Корисні посилання

24.Чер.2020

UNICEF Ukraine  підготували декілька порад для молоді щодо #COVID19. У п’яти картках ви знайдете інформацію про те: як захистити себе та близьких; як можна показувати приклад молодшим; що робити, якщо хтось з рідних, друзів чи знайомих захворів; як діяти, якщо погано почуваєшся; що робити, якщо нервуєш або боїшся (спойлер — переживати ці емоції — нормально). … Продовжити читання “Декілька порад щодо #COVID19.”

Детальніше
30.Бер.2020

1. Поясність дитині, що дорослі ходять на роботу; для діток робота – дитсадочок, а для старших – школа. Розкажіть, що всі колись ходили до школи: і бабуся, і дідусь, і мама, і тато. 2. Дуже часто причина негативного ставлення дитини до школи криється у відношенні батьків. Батьки «заражують» дітей своїми хвилюваннями, побоюваннями і малюк починає сприймати школу як невідому загрозу. Налаштуй-те дитину позитивно, розкажіть, що у неї з’явиться багато нових друзів, що кожен день вона буде дізнаватися багато цікавого. Згадайте веселі історії зі свого шкільного життя. Можна погратися у «Школу». Нехай учителем … Продовжити читання “Що повинен знати майбутній першокласник”

Детальніше
20.Бер.2020

     Знання запобіжних заходів і способів отримання достовірної інформації допоможе вам скласти план захисту себе, своїх дітей та інших осіб. Будьте готовими і поінформованими. Будьте в курсі епідемічної ситуації  використовуючи офіційні джерела: Офіційний сайт ВООЗ https://www.who.int/emergencies/diseases/novel–coronavirus-2019 Офіційний сайт ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» – https://phc.org.ua/

Детальніше
20.Бер.2020

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ятдесят розвивальних завдань та розмальовок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики та загальної ерудиції. Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини та впевненого … Продовжити читання “50 обов’язкових завдань для дошкільника на карантин”

Детальніше
04.Бер.2020

Інформаційна довідка для проведення роз’яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих! Основна теза: Захворів – сиди вдома.           Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря Керівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з … Продовжити читання “Профілактика поширення коронавірусу”

Детальніше