Опорний заклад з питань ЦЗ та БЖД

01.Лис.2022

      З таким гаслом промайнуй місячник знань правил протипожежної безпеки, який тривав у дошкільному закладі з 01 жовтня по 31 жовтня. Протягом місячника вихованці середньої групи «Ромашка» удосконалювали свої знання з правил пожежної безпеки та поводженням з вогнем у різних ситуаціях та місцях.      Метою проведення місячника було продовжувати навчати дітей правилам … Продовжити читання “Вогонь, діти, не для гри! Пам’ятайте це завжди!”

Детальніше
01.Лис.2022

Знає хай дитина кожна: Жартувать з вогнем не можна. До дорослих прислухайтесь: «Із вогнем, малі, не грайтесь! Сірники – то не забава! Гратись з ними – марна справа!» Вивчіть правила пожежні, Будьте завжди обережні.     З 17 по 21 жовтня 2022 року в молодшій інклюзівній групі «Зірочка» пройшов тиждень «Вогонь – ворог, вогонь – … Продовжити читання “Знає хай дитина кожна: жартувать з вогнем не можна.”

Детальніше
08.Сер.2022

   6 серпня 2022 року головним інспектором  Житомирського районного  управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дяченко Тетяною Вікторівною   було проведено практичне заняття для колективу ЖНЗ №73, під час якого  Тетяна Вікторівна  детально ознайомила присутніх з алгоритмом дій під час повітряної тривоги, виявлення підозрілого предмету та нагадала про правила пожежної безпеки у побуті.

Детальніше
01.Сер.2022

     Протипіхотні та протитанкові міни, гранати та розтяжки — лише невелика частина неприємних сюрпризів, які залишає по собі війна, та які вкрай важливо уміти розпізнавати.      Ці смертоносні предмети дуже різні і можуть знаходитись у найнеочікуваніших місцях, але правила поведінки з ними завжди однакові: Не підходь Не чіпай Телефонуй 101.       … Продовжити читання “Правила мінної безпеки”

Детальніше
01.Сер.2022

 Як зробити прогулянки з дітьми безпечними та захистити їх від вибухонебезпечних предметів?      Гуляючи з дитиною дорослому потрібно бути дуже уважними та обережними: Не відвідуйте парки, ліси та пляжі, якщо ваша місцева влада забороняє це робити. Уважно огляньте дитячий майданчик перш ніж гуляти там, не тільки під ногами, але й на рівні кущів та … Продовжити читання “Як зробити прогулянки з дітьми безпечними та захистити їх від вибухонебезпечних предметів?”

Детальніше