Новини

22.Вер.2021

     В рамках Кольорового Тижня Дошкілля, в середу, 22 вересня 2021 року, пройшов День Синьої Фарби «Маленькі віртуози». Музичні керівники Бірковська Галина та Сень Катерина підготували для дітей багато цікавинок та провели цей день разом із дітьми.        На вихованців дошкільного навчального закладу № 73 чекала зустріч із Синьою Фарбою, яка запросила … Продовжити читання “День Синьої Фарби «Маленькі віртуози»”

Детальніше
22.Вер.2021

     Яскравими емоціями  був насичений день помаранчевої фарби. Виявляється навколо нас стільки помаранчевих речей: гарбузи, чорнобривці, апельсини, морква та цибуля, а ще осіннє листя.     Колір символізує енергію, здоров’я, позитивний настрій, сміливість. Саме такими були наші малюки під час фізкультурної розваги, проведеної інструктором з фізкультури Тимченко Артемом Анатолійовичем дошкільнята проходили веселі естафети ( ривок з м’ячем, … Продовжити читання “День помаранчевої фарби “Малятко-здоров’ятко””

Детальніше
22.Вер.2021

    На виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження, у ЖДНЗ №73  запроваджено обов’язкове інформування працівників, які контактують з дітьми про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації. Працівники закладу  ознайомлені з алгоритмом реагування на такі факти та надання дітям необхідної … Продовжити читання “Інформування колективу ЖДНЗ №73 про захист дітей від усіх форм насилля”

Детальніше
22.Вер.2021

     На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.     Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.     У разі введення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки … Продовжити читання “ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ З 20 ВЕРЕСНЯ – УРЯД ВСТАНОВИВ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ”

Детальніше
21.Вер.2021

     Цікаво, змістовно та радісно розпочався Всеукраїнський тиждень дошкілля у ЖДНЗ №73  під назвою “Кольоровий світ дитинства”. Діти потрапили у Веселкове Королівство, де отримали від чарівної Феї карту руху, щоб зібрати загублені кольори веселки.     Попереду  на малят чекають кольорові дні: День помаранчевої фарби “Малятко-здоровятко”. День синьої фарби “Маленькі віртуози” День фіолетової фарби … Продовжити читання “Всеукраїнський тиждень дошкілля у ЖДНЗ №73”

Детальніше