Тиждень безпеки життєдіяльності дитини «Сам вдома»

23.Тра.2020
Тиждень безпеки життєдіяльності дитини «Сам вдома»

     З 18.05 по 22.05 2020 року в групі «Ягідка» пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності  «Сам вдома», головною метою якого було формувати свідоме розуміння дітьми цінності власного здоров’я. Малята пригадали  правила безпечної поведінки вдома та на природі, на вулиці та серед незнайомих людей, у разі виникнення стихійного лиха та як уберегтиcя від хвороб, як правильно поводитися та знаходити  вихід у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. 

       Завдяки інтернет ресурсу Viber дітки разом із батьками мали змогу подивитись цікаві відео та мультфільми «Сам удома», «Маша про правила безпеки», казку «Пожежна безпека. Солом̓ яний бичок». Під час перегляду презентації «Безпека мого життя» виконували різноманітні завдання та грали в дидактичні ігри «Скринька безпеки», «Допоможи пожежнику», «Куди треба дзвонити?» За допомогою мнемотаблиць вчили вірші на тему безпеки життєдіяльності. А Королева математики запропонувала малечі свої цікавинки: погратися з кульками, порахувати їх, визначити довжину тощо.

     Уява і фантазія допомогла  дітлахам поділилися своїми враженнями  у своїх малюнках, аплікаціях, у ліпленні, конструюванні.

Галерея зображень