Корисні посилання

14.Жов.2023

     Всім відомо, що діти навчаються мови зі слуху. Але не всі знають, що “слухів” у людини, принаймні, три. Один – фізичний. Він дозволяє нам чути звуки навколишнього світу: дзюрчання води, шелест листя, щебет птахів. Другий слух – музичний. Це тонкий слух, що дозволяє людині насолоджуватися прекрасною музикою. Третій – мовленнєвий. Цей слух має … Продовжити читання “«Розвиток фонематичного слуху як профілактика порушень звуковимови»”

Детальніше
17.Сер.2023

Матеріали для батьків  щодо психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку в умовах війни Як заспокоїти дітей під час війни https://mon.gov.ua/ua/news/monzapuskaye-informacijnu-kampaniyu-pro-te-yak-zaspokoyiti-ditej-pid-chas-vijni. Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті https://www.youtube.com/watch?v=VpJXr3UXCvo. Як говорити з дитиною, якщо батько чи мати захищає країну HTTPS://MON.GOV.UA/UA/PSIHOLOGICHNA-TURBOTA-VID-SVITLANI-ROJZ/YAKSHOBATKO-CHI-MATI-ZAHISHAYE-KRAYINU. Правила підтримки, якщо родина евакуюється з дитиною https://www.youtube.com/watch?v=8ml9RPFun7s. Фізична безпека дітей під час … Продовжити читання “Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах діїї воєнного стану. Матеріали для батьків  щодо психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку в умовах війни.”

Детальніше
17.Сер.2023

Шановні батьки, пропонуємо Вам для використання матеріали, які допоможуть розповіти малюкам про безпечну поведінку. Матеріали для дітей дошкільного віку: Поради від дитячого психолога https://www.unicef.org/ukraine/stories/mine-safety-rules-for-children Дитячий садок онлайн НУМО. Випуск № 16. Таймкоди (25:16-40:24)  https://youtu.be/0xvmBBM7n-Q?t=1515   Розмальовки https://spilnoteka.org/rozmalovky-na-temu-minnoyi-bezpeky/  Асоціативні картки про вибухонебезпечні предмети https://spilnoteka.org/asocziatyvni-kartky-pro-vybuhonebezpechni-predmety/  Загадки на тему мінної безпеки та запам’ятовування правил поводження з ВНП (4-10 років) … Продовжити читання “Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах дії воєнного стану. Мінна безпека.”

Детальніше
16.Сер.2023
Детальніше
16.Сер.2023
Детальніше