Сторінка завідувача закладу

23.Жов.2021

     12-18 вересня 2021 року у м.Затока Одеської області відбулась освітня методична сесія для голів та заступників голів осередкік ВГО “Асоціації працівників дошкільної освіти України”, активним учасником  якої стала Світлана ОСТАПЧУК, завідувач  ЖДНЗ №73.     В рамках проведення третьої управлінсько-методичної сесії Світлана Миколаївна поділилась досвідом використання хмарних технологій в роботі закладу.      … Продовжити читання “Освітньо-методична сесія голів осередків ВГО “Асоціації працівників дошкільної освіти””

Детальніше
31.Сер.2021

Шановні колеги – працівники закладу, батьки!      Щорічний звіт керівника – це вимога чинних нормативних документів та Статуту нашого закладу.    Для проведення щорічного звіту керівника про виконання статутних положень, завдань, які стояли перед закладом у 2020-2021 навчальному році, ми провели збори, на які трудовий колектив та батьківські комітети груп делегували своїх представників і … Продовжити читання “Звіт завідувача ЖДНЗ №73 за підсумками 2020-2021 навчального року”

Детальніше
25.Лют.2021

     25 лютого 2021 року в департаменті освіти Житомирської міської ради завідувачем ЖДНЗ №73 Остапчук Світланою Миколаївною  було вдало представлено досвід роботи опорного дошкільного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дитини: плануюча документація; методичні розробки; авторські посібники та напрацювання колективу.

Детальніше
11.Жов.2018

Вітаємо нашого завідувача, Остапчук Світлану Миколаївну, з  нагородою в номінації:  “Краща підготовка дошкільного навчального закладу до нового навчального року”. Завдяки Вам ми стаємо кращими!!!!

Детальніше
11.Жов.2018

Колектив ЖДНЗ №73 щиро вітає Рубан Ларису Олександрівну, вихователя, з нагородою до Дня працівників освіти!!! Пишаємось, що в нашому колективі працює така зірочка, пофесіонал своє справи!!!!! Так тримати!!!!!! Щиро вітаємо з нагородою голову профспілкового комітету ЖДНЗ 73 Булуй Світлану Йосипівну!!!! Пишаємось!!! Ви наша зірочка!!!

Детальніше