Корисні посилання

04.Сер.2022

  Цей інструмент допоможе батькам піклуватись про дитину, її розвиток та здоров’я навіть під час війни. Він буде підтримувати та направляти батьків на шляху розвитку їхньої дитини від народження і до 6 років. Безкоштовний мобільний додаток, який буде корисним батькам дітей дошкільного віку https://www.unicef.org/ukraine/new-bebbo-app

Детальніше
21.Чер.2022

    Війна несе не лише видимі руйнування й загибель людей. Вона масово вражає  психічне здоров’я українців. І з кожним днем кількість людей, які відчуватимуть ці наслідки на собі, лише зростатиме. Навіть на тих, хто зміг стійко перенести перші місяці війни, чекає ментальне виснаження, адже звикання до постійного перебування в умовах війни також може мати … Продовжити читання “Посттравматичний стресовий розлад у дитини – як допомогти”

Детальніше
24.Бер.2022

Рутина. Звичні дії, розклад дня, ритуали, створення нових правил і рутин. Легітимізація почуттів та емоцій. “Усе, що ти зараз відчуваєш, – нормально”. Нормально відчувати лють, пригнічення, лаятися. Контакти. Збереження та підтримання контактів, нові знайомства. Як тільки вдається, давайте дітям можливість спілкуватися. Що заспокоює: тіло (вправи на релаксацію, йога), правдива інформація, дозування інформації. “Я можу”. Треба розуміти, що безпомічність – травматична. Тому варто … Продовжити читання “ЩО ПОТРІБНО ДИТИНІ, ЩОБИ ВІДЧУВАТИ СТАБІЛЬНІСТЬ”

Детальніше
24.Бер.2022

23 практики, ігри, що допомагають екологічно «відреагувати злість», проявити агресію. Для дітей різного віку. Зараз тема агресії болюча і закономірна.      Всі ігри зібрані для різних “каналів агресії” – голос, зуби, руки, нігті, ноги, живіт, рефлексія – слова. Але у всі ці ігри можна грати, лише якщо ми самі можемо витримати напругу злістю. 1. … Продовжити читання “23 практики, ігри, що допомагають екологічно «відреагувати злість», проявити агресію.”

Детальніше
23.Лют.2022

    Поради для дорослих і дітей у разі надзвичайної ситуації.      Здається, що голова вже йде обертом, правда? З кожною новиною наростає тривога, страх за себе та близьких, а щоденне очікування нападу відбирає багато сил. Ми знаємо, що важко змусити себе не думати про це, але хочемо поділитися порадами, які допоможуть опанувати свій … Продовжити читання “Поради для дорослих і дітей у разі надзвичайної ситуації”

Детальніше