Здорове та корисне харчування

31.Лип.2022

Зараз вкрай важливо підтримувати здорові харчові звички наших дітей. А робити це можна зовсім не нудно і дуже пізнавально.       Дивіться разом наші мультфільми про змагання різних продуктів. Так ви зможете доступно пояснити своїй малечі, чому так потрібно харчуватися здорово. А влітку, коли все рясніє свіжими овочами та фруктами, це ще й дуже … Продовжити читання “Здорові харчові звички. Горох.”

Детальніше
31.Лип.2022

Їсти смачну і корисну їжу — зовсім не складно. Але для того, щоб це зробити, слід з’ясувати, які продукти є більш корисними і збагачують організм необхідними вітамінами та мінералами.     Це можна зробити за допомогою пізнавальних мультиків. Дивіться разом з малечею, хто переможе у змаганні з шахів: Горішок чи Тістечко? Вітаміни й мікроелементи чи … Продовжити читання “Здорові харчові звички. Горішок.”

Детальніше
15.Чер.2022
Детальніше
03.Лют.2022

   Колектив та батьківська громада ЖДНЗ №73 висловлюють слова вдячності департаменту освіти, депутатам Житомирської міської ради  та міському голові Сергію Сухомлину за ініціативу з придбанням пароконвектоматів для дошкільних закладів  міста. Саме таке обладнання з грудня 2021 року  використовується у ЖДНЗ №73.     Радіємо, що придбання пароконвектоматів відбулося одночасно з запуском нового корисного меню для … Продовжити читання “Пароконвектомат – професійне кухонне обладнання для здорового харчування дошкільнят”

Детальніше
19.Січ.2022

    Цукор заборонено вживати дітям до 2 років. Всіма міжнародними організаціями.      Термін «цукор» зазвичай ми звикли сприймати як столовий цукор – цукор, який ми використовуємо при випічці або додаємо в чай, каву для себе. Але «цукор» – це загальна назва групи вуглеводів, які складаються як конструктор Лего з моносахаридів. І от звідки … Продовжити читання “Діти та цукор: денна норма солодкого на день, коли можна починати давати дитині солодощі, чим небезпечні додані цукри?”

Детальніше