Новини

26.Січ.2022

     Всі діти люблять зиму і з нетерпінням чекають на неї. Цей тиждень видався сніжним. Тож в гості до дітей групи раннього віку «Колобок» завітав веселий Сніговичок. Разом з ним наші малята спостерігали за снігом.  Виявилося, що він схожий на теплу перину та такий пухнастий, що здається теплим,а якщо доторннутись до нього без рукавичок, … Продовжити читання “Спостереження за снігом у групі раннього віку”

Детальніше
26.Січ.2022

     Коли ми знаходимося в епіцентрі тривоги, флешбеку або панічної атаки, наші лобові частки вперто відмовляються працювати. Ми відчуваємо, ніби це просто неможливо сфокусуватися або ясно міркувати про що б це не було, і наші думки проносяться так швидко і перетворюються в таку кашу, що за ними просто неможливо встежити.      Нам починає … Продовжити читання “Техніки заземлення при тривозі та інтенсивних емоціях”

Детальніше
19.Січ.2022

    Цукор заборонено вживати дітям до 2 років. Всіма міжнародними організаціями.      Термін «цукор» зазвичай ми звикли сприймати як столовий цукор – цукор, який ми використовуємо при випічці або додаємо в чай, каву для себе. Але «цукор» – це загальна назва групи вуглеводів, які складаються як конструктор Лего з моносахаридів. І от звідки … Продовжити читання “Діти та цукор: денна норма солодкого на день, коли можна починати давати дитині солодощі, чим небезпечні додані цукри?”

Детальніше
19.Січ.2022

      Беззаперечно, сіль містить речовини, які не просто вкрай корисні для людського організму, а життєво необхідні. Вона є безцінним джерелом натрію, присутнього в кістковій, м’язової та нервової тканини. У дитячому організмі сіль відповідає за такі найважливіші процеси: запобігання зневоднення дитячого організму за рахунок підтримування водного балансу. Отже, навіть малюку, як рекомендують спеціалісти з … Продовжити читання “Сіль у раціоні дитини дошкільного віку”

Детальніше
14.Січ.2022

     «На щастя, на здоров′я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком! З Василем!» – такі слова лунали сьогодні зранку, в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 73. Вже традиційно діти старшої та середніх груп вітали із Святом Василя всіх працівників дошкільного закладу, дітей: колядували, щедрували, засівали на щастя та … Продовжити читання “«На щастя, на здоров′я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком! З Василем!»”

Детальніше