Здорове та корисне харчування

19.Січ.2022

    Цукор заборонено вживати дітям до 2 років. Всіма міжнародними організаціями.      Термін «цукор» зазвичай ми звикли сприймати як столовий цукор – цукор, який ми використовуємо при випічці або додаємо в чай, каву для себе. Але «цукор» – це загальна назва групи вуглеводів, які складаються як конструктор Лего з моносахаридів. І от звідки … Продовжити читання “Діти та цукор: денна норма солодкого на день, коли можна починати давати дитині солодощі, чим небезпечні додані цукри?”

Детальніше
11.Січ.2022

      Здорові підходи до харчування слід встановлювати ще в дошкільному віці, з метою формування звичок здорового та корисного харчування в родинах вихованців, підвищення рівня розуміння батьками важливості єдиних підходів у харчуванні дитини дома та в закладі освіти. Тому в питаннях харчування дитини батьки повинні проявити максимум уваги.      Для того, щоб їжа приносила … Продовжити читання “Здорові підходи до харчування дошкільнят”

Детальніше
23.Гру.2021

     Здорові підходи до харчування слід встановлювати ще в дошкільному віці, з метою формування звичок здорового та корисного харчування в родинах вихованців, підвищення рівня розуміння батьками важливості єдиних підходів у харчуванні дитини дома та в закладі освіти. Тому в питаннях харчування дитини батьки повинні проявити максимум уваги.

Детальніше
10.Гру.2021
Детальніше