Новини

21.Лют.2020

Вітаємо з підвищенням фахового рівня та участю у Всеукраїнському фестивалі практичної логопедії “Від ідеї до винаходу, від досвіду до дії”  який відбувся 15 лютого 2020 року у м.Києві.

Детальніше
21.Лют.2020

18.02.2020 року завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М. прймала участь у роботі “круглого столу”, організатором якого були Державна служба якості освіти України та Всеукраїнська громадська організація “Асоціація працівників дошкільної освіти”. Триває обговорення проекту щодо оцінювання та самооцінювання освітнього середовища у закладах дошкільної освіти, управлінських процесів, діяльності педагогічних працівників і системи оцінювання організації освітнього процесу.

Детальніше
17.Лют.2020

      Пісочна терапія – це ключ до внутрішнього світу дитини, один з засобів виразити переживання, досліджувати світ, збудувати стосунки.      Пісок – ідеальне розвиваюче середовище, де можна творити без страху, що-небудь зламати або зіпсувати. Основоположна ідея пісочної терапії Sand Play полягає в тому, що дитина, переносячи на площину пісочниці свої фантазії і … Продовжити читання “Ми з пісочком граємо – настрій підіймаємо!”

Детальніше
14.Лют.2020

Шановні батьки!      У зазначені нижче дати буде проведено логопедичне обстеження дітей всіх вікових груп вчителями-логопедами.

Детальніше
14.Лют.2020

     День Святого Валентина – це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують та дарують подарунки та солодощі. А ще  близькі  та рідні  бажають один одному міцного здоров’я та  щастя.  До подарунків на це свято тільки одна вимога: вони повинні мати форму сердечка.    На  передодні  цього  свята  … Продовжити читання “З Днем Святого Валентина!”

Детальніше