Новини

19.Лют.2021

        Дошкільнята ЖДНЗ 73 групи “Зірочка” вирушили в подорож не виходячи за межі закладу. Діти діяли за маршрутним листом з позначками – підказками. Послідовно виконуючи завдання пізнавального змісту, дошкільнята вклеювали в книгу картинки з ознаками зими, відновлюючи пусті сторінки книгу «Зима». Цікавою і емоційно – піднесеною була дослідницька діяльність дітей: створення несправжнього … Продовжити читання “Освітня подорож ” Для ведмедика ознаки зими шукаю, в книгу складаю “”

Детальніше
19.Лют.2021

     Cучасне життя потребує від людини не шаблонних дій, а гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння розв’язувати різні проблеми. Інтелектуальний розвиток особистості слід починати з раннього дитинства. Дуже важливо виховати у дошкільників уміння концентрувати увагу, аналізувати ситуації та робити висновки, моделювати певну реальність і способи поведінки у ній. Шахи є одним із тих засобів, що … Продовжити читання “«Шахи як засіб інтелектуального розвитку дошкільнят»”

Детальніше
15.Лют.2021

     Від ефективної роботи закладу дошкільної освіти залежить комфорт і здоров’я дітей, які його відвідують. Важливою умовою роботи ЖДНЗ №73  є створення безпечних умов  взимку.      Щиро дякуємо колективу та батьківській громаді за небайдужість та забезпечення безперебійної роботи закладу – розчищення території від снігу.

Детальніше
10.Лют.2021

     09 лютого 2021 року відбувся І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» (установча організаційна нарада), у якому взяли участь завідувач ЖДНЗ №73 Остапчук С.М., вихователь-методист Романовська О.О., практичний психолог Чувасова Ю.А.. Під час семінару розглядались питання проведення своєчасної діагностики готовності дітей … Продовжити читання “І Всеукраїнський методичний семінар за науковим дослідженням «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»”

Детальніше
09.Лют.2021

     Сучасні батькі ерудовані та обізнані  про те що відбувається в освіті. Одне із головних завдань педагогів –  спонукати батьків до активної участі в освітньому процесі дошкільного закладу.      Як це зробити? Які є інструменти ефективного спілкування з батьками? Які цікаві та доречні форми співпраці в умовах карантинних обмежень використати? Ці та багато … Продовжити читання “Ділова гра “Місток порозуміння між батьками та закладом дошкільної освіти””

Детальніше