2022

     З початку повномаштабного вторгнення РФ на територію України мільони сімей з дітьми  були вимушені виїхати за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.      Для надання сімям з дітьми за принципом “єдиного вікна” на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр куди кожен … Продовжити читання “Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає допомогу за принципом «єдиного вікна»”

Детальніше
25.Лис.2022

     Ось і завершується четвертий сезон «Театральна осінь 2022» в ЖДНЗ №73.  Це такий, так би мовити, творчий звіт вихованців, які відвідують театральну студію «Дивоглядія» в закладі.     Впродовж тижня дітей чекають цікаві зустрічі з улюбленими казковими персонажами, героями мультфільмів. До уваги глядачів драматизації, інсценізації, мюзикли, за мотивами українських народних та авторських казок, … Продовжити читання “Увага! Запрошуємо всіх на закриття четвертого сезону ….”

Детальніше
23.Лис.2022

Перший сніг – це так красиво, Перший сніг – це справжнє диво. Годі в групі нудьгувати! Нумо зимоньку стрічати! Ми розчистимо доріжки, Весело пограєм в сніжки. В групі гамір, в групі гра – З снігу ліпить дітвора. Працювали всі щосили, Тісто сніжне замісили. Для ведмедика й ляльок Випікали пиріжок. Раз – сніжок, і два – … Продовжити читання “Перший сніг – це справжнє диво!”

Детальніше
21.Лис.2022

      21 листопада українці  відзначають День Гідності та Свободи. Можна мати гідність, але не мати свободи.  Можна мати свободу, але не бути гідним її.  Це цінності, які найкраще розкриваються лише разом. Ось чому  сьогоднішній день має подвійне ім’я.  Бо Україна має і те, і інше.       До Дня Гідності та Свободи у … Продовжити читання “День Гідності та Свободи у ДНЗ. Ми вільні творити майбутнє!”

Детальніше
14.Лис.2022

     Вихованці дошкільного навчального закладу №73 разом з батьками виготовили поробки та малюнки для захисників України. Так малята хочуть підтримати та подякувати українським військовим за захист та побажати їм якнайшвидше повернутись додому.       У малюнках дошкільнята зобразили свою подяку та підтримку військовим.       В такому єднанні та з такою підтримкою нашої малечі, … Продовжити читання “Малюнки для військових”

Детальніше