Новини

02.Кві.2020
Детальніше
31.Бер.2020

Ця казка  – для дітей на карантині, для дітей, що опинилися в соціальній ізоляції через пандемію коронавірусу. Ця історія допоможе хоч трохи пояснити дитині, що відбувається навкруги та дасть Вашій дитині відчути, що вона не одна в цій ситуації.

Детальніше
30.Бер.2020

Вседозволеність – дитячі істерики  Якщо батьки прагнуть задовольнити всі бажання свого малюка і ні в чому його не обмежують, бачачи в цьому прояв батьківської любові, то, як не дивно, дитина не відчуває захисту. Маленька людина не розуміє принципів функціонування світу, вона не відчуває законів і рамок. На незрілу дитячу психіку лягає занадто важка ноша відповідальності … Продовжити читання “Істерики у дітей – 10 батьківських помилок”

Детальніше
30.Бер.2020

1. Поясність дитині, що дорослі ходять на роботу; для діток робота – дитсадочок, а для старших – школа. Розкажіть, що всі колись ходили до школи: і бабуся, і дідусь, і мама, і тато. 2. Дуже часто причина негативного ставлення дитини до школи криється у відношенні батьків. Батьки «заражують» дітей своїми хвилюваннями, побоюваннями і малюк починає сприймати школу як невідому загрозу. Налаштуй-те дитину позитивно, розкажіть, що у неї з’явиться багато нових друзів, що кожен день вона буде дізнаватися багато цікавого. Згадайте веселі історії зі свого шкільного життя. Можна погратися у «Школу». Нехай учителем … Продовжити читання “Що повинен знати майбутній першокласник”

Детальніше
20.Бер.2020

     Знання запобіжних заходів і способів отримання достовірної інформації допоможе вам скласти план захисту себе, своїх дітей та інших осіб. Будьте готовими і поінформованими. Будьте в курсі епідемічної ситуації  використовуючи офіційні джерела: Офіційний сайт ВООЗ https://www.who.int/emergencies/diseases/novel–coronavirus-2019 Офіційний сайт ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» – https://phc.org.ua/

Детальніше