Опорний заклад з питань ЦЗ та БЖД

26.Лис.2021

     У рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності у ЖДНЗ №73 була організована фотосушка спільних робіт дітей з батьками на тему: «Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо» з метою засвоєння дітьми знань про здоровий спосіб життя, елементарних правил безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.     Були представлені роботи … Продовжити читання “Фотосушка «Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо»”

Детальніше
25.Лис.2021

      На виконання наказу департамента освіти Житомирської міської ради №307 від 08.11.2021 року “Про підготовку закладів освіти до функціонування в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період та з метою закріплення практичних навичок працівників ЖДНЗ № 73 на випадок  виникнення пожежі 24.11.2021 року завідувачем дошкільного закладу Світланою ОСТАПЧУК (начальником цивільного захисту закладу) та   вихователем-методистом Оксаною РОМАНОВСЬКОЮ … Продовжити читання “Протипожежні тренування у ЖДНЗ №73”

Детальніше
25.Лис.2021

      В ході Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності в ЖДНЗ №73 керівником театральної студії Ніною МАРЦУН  спільно з вихователями старшої групи «Зірочка» Валентиною ВОЛИНЕЦЬ, Іриною ТКАЧУК, за участі дітей, успішно пройшла прем’єра вистави «Пригоди неслухняного Їжачка».      За допомогою музично-театралізованої діяльності у вихованців формувався досвід безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях. Виконання … Продовжити читання “Прем’єра вистави “Пригоди неслухняного Їжачка” за участі старших дошкільників”

Детальніше
23.Лис.2021

     В рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який змістовно та цікаво проходив в ЖДНЗ №73, відбулась інтерактивна розвага з елементами лялькової вистави «В гості до Тітоньки Сови». Учасниками дійства були вихованці середньої групи №1 «Сонечко» та середньої групи №2 «Зернятко».      Повчальні епізоди, які траплялися з лісовими порушайками сприяли розширенню знань дітей … Продовжити читання “Інтерактивна розвага з елементами лялькової вистави «В гості до Тітоньки Сови»”

Детальніше
18.Лис.2021

      У рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності  у ЖДНЗ №73 відбувся конкурс  дитячих спільних з батьками поробок «Безпека понад усе». У конкурсі були представлені роботи  7 груп: молодша група №1 «Ромашка», молодша група  «Метелик» , середня група №1 «Сонечко», середня група №2 «Зернятко», старша група «Зірочка», логопедична група «Бджілка», корекційна група … Продовжити читання “Конкурс дитячих поробок “Безпека понад усе””

Детальніше