Протидія булінгу

05.Жов.2022

     19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2018 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Так, Закон України «Про освіту» доповнено пунктом, яким передбачено, що  булінг  (цькування)  –  це діяння (дії або бездіяльність)  учасників  освітнього процесу, які полягають у систематичному   психологічному,  фізичному,  економічному, … Продовжити читання “Як проявляється булінг у дошкільному закладі?”

Детальніше
02.Сер.2022
Детальніше
01.Лип.2022

 Будь-яке сексуальне насильство – є воєнним злочином, порушенням законів та звичаїв війни.     Як і за решту порушень норм міжнародного права, за сексуальне насильство передбачена відповідальність. Її призначають за результатами розгляду судових справ у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі, створеними трибуналами або національним судом України.     Саме тому важливо фіксувати злочини, свідками чи … Продовжити читання “Щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією російської федерації на території України”

Детальніше
06.Жов.2021

 

Детальніше
21.Кві.2021

     На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управлiння освiти i науки Житомирської облдержадмiнiстрацiї вiд 14.04.2021р. та з метою якiсного реагування на порушення прав та свобод дитини,  поширюємо для ознайомлення iнформацiю з контактами уповноважених органiв. 

Детальніше